Poza Survivor co jeszcze oglądacie

Dozwolone wszystko i nic.
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

A to ja zmęczyłam zeszły sezon House =] Wierz mi, że wcale tak dużo nie oglądasz, z Twojej listy widziałam 2 sezony mentalisty, później zapomniałam o tym serialu i już nie wróciłam do niego. Oglądam też Gotowe, ale ten sezon mnie strasznie stresuję, być może zbytnio się przywiązałam o bohaterek i trudno na to patrzeć co się u nich dzieje, a co za tym idzie trudniej się spodziewać happy endu.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Mentalista u mnie balansuje na krawędzi porzucenia. W sumie to wolę zupełnie lekkie Psych i mroczne Criminal Minds, od takiej huśtawki jaką funduje Mentalista.

Gotowe na wszystko mnie nie stresują. Jakoś brak happy endu nie pasuje mi do tego serialu, ale i jeżeli one pójdą na kilka lat do więzienia to nie będzie jakaś tragedia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam świetną wiadomość dla fanów "Dlaczego ja?", "Trudnych spraw" i "Pamiętników z wakacji" :) Wszystkie te seriale powrócą już w marcu z nowymi odcinkami. Dodatkowo, prawdopodobnie na antenie Polsatu pojawi się kolejny serial dokumentalny tego typu i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19:30. Również nasza kochana telewizja publiczna zamierza pójść tą samą drogą co Polsat i również zamówiła u Tako Media serial dokumentalny - jego tytuł roboczy to "Oszukani".

steph
3rd voted out
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: steph »

Do wszystkich fanów SF, a jak zdążyłam zauważyć kilku ich jest na tym forum!

obejrzyjcie Doctora Who! :)

zwłaszcza serie od 2005 roku (dopiero 'prawdziwym zakochanym' w serialu polecam stare odcinki sprzed 1989 - poszperacie w Wiki to bedziecie wiedzieli o co mi chodzi)
początek może trochę kiczowaty (niskobudżetowe gadżety) ale serial naprawdę chwyta za serce :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Obejrzałem cztery sezony Doktora Who (te nowe, już dawno) i chyba najlepszy był drugi :) A piąty sezon z kolejnym nowym doktorem nie za bardzo mi podchodzi...

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Z reality show to Hell's kitchen i tak żeby coś więcej to już chyba nic. Kiedyś Agent i Idol.
A obecne programy rozrywkowe: The Voice(amerykański i polski), You can dance(pl).
Polskie top model tak jednym okiem nieuważnie i nie każdy odcinek tak samo Taniec z gwiazdami.

Seriale: Fringe, Glee, Pretty Little Liars, Chirurdzy, New girl, GG, 90210, Switched at birth, The Lying Game, Hart of Dixie
Z tych co się skończyły to zaczęłam The O.C.(ale chyba nie dobrnę nawet do końca pierwszego sezonu), El Internado.
Obejrzane to Buffy, Veronica Mars, Kyle XY, jednak z żadnego wszystkie odcinki.
No i mój ulubieniec "Dawson's Creek" który już chyba 3 raz oglądam.
Jak mi się coś przypomni to dopiszę

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Mam świetną wiadomość dla fanów "Dlaczego ja?", "Trudnych spraw" i "Pamiętników z wakacji" :) Wszystkie te seriale powrócą już w marcu z nowymi odcinkami. Dodatkowo, prawdopodobnie na antenie Polsatu pojawi się kolejny serial dokumentalny tego typu i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19:30. Również nasza kochana telewizja publiczna zamierza pójść tą samą drogą co Polsat i również zamówiła u Tako Media serial dokumentalny - jego tytuł roboczy to "Oszukani".
Haha, to Trudne Sprawy są zabójcze, długo o tym nie słyszałem, ale wszyscy na roku mieli z tego bekę więc włączyłem sobie na yt kilka odcinków i czkawka nie opuszczała mnie przez kilka godzin.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Kasia pisze: Seriale: Fringe, Glee, Pretty Little Liars, Chirurdzy, New girl, GG, 90210, Switched at birth, The Lying Game, Hart of Dixie
Z tych co się skończyły to zaczęłam The O.C.(ale chyba nie dobrnę nawet do końca pierwszego sezonu), El Internado.
Obejrzane to Buffy, Veronica Mars, Kyle XY, jednak z żadnego wszystkie odcinki.
No i mój ulubieniec "Dawson's Creek" który już chyba 3 raz oglądam.
Jak mi się coś przypomni to dopiszę
pogrubione <333

w zasadzie Chirurgów to dopiero zaczęłam ale już kocham ten serial xdd

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Z Chirurgami od jakiegoś czasu nie jestem na bieżąco, ale uwielbiam tan taki klimat tego serialu.

Zapomniałam o Roswell. I jakiś czas temu miałam jakąś fazę na australijskie seriale, szczególnie Córki McLeoda.
A z polskich to Tancerze i ostatnio Głęboka woda, zresztą nie przez przypadek w obu gra Marcin Dorociński. I jeszcze Hotel 52.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Roswell <3 już widzę że mówimy podobnym językiem xdd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Głęboka woda - świetny wybór :D Nie wiem czy wiesz, że cały serial (no prawie) kręcony jest aparatem, a nie normalną kamerą.

A Chirurdzy, heh, z reguły nie przepadam za serialami medycznymi. Polecam Ci też serial "Hawthorne" Początek pierwszego sezonu słaby, ale potem się rozkręci. :)

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

wiem że Głeboka woda kręcona jest aparatem a kolejna ciekawostka to, że jest finansowany ze środków unijnych.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kasia pisze: Obejrzane to Buffy, Veronica Mars, Kyle XY, jednak z żadnego wszystkie odcinki.
Veronica Mars się skończyła w środku akcji, więc obejrzenie wszystkich odcinków niewiele daje.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

frasiek pisze:
Kasia pisze: Obejrzane to Buffy, Veronica Mars, Kyle XY, jednak z żadnego wszystkie odcinki.
Veronica Mars się skończyła w środku akcji, więc obejrzenie wszystkich odcinków niewiele daje.
O, to dodam jeszcze, że Kyle XY tak samo. :D

Guest

Post autor: Guest »

Peter benchley's amazon, dla osób lubi±cych seriale o rozbitkach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości