Trampolina (The Apprentice)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Obejrzałem kolejne odcinki. Za tydzień już finał programu.

Oczywiście w finale kibicuję Mattowi. On wie o co chodzi w tym programie. W każdym zadaniu daje z siebie wszystko i widać, że zależy mu na wygranej. Boy George nie traktuje programu na serio (takie odnoszę wrażenie). Oczywiście jest barwną postacią i przez cały sezon było go sporo. Jednak zdecydowanie nie kibicuję osobom, które nie są graczami zespołowymi i pod dowództwem kogoś innego siedzą i nic nie robią, a od innych chcą otrzymywać jak najwięcej. Również dziwna była sytuacja z ostatniego odcinka z muzykiem... Mógł mu powiedzieć prosto w twarz co o nim sądzi.
Przed rozpoczęciem zadania finałowego wydawało mi się, że George ma mocniejszą ekipę w postaci osób, które zaszły dość daleko w programie. Jednak paradoksalnie może mu to przeszkodzić, bo to inni odwalają za niego całą robotę. Matt natomiast, do swojej ekipy dostał trzy loserki, które odpadły dość wcześnie. I gdzie tu sprawiedliwość?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jestem już po finale. Wygrał Matt - zasłużenie. On i jego ekipa wykazali się determinacją podczas finałowego zadania i udało im się zebrać ponad 0,5 mln dolarów.
Boy George oczywiście musiał gwiazdorzyć. Kogo to on nie zna, do kogo nie dzwonił... Był strasznie zapatrzony w siebie i dobrze, że przegrał.

Mam nadzieję, że za rok powstanie kolejny sezon, chociaż na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat przedłużenia programu.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Też jestem już po skończeniu sezonu. Ogólnie cała seria mi się podobała, Arnold to w ogóle mistrz prowadzenia i nikt inny na świecie (oprócz królowej Kingi Rusin) mu nie dorówna.

Myślę, że Matt wygrał zasłużenie, bo cały czas widzieliśmy go, gdy coś dobrze robił, jedynie miał kłopoty z finałowym zadaniem. Boy George starał się, ale jego zachowanie w niektórych momentach było... dziwne.

Chciałbym, żeby za rok pojawił się kolejny sezon, ale się na to nie zanosi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Schwarzenegger zrezygnował z prowadzenia "The Apprentice"
https://www.realityblurred.com/realityt ... rrible-at/
Hasta la vista, Arnold!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości