MasterChef Polska

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

szkoda że Michał odpadł - Basia z kolei swoim zachowaniem działa mi na nerwy - haha, jakieś uczulenie na ten typ kobiety, jej miny, jej ton głosu -
- trzymam kciuki za zwycięstwo Kingi -
ps pisząc to nie oceniam ich smaków, ich gotowania, bo nie wiem jak smakują a nie kieruję się jurorami, - pisząc oceniam zachowania człowieka jako człowieka do świata i do drugiego człowieka
- szkoda że odeszła ta Ola, Janek - normalni, prości ludzie z wrodzonym, a nie wyuczonym talentem

Guest

Post autor: Guest »

Te¿ kibiowa³em Oli i Jankowi. Basia wygra³a i ok ale nie wiem jaka bêdzie sprzeda¿ ksi±¿ki

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ogląda ktoś drugą edycję MasterChefa. Jak zobaczyłem kto jest w final4... 2 osoby nie są z Polski, jedna odpadła na cebuli w pierwszej edycji (o ile dobrze pamiętam), a jedna to moja faworytka :D Mam nadzieję, że wygra Beata, bo to w końcu MasterChef Polska, a nie cały świat :)

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Nie na cebuli, tylko na jajkach. I jak nie możesz pamiętać jej imienia! Maria ma to wygrać!
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jack, ale zasady nie zabraniają zgłoszenia się osób z innego kraju. Z tego co wiem do Amerykańskiej edycji zgłaszają się kanadyjczycy. Diana mieszka w Polsce, Charles nie wiem, ale jeżeli taka zasada miałaby być to Abi równie dobrze nie powinna być w survie, bo nie urodziła się w USA. Co do reszty, Beata jest dobrą kucharką, ale jest nudna. A Maria może nie jest idealną kucharką, ale dobrze gotuje + ma osobowość, więc jest moją faworytką. ^^

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale w poprzedniej edycji była cebula o ile się nie mylę. Obieranie i tam jej nie poszło.
W sumie jajka też były, ale odpadła chyba szybciej, ta cała Maria, która ma dopiero 37(?) lat, a wygląda na troszkę więcej xd

Meciek, nie wyskakuj mi tu z Abi :) Abi jest jedyna, niepowtarzalna i jakby była w polskim MasterChefie to bym jej kibicował.
No rozumiem, że mogą się zgłaszać obcokrajowcy, dla mnie jednak to nie to samo...

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Jack właśnie widzę jak ty to oglądasz. Jakbyś chciał wiedzieć to dobrze jej poszło z cebulą, bo by się nie dostała do następnego etapu z jajkami, więc raczej nie odpadła szybciej. Beata jest taka nudna, że nie ma co gadać, przynajmniej ma fajną matkę.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No dobrze, ok. To już było dawno, ponad rok temu. Mogłem zapomnieć, nie? :)
Może jest nudna, ale potrafi gotować, a chyba o to w tym chodzi.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Diana mieszka w Polsce, bo poznała chłopaka Polaka ;p

Charles też mieszka w Polsce już od x lat, o ile nic nie pomyliłam, to chyba w Krakowie z żoną mieszka

Także to też nie jest tak, ż przyjechali do Polski bo program ;p

Ja też kibicuję Beacie najbardziej. A Maria mimo niepowodzenia w pierwszej edycji tutaj sobie nieźle radzi. No chyba nie dlatego, że nie potrafi gotować to jej danie w Maroko było najlepsze?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No wiem, że nie przyjechali do Polski tylko na MasterChefa :D

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Maria all the way :D Kocham ją :3333 Musi to wygrać, choć i tak już daleko zaszła z czego się niezmiernie cieszę.

A matka Beaty też "urocza" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

W najnowszej edycji startuje (zresztą po raz drugi, ale tym razem z sukcesem :wink: ) mój kolega z pracy - Julien. Także pierwszy raz oglądam MC dokładnie i się tym emocjonuję xD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

haha a jak oglądałam go na castingu do drugiej edycji (tak sobie oglądam od pierwszej edycji z tym że ta na bieżąco) i się zastanawiałam czy on czasem nie pracuje tam gdzie ty :lol:

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Pracuje, pracuje. Nawet się całkiem nieźle znamy :wink:

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Póki co sezon 3 Masterchefa jest bardzo dobry, a wczorajszy odcinek z Gordonem według mnie był najlepszy. Szkoda, że odpadł Arek, bo on był tak głupi i nie miał żadnych szans na osiągnięcie czegokolwiek a był tak pewny siebie jakby był najlepszym kucharzem w tym programie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości