Hell's Kitchen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Hell's Kitchen

Post autor: Jack »

Obrazek

Hell's Kitchen (Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya) to amerykański reality show, dotyczący gotowania, bazujący na brytyjskiej wersji programu o tym samym tytule. Program jest prowadzony przez Gordona Ramsaya. Premiera w USA miała miejsce 30 maja 2005 w stacji telewizyjnej Fox.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Hell's Kitchen

Post autor: Kobra »

Nie znalazłem tematu, który dotyczyłby tego programu i jestem trochę zdziwiony, bo postać Gordona Ramsaya jest dość popularna. Obejrzałem sezony 1,2,3,5,7 i 9. Chociaż jestem zdania, że obejrzeć jeden to tak jak obejrzeć wszystkie to przymierzam się do 10 sezonu, ale chyba na ten moment go pominę i zajmę się 8, bo wynalazłem go na yt z polskim lektorem. To jak? Ogląda ktoś Hells Kiczyn? Macie ulubione lub znienawidzone sezony/uczestników?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja oglądałem kilka edycji ale dawno, już nie kojarzę uczestników i też to były różne odcinki. A moją ulubioną uczestniczką jest Sabrina (HK 8) :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ja oglądałem kiedyś z okazji, że leciało na Polsacie, ale bardziej na "wyrywki". Jakiś czas temu przypomniał mi się tytuł i zacząłem oglądać od na świeżo. Fakt wystarczy obejrzeć jedną edycję, aby znać wszystkie, ale mimo to z z chęcią zabieram się za sezon 8.
Sabriny jeszcze w akcji nie widziałem, ale coś tam mi się kojarzy przy okazji tego imienia. Po edycjach, które widziałem mam kilku faworytów, ale ze szczegółami napiszę potem.

Guest

Post autor: Guest »

Dla mnie to produkcja, któr± mo¿na co najwy¿ej obejrzeæ przy okazji, na zasadzie "niech gdzie¶ leci w tle". Nie wyobra¿am sobie ogl±dania sezon za sezonem. Mimo, ¿e uwielbiam gotowaæ :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

FOX emituje teraz jeden sezon na rok i wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie. Można wtedy śledzić sezon za sezonem. Chociaż każdy wygląda praktycznie tak samo.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W USA dobrze robią, reality zawsze mają jakąś tam przerwę i w ten sposób widz nie znudzi się danym formatem, a u nas oczywiście, jak jakiś program zyska popularność to od razu robi się następne edycje jedna za drugą.
Co do tego podobieństwa to drażni mnie jedna rzecz - podział na panów i panie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Zacząłem oglądać najnowszy sezon i jak dla mnie to nawet jeden na rok to za często. :wink: Wszystko to samo, tylko wybierają coraz "śmieszniejszych" ludzi do programu. Ja w pewnym momencie sobie pomyślałem o pewnej uczestniczce , że jest dość dziecinna jak na 23 lata tylko po to, aby zauważyć, że źle przeczytałem jej wiek i tak naprawdę to ona ma 33 lata...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości