The Voice of Poland

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Lokowanie produktu było już w tym sezonie tak nachalne, że to nawet przestaje być śmieszne. Niedługo nie będą mogli śpiewać, bo ważniejsze będzie lansowanie się z soczkiem Rokko, sprawdzanie facebooka na tabletach, żarcie jakichś lodów i reklama ciuchów.
Nie zapominajmy, że jeszcze był Ibuprom + partner Radio Zet :D

A ta różnica 1 % (o ile rzeczywiście tak było) pewnie wynikała z tego, że na Kasię głosowali przeciwnicy Juana + Kasia miała jakieś małe epizody w różnych serialach i ostatnio jakimś filmie i chyba wspominali o tym, że będzie grała w nowym sezonie "Czasu Honoru"

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zmiany-zmiany. Sadowska oficjalnie rezygnuje z Voice'a. Natomiast Jusia i Marek Piekarczyk podobno mają dostać kopa za drzwi od samych producentów. Są spekulacje, że jedno z miejsc zajmie Panasewicz lub Skawiński (ja najchętniej zobaczyłbym ich obu). Nowy, czy też prawie nowy skład trenerski poznamy oficjalnie, uroczyście i z pietyzmem już pod koniec lipca, oczywiście w "Pytaniu na Śniadanie".

http://www.reality-tv.pl/2014/07/16/kol ... more-21183

Sadówy trochę mi szkoda. Może była lekko pie***lnięta i niektóre jej reakcje dawały wrażenie, że nagle ubyło jej jakieś 30 z 38 lat, ale funkcję trenerki spełniała według mnie dobrze. W końcu wygrała oba swoje sezony i ogólnie zbierała raczej sensownych ludzi. Jeśli chodzi o Marka, to jeszcze pół roku temu bym wrzeszczał, bił i protestował przeciwko jego odstrzeleniu, ale po tym, co odwalił w najnowszym sezonie, myślę sobie, że może to i lepiej.

Jeśli ze starych weteranów mieliby zostać tylko Dred i Czapa, to byłoby bez sensu, więc mam nadzieję, że oni też dostaną kopa tak dla towarzystwa i że we wrześniu zobaczymy kompletnie nową czwórkę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Z tego co wiem to było tak. Steczkowska powiedziała po 4. edycji, że nie chce już być w "The Voice". Nie wiedzieli co zrobić z Markiem, a Sadowską chcieli wykopać, ale ona sama zrezygnowała pisząc jakieś oświadczenie, że nie ma czasu itd.
Podobno Edytka ma powrócić. Nie wiadomo co ze Steczkowską, podobno się zastanawia. A za Piekarczyka chcą kogoś młodszego.

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Sadowskiej mi szkoda, ale płakać nie będę. Justynka mam nadzieje, że nie wróci.
Nie wiem czemu, ale po prostu mnie drażni. Marka będzie mi również brakowało, ale bez przesady. Ogólnie za nikim nie będę płakać. Dla mnie najlepszy skład był w sezonie 3. No i sezon 1 też był całkiem fajny dla mnie (oprócz Piaska...)
Liczę, że będą jakieś ciekawe osoby. W Stanach była np Aguilera, teraz będzie Gwen Stefani chyba...
Ogólnie tam jury bardziej mi odpowiadało.
U Nas jest jak jest, mam nadzieje, że te zmiany wyjdą na dobre.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No właśnie też słyszałem o Edzi, ale mam nadzieję, że to się nie potwierdzi. W końcu sama Edzia powiedziała w którymś z live'ów swojego sezonu, że nie podobają jej się zasady i już więcej sędziować nie będzie. Poza tym, ma ostatnio ważniejsze sprawy na głowie - uganianie się za nowymi facetami i odwiedzanie w pierdlu tych starych.

Skoro już tak szarżują z tymi zmianami, to tak jak mówię - wypadałoby pójść za ciosem i zebrać kompletnie nowych trenerów. To pewnie wyszłoby na dobre programowi, tak jak wyszło w drugim sezonie, kiedy też zrobili totalną czystkę.

Miło byłoby zobaczyć jakieś szanowane twarze polskiej muzyki, ale tak po prawdzie, to dla mnie na tych fotelach mogą sobie zasiąść nawet Majka Jeżowska, Gracjan Roztocki i Królik Bugs, byleby tylko podejmowali rozsądne decyzje i dopuszczali do końcowych etapów tych najlepszych, a nie kogoś, kto "może się dzięki programowi czegoś nauczyć". Jestem z tych, co oglądają ten program dla uczestników, a nie dla trzepniętych gwiazdek na obracanych fotelach.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A jednak - zmiany w jury tylko kosmetyczne. Wywalają najbardziej efektywną jurorkę w postaci Marii, zastępując ją jedną z najgorszych w postaci Boto-Edzi. Brawo. To kolejny dowód na to, że producentom bardziej niż na poziomie zależy na gwiazdowaniu, pajacowaniu i fascynujących artykułach na pudelku o tym, jakie "kreacje" założyły dwie "divy", która z nich wyglądała głupiej i co dziwnego tym razem powiedziały.

Odchodzi za to Marika, co potwierdziła w Mordoksiędze. "Skupia się na nagrywaniu płyty", w związku z czym rezygnuje z najważniejszego źródła promocji, a ta nagła "decyzja" cudownie zbiega się w czasie z najważniejszymi decyzjami personalnymi producentów. Bo uwierzę, że jej nie wys*ali na zbity łeb...

Nie to, żebym miał Marikę wyżej niż w tyłku, ale coś się obawiam, że wybierając jej następczynię, będą starali się dorównać poziom do Musiała, co by się dziecko tak nie stresowało. Może Kasia Cichopek? Chyba jest teraz wolna i do tego ma kredyt do spłacenia. Ale byłby szał!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Jestem w szoku. Jaka duża zmiana...naprawdę. Po prostu szok.
A tak serio, to jestem zażenowany. Liczyłem na poważne zmiany, że w jury będą osoby typu. nie wiem:
Doda/Bednarek/Skawiński/Nosowska...to dopiero skład. Każdy inny, każdy jakiś.
Niestety teraz jury jest bardzo nijakie. Edzia i Jusia będą słodzić, będą pić sobie z dzióbków, będzie słodko, miło i sympatycznie. Aż można się .....nie dokończę.
Bez komentarza ogólnie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Górniak, Steczkowska, Piekarczyk i Mielcarz odchodzą z "The Voice of Poland".
Mielcarz podobno ma zastąpić Manowska albo Burdej-Szatan. Do grona trenerów dołączyć mają Margaret, Mlynkova oraz Brzozowski.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zanim o sezonie szóstym, wypada jeszcze rzucić ciepłym słowem w temacie sezonu piątego.

No więc sezon piąty był ch*jowy. Naprawdę. Może pierwsze etapy nie zapowiadały specjalnej tragedii, ale rzecz jasna trenerzy musieli się popisać i powywalać najlepszych. Była Natalia Lubrano z mocnym silniczkiem w głosie, która przez większość czasu była faworytką wszystkich, mistrzynią programu i w ogóle totally awesome, a potem nagle, tajemniczym sposobem, przegrała "w głosowaniu widzów" z dziewczyną, która potem w finale poleciała pierwsza. Śmierdzi tu jak z d*py gibona. Był Karol Dziedzic, który może nie był do końca w moich klimatach i jeśli chciałbym kupić jego płytę, to bardziej w formie kołysanki po zarwanej nocy w trakcie sesji, ale przyznać trzeba, że obiektywnie był naprawdę dobry. Byli Angelika Kłaczyńska i Damian Michalski, którzy byli moimi osobistymi faworytami, ale oczywiście pourzynano im łby przed live'ami, wpuszczając do nich mułki, które "mogą się jeszcze wiele nauczyć". Tak bardzo The Voice of Poland <3

Ale finał był już porażką kompletną. Jeśli ktoś ma jakieś "no aaaale tooombak....", to niech przypomni sobie finałowe występy z gościem. Producenci z właściwą sobie gracją strzelili we własną stopę, bo pozapraszali finalistów i w sumie nie tylko finalistów poprzednich sezonów i wyszło na to, że totalnie KAŻDY z aktualnej F4 był o osiem klas słabszy od swojego "gościa". Czułem się jakbym oglądał "Tylko nas dwoje", gdzie gffiassdy uczyły śpiewać inne gffiassdy poprzez wspólne duety na żywo.

Zwycięstwo Oli Nizio mocno mnie rozbawiło, zwłaszcza w porównaniu do Sikory, z którą miała okazję śpiewać. Ola zdobyła sobie serca widzów raczej faktem, że jest wesołą i papuśną dziołchą z gór, ale na pewno nie głosem. Śpiewa no-jakoś-tam-poprawnie, ale kompletnie nie widzę różnicy między jej wykonaniami, a wykonaniami innej, losowo wybranej wesołej i papuśnej dziołchy z gór, które śpiewają na co drugiej potańcówce w Zakopcu do oscypka i kwaśnicy. Wydawało mi się, że w programie szukają głosu wyjątkowego, ale no ale może to tylko plotki.

Z pozostałych finalistów: Po raz kolejny słuchaliśmy Przema Radziszewskiego, który zalicza wszystkie programy po kolei i teraz tylko czekam, aż zobaczę go w "Małych Gigantach". Mi się jednak jego śpiewanie podoba - ma dobrą barwę, w którą polska scena nie obfituje. Problemem bywała jednak technika i zdaje się, że nawet Maras raz czy dwa mocno mu za to dosrał. Magda Paradziej z grupy Marasa była mniej więcej na poziomie całej marasowej czwórki (ona, Żaneta Łabudzka, Tomek Friedrich, Łukasz Szemraj), czyli całkiem niezłe rockowe głosy, ale też bez specjalnego odrzutu, a na dodatek zniszczone repertuarem, bo Maras oczywiście po raz kolejny bawił się w swoje eksperymenty nuklearne na ludziach, zamiast dać im się wykazać w piosenkach, które czują najlepiej. Za to obecność w finale Gracjana Kalandyka była dla mnie już totalnie heheszna. Nie skomentuję nawet jego zdolności wokalnych, głównie dlatego, że... ich nie usłyszeliśmy. On w każdej piosence wyłącznie szeptał, licząc na to, że wygląd i liryczny wzrok pod tytułem "nie mogę w to uwierzyć" załatwią sprawę i rzucą mu staniki podnieconych fanek pod nogi. Ani razu nie usłyszałem go na pełnym głosie.

Produkcja uraczyła nas tym razem naprawdę-świetnym-zarąbiaszczym-ależeszok-TWISTEM, mianowicie cross bitwami na etapie półfinału, który na dobrą sprawę nie rozwiązał problemu. "Problemem" w dotychczasowym półfinale było to, że z danej grupy do finału mogła awansować tylko jedna osoba, nawet jeśli oboje półfinaliści zostawiali o lata świetlne w tyle rywali z innych grup. Ale taka sama sytuacja może się przecież zdarzyć teraz, pomiędzy pokracznie dobranymi do cross bitew dwójkami.

Jeśli chodzi o sezon szósty, to rzeczywiście - podobno zrezygnował im tam kto żyw i miało się skończyć totalnymi zmianami w składzie trenerskim i chyba nawet nie tylko trenerskim, co zapowiadało się naprawdę ciekawie. Produkcja zdecydowała jednak niestety, że no-bez-Edzi-i-Jusi-to-ani-rusz i postanowiła przełożyć sezon na jesień. Pewnie liczą, że Edzi do tego czasu siedem razy przestawi się zwrotnica w główce i jesienią trafią akurat na wersję: "taaak, chcę po raz kolejny przeżyć tę niesamowitą przygodę!" Smutne, że nie chcą postawić na zmiany. Kij z nimi, skończyłem, dziękuję.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sezon szósty został przełożony na jesień. Producent wykonawczy (Rochstar) nie zdążył przygotować się do realizacji formatu... W tym samym czasie na żywo będą produkować skakanie do wody.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Rinke napada z kolejnym świetnym pomysłem - zmałpowaniem od TVN mody na jaranie się "utalentowanymi" dziećmi i zrobieniem "The Voice Kids". Swoją cudowną retoryką, nasz holenderski przyjaciel przekonuje:
Ja próbuję przekonać TVP, że na fali sukcesu &#8222;Małych Gigantów&#8221; ludzie myślą: &#8222;O, Jasiu też tak ładnie śpiewa&#8221;, potem widzą w Dwójce: &#8222;O, The Voice Kids będzie, głosujmy tam&#8221;. Moja propozycja była, żeby ten program emitować od 2 stycznia, jak nie ma nic w ramówce &#8211; zdradza.
<3 <3 <3 :lol:

Na szczęście TVP przytemperowała jego zapędy.

http://www.reality-tv.pl/2015/03/31/tvp ... oice-kids/
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Rinke pewnie był pierwszy (jak zawsze :D) Że też te stacje w Polsce nie chcą wprowadzać jego genialnych formatów. Ale to dobra decyzja TVP2.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie wiadomo jednakże, czy ta "dobra-decyzja-TVP2" nie zostanie zmieniona :lol:

http://www.reality-tv.pl/2015/05/05/the ... more-21719

Ozyrysie, widzisz i zagrzmieć nie raczysz. Unijny projekt "Telewizja Przyjazna Pedofilom" rozwija skrzydła. Pocieszam się jeszcze tym, że na razie to tylko info od Super Expressu.

... i tym, że być może Edzia w połowie przygotowań zasądzi autorytatywnie, że to wszystko nie ma jednak racji bytu, żeby wszyscy zwijali stragany i śmigali do domu. Bowiem Edzia jest najnowszą boginią Rinke'go. Okazuje się, że jest na tak gigantycznym propsie, że byłaby nie tylko jurorką-uczestników, ale też jurorką-jurorów.
Decyzja Edyty dotycząca wzięcia w udziału w widowisku będzie uzależniona od wyboru właściwych osób. Dla dobra młodych uczestników jury musi być empatyczne, wrażliwe i wyczuwające emocje i tym Edyta będzie się kierować przyjmując zaproszenie do programu &#8211; wyjaśnia tabloidowi agent Górniak, Marcin Wieczorek.
Jaaaa-cieee :lol: Ciekawe, czy będzie im robiła jakieś testy. Na przykład na wrażliwość na jej muzykę. Byłoby fajnie, bo wtedy jest duża szansa, że się nie uda, nikt nie przejdzie testu i cały projekt trzaśnie w pizdjet.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
Ozyrysie, widzisz i zagrzmieć nie raczysz. Unijny projekt "Telewizja Przyjazna Pedofilom" rozwija skrzydła.
Skoro pedofile nie są zwolnieni z abonamentu to byłoby dyskryminacją, gdyby publiczna telewizja nie przygotowała czegoś dla nich.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Skoro pedofile nie są zwolnieni z abonamentu to byłoby dyskryminacją, gdyby publiczna telewizja nie przygotowała czegoś dla nich.
:lol: :lol: :lol:
Wisisz mi za czyszczenie monitora, został solidnie opluty.

Nie no, ja rozumiem, pedofil też człowiek, ale czemu u licha zadowalać ich akurat kosztem Voice'a? Niech zrobią jakiś program typu "rewolucje" z Edzią ratującą upadające przedszkola :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości