Poza Survivor co jeszcze oglądacie

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja z nowych, polskich produkcji oglądam Paradoks i nie jest zły. Z amerykańskich premier zacząłem 666 Park Avenue i po pilocie stwierdzam, że jakiś potencjał jest i może być ciekawy serial. Oglądam też The Mob Doctor, ale to jest ogólnie takie sobie. Jakiś miszmasz pomiędzy House'm, czymś z mafią związanym i Chirurgami.

A z kontynuacji to Modern Family, The Good Wife. Oprócz tego oglądam jeszcze ze względu na to, że zacząłem to i skończę Glee, Grey's Anatomy (nie rozumiem fenomenu), 90210, Gossip Girl, PLL.

Także to jest to co oglądam na bieżąco z seriali. Dodatkowo jakiś jeszcze w wolnym czasie oglądam oraz nie z seriali ANTM 19; X Factor UK, US, AU. I z polskich Kuchenne Rewolucje, Masterchef, Kuba Wojewódzki, Mam Talent, MBTM.

I to chyba już wszystko obecnie <lol2>
Obrazek

Guest

Post autor: Guest »

Ja ogl±dam jeszcze Modern Family, IT Crowd i The Bing Bang Theory. :D

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Witaj Asiulek na forum =]

To ja dorzucę jeszcze Downton Abbey (dla tych co lubią kostiumowe seriale) i Suits (które aktualnie ma przerwę). Jeszcze z tych co mają przerwę to niecierpliwie czekam na Luther'a.
Oglądam też The Mob Doctor, ale to jest ogólnie takie sobie.
Widziałam jeden odcinek i to mi wystarczyło, jak dla mnie słaba produkcja.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a czytałam gdzieś że ten serial to nie wypał :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

słonko pisze:a czytałam gdzieś że ten serial to nie wypał :wink:
Który? Jaśniej, a nie posty nabijasz xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie muszę nabijać postów ;p serial o którym mówi iki, to chyba proste :wink: the mob doctor xd

Guest

Post autor: Guest »

Ja ogl±da³em dosyæ du¿o seriali. Obecnie to: 90210, Arrow, Beauty and the beast, El barco, Falling skies, Fringe, Gran hotel, Greek, Homeland, Make it or break it, Nikita, Pretty little liars, Revenge, Revolution, Secret life of teenager, Skins, Supernatural, True Blood, Vampire diaries, walking dead.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"Głęboka Woda" zostanie sprzedana do 10 krajów m.in. do Francji, Niemiec, Rumunii, Australii, Izraela i Iranu. Jak widać można w Polsce wyprodukować coś ciekawego co sprzeda się w innych krajach :wink:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Oglądam całą masę seriali w tym "News room" oraz takie rzeczy jak "Daily Show", "Colbert Report" czy nawet "Real Time" przez co w tej chwili mam chyba lepsze rozeznanie w polityce amerykańskiej niż polskiej. :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Seriale raczej omijam, ale ostatnio wkręciłem się w American Horror Story.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Też się pochwalę co lubię oglądać :D
- MasterChef Gordon Ramsey, MasterChef Australia, nasz rodzimy MasterChef, Hell's Kitchen wersja amerykańska i polska, od czasu do czasu Ugotowani. Lubię nawet gotować i oglądać kulinarne programy, poza Top Chef, strasznie beznadziejny i nudny jak dla mnie.
- Chętnie oglądałem The Amazing Race jak nadawali jeszcze na AXN.
- Lubię programy survivalowe jak na przykład z Bear'em Gryllsem i nie tylko, masa tego w TV leci.
- Różne teleturnieje.
- Jak chce się pośmiać i odmóżdżyć to włączam Trudne sprawy, dlaczego ja?, pamiętniki z wakacji itd. Kiedyś też systematycznie oglądałem Anne Marię Wesołowską i sąd rodzinny
- "Twoja twarz brzmi znajomo" jest jak dla mnie ciekawy. Inne te talent show dawno mi się znudziły i przejadły. Za dużo tego już jest.
- z sitcomów od czasu do czasu: Kiepscy, Miodowe lata i daleko od noszy, ale starsze odcinki
- Z seriali to w sumie tylko Ranczo z polskich i Gra o Tron. Winter is coming!
Kiedyś myślałem żeby zabrać się za Lost. Ale czytałem, że na początku fajne, a potem było coraz gorzej i trochę bez sensu.

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Nikt nie ogląda MTV? The Challenge- ktokolwiek? :(

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oglądam, ale nie wszystkie sezony, oglądam regularnie od pierwszych Rywali :)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

SchaBoo pisze:The Challenge
Możecie zdradzić coś więcej o tym programie?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

the challenge to takie hmm jakby to opisać reality show połączone z zadaniami :D bo w sumie biorą w nim udział uczestnicy Real World, tez MTV (czasami jacyś całkiem nowy ludzie, dwa sezonu Freash Meat, gdzie były pary, stary gracz plus całkiem nowa osoba), walczą albo w parach, albo w drużynach, raz jako jednostki, o kasę :D w różnych zadaniach fizycznych, umysłowych, wytrzymałościowych xd takie połączenie survivor (zadania) z big brotherem (żyją w jednym domu ale nie zamknięci) z odrobiną patologii xd bo i chodzą na imprezy, dochodzi do bójek, sprzeczek, romansów :D no po prostu MTV z walką o kasę :D i genialny prowadzący :D
a i za każdym razem są w innym kraju, a finałowe zadanie odbywa się jeszcze w innym :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości