The Voice of Poland

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Jack »

Obrazek

The Voice of Poland – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011. Początkowo polską wersję prowadzili Hubert Urbański i Magda Mielcarz. A jurorami-trenerami byli: Piasek, Kayah, Ania Dąbrowska i Nergal.

The Voice of Poland jest adaptacją formatu The Voice. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 15 lat. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Precastingi odbywają się w necie, na stronie:) Przegapiłem termin rejestracji, kit z tym:p

Program zapowiada się ciekawie i na pewno będę oglądał. O wiele bardziej lubię konkursy muzyczne niż taneczne.

Formuła ciekawa, tylko martwi mnie, że jurorzy znowu będą mieli swoje grupy. Może to się okazać przyczyną niesprawiedliwości podobnych do tych z pierwszej edycji X Factor kiedy odpadli William Malcolm i zespół Dziewczyny tylko dlatego, że Wojewódzki chciał się pozbyć konkurencji. Nie ma szans żeby sędziowie byli do końca obiektywni jeśli mają w gronie uczestników własnych podopiecznych. Lepiej byłoby gdyby trenowali z kimś innym.

O ile dobrze się orientuję, wystąpią wokaliści solowi i nie będzie zespołów. W sumie może to i dobrze - widzów interesuje bardziej osobowość, a nie osobowości.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Miałem już jednego faworyta, ale odpadł... więc nie wiem czy będę oglądać no ale zobaczymy jak to wyjdzie...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mnie zniechęciła informacja, że odcinki castingowe będą dzielone "Panoramą".
20:05 The Voice
20:50 Panorama
21:10 The Voice

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Kubuś czy miałeś tego samego faworyta co ja? zgłoszonego internetowo?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Macie na myśli kolegę z gier online? :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

czy wie ktoś czy można to gdzieś online oglądać?

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

No właśnie nasz faworyt odpadł :(

I cóż nie wiem czy online będzie dało radę oglądać... ja tam wczoraj odkryłam, że "Kroplą deszczu" nie śpiewa Piasek <lol2>

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"No właśnie nasz faworyt odpadł Sad"

Kto? xd

Pierwszy odcinek oglądało tylko 2.00 mln widzów, a online to pewnie na tvp.pl jedynie (może niedlugo na Ipli, bo TVP podpisała umowę z Polsatem)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie powiemy xd

a ja z braku laku ściągnęłam odcinek i powiem że Negral czy nergal czy jak mu tam mnie nie przekonuje jako 'trener' i wręcz go porównuję do Mozila :lol:
ale jakoś mi się fajnie patrzyło, tylko że na druga część, bo pierwsza była nudnawa jak dla mnie xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

słonko pisze:nie powiemy xd

a ja z braku laku ściągnęłam odcinek i powiem że Negral czy nergal czy jak mu tam mnie nie przekonuje jako 'trener' i wręcz go porównuję do Mozila :lol:
ale jakoś mi się fajnie patrzyło, tylko że na druga część, bo pierwsza była nudnawa jak dla mnie xd
Powiedzcie, proszę xd

Ja widziałem tylko drugi odcinek i nie było najgorzej, jednak formuła programu pewnie nie do końca przyjmie się w Polsce, bo ludzie z reguły wolą oglądać "antytalenty" wokalne :wink:

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jack nie ma takiej opcji ;p tajemnica :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No to nie mów xd

Program jest z odcinka na odcinek coraz lepszy. Pod względem realizacji i talentów lepszy od "X-factor". Oglądalność programu też rośnie. No i Hubert też się sprawdza w roli prowadzącego. Niektóre rodziny/znajomi nie ogarniają zasad i cieszą się jak na końcu odwracają się fotele jurorów, a wiemy dobrze, co to oznacza jak wszyscy odwrócą się po piosence. Czekam na odcinki z "Bitwami" i Magdę Mielcarz :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Oglądacie jeszcze:)? Moim zdaniem program jest bardzo ciekawy, formuła na pewno dużo bardziej wciągająca niż X Factor i moim prywatnym zdaniem poziom o pięć klas wyższy.

Bitwy to świetny pomysł, każdy ma szansę się znowu pokazać i być bardziej zapamiętanym jeśli nawet nie dojdzie do odcinków za żywo. Osobiście nie mogę odżałować Marty Maliszewskiej i Aleksandry Kasprzyk. Duet Kasprzyk&Sałapa w "I love rock and roll" zabrzmiał zaj**iście i mega żałuję, że ktoś musiał odpaść. Teraz kibicuję właśnie Filipowi Sałapie (grupa Nergala) i Oli Galewskiej (grupa Dąbrowskiej), no chyba że ktoś jeszcze przekona mnie w najbliższych bitwach.

Szkoda że to jest w sobotę zamiast w niedzielę, wiadomo, że w soboty nie zawsze ma się czas:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja ogladam xd ale ściagam
i tez nie mogę oli odżałować na prawdę... i jeszcze kogoś tam jeszcze ale nie pamietam xd nie mniej drugi odcinek bitwami jakoś nie był dla mnie za specjalny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości