Poza Survivor co jeszcze oglądacie

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Poza Survivor co jeszcze oglądacie

Post autor: ctoria »

Z reality oglądam: Amazing Race, ANTM, Project Runway, Top Chef, Kitchen Nightmares, Hells Kitchen i Top Chef Masters - uwielbiam wszelkie programy z gotowaniem

Jeśli chodzi o seriale to: House, Damages (o ile jeszcze będzie), Tudors, Desperate Housewives, Grey's Anatomy, Gossip Girl, Mentalist, Good Wife, Life Unexpected, True blood

Zamierzam się zabrać za Glee

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

RS to TAR i ANTM i tylko te
z seriali: Gossip Girl, 90210. Glee, całe Buffy i częst ozerkam na pojedyńcze odcinki

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Ja to z reality to lubię Amazing Race, Kitchen Nightmares, Hells Kitchen (lubię Gordona), ostatnio Miłosna Szkoła Przetrwania, fajny był też polski Agent, oraz zagraniczne Fort Boyard, Pago Pago, Wyprawa do Xapatan (to było na programie Polonia 1) :)
Z seriali to sporo, uwielbiam Supernatural, Battlestar Galactica(skończył się), teraz Stargate Universe, oglądam też Caprica, Gossip Girl, Smallville, Merlin(czekam na nowy sezon we IX), Bones, The Tudors, Desperate Housewives, Grey's Anatomy, Ugly Betty(skończył się), Life Unexpected, Glee, OTH, Flash Forward, V, true Blood, zapomniałambym jeszcze The Vampire Diaries
Strasznie tego dużo, ale są spore przerwy między emisjami więc jakoś się to się udaje ogarnąć.
Buffy to oglądałam w telewizji, i jakoś nie mam czasu nadrobić dalszych odcinków, ale mam to w planach. Do moich barzdo ulubionych należał też serial Angel, Roswell, Dark Angel.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Widzę emka, że lubisz sf - podziwiam. Ja jestem fanką fantastyki, więc czekam na Grę o Tron na HBO.
OTH oglądałam, ale tego sezonu nie mogę zdzierżyć. Flash Foward zaczęłam, ale po dwóch odcinkach zrezygnowałam, bo się denerwowałam na tym serialu.
A jak ci się podoba polska wersja Kuchennych koszmarów z Gesslerową ?

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

S-f to raczej lubię tylko niektóre produkcje, często są to pomieszane gatunki, tylko tyle, że np dzieją się w kosmosie :) Żałuję bardzo że BSG się skończyło i że tak późno zaczęłam ten serial oglądać, bo naprawdę mnie zachwycił.
OTH to może już bardziej z przyzwyczajenia, bo te nowe aktorki to mnie wkurzają, zwłaszcza siostra Haley.
Flash Forward to na początku było ciężko, ale teraz odcinki jak dla mnie są całkiem ciekawe.
Tej polskiej wersji kuchni na razie nie oglądałam, zastanawiam się czy warto, bo Gessler jakoś mnie odrzuca.

A czy Ty może pamiętasz te teleturniej stare jak Fort Boyard?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Fort Boyard pamiętam jak oglądałam we francuskiej telewizji, byłam dzieckiem i bardzo mi się podobał. Natomiast polska edycja nie podobała mi się wcale.

A co do Gessler to dużo jej brakuje do Ramsey'a, ale program mi się podoba. Jak będziesz miała czas to obejrzyj Top Chef - z kulinarnych to chyba mój ulubiony.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Polska edycja fortu jakoś nie miała w sobie tej magi, tak sobie myśle, że spróbuję poszukać gdzieś tych starych edycji bo były świetne. Szkoda że nigdzie nie sa pokazywane.

A Top Chef to chyba jeden odcinek u siostry widziałam, a nie masz jakiś namiarów na ten program?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Emka a jak Ci się podobają najnowsze wieści, że V i Flash Foward nie będą mieć nowych sezonów. Niestety podobnie może być z Life unexpected, wielka niewiadoma to OTH.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Jeśli chodzi o V czy Flash Foward to tak specjalnie smucić się nie będę, choć te seriale miały dobry pomysł, tylko jakoś realizacja tak nie bardo zwłaszcza w V. Co do Life Unexpected to byłaby to bardzo duża strata, to jest świetny serial, i zasługuję na kolejny sezon. Nie wiem czemu się zastanawiają czy zrobić drugi sezon, powinni zrobić i już. A OTH to w umie już mora zakończyć ten serial.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja jestem wielkim fanem reality-show "The Amazing Race" lubię też Fort Boyard (francuski z youtube'a :wink:)
seriale: House, Medium, CSI itp.
kiedyś lub rzadko: Lost (zgubiłem się w trzecim sezonie), Flashforward (znudziło mi się), V (podobnie jak FF) itd.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

ja lubie prawie wszystkie reality show z ameryki, jedynym wyjatkiem jest big brother, bo juz jest nudny

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

RS to tylko Amazing Race.

Co do seriali to uwielbiam, zawsze trochę tego jest i chyba nie ma większego sensu wymieniać wszystkiego.

Guest

Post autor: Guest »

Z RS: Amazing Race, ANTM i The Mole, szkoda, ¿e ju¿ nie krêc± nowych sezonów :c
Je¶li chodzi o seriale: kultowe Twin Peaks, The Sopranos, Doctor Who, Skins, Misfits, My Name Is Earl, Greek, Pushing Daisies + oczywi¶cie zahaczy³am o rzeczy typu Lost, Glee, Gossip Girl, Chirurdzy, True Blood, Buffy, Prison Break, OTH, OC, CSI, PLL, ale nie zosta³am jak±¶ wielk± fank±; w ogóle rzadko koñczê seriale, wiêkszo¶æ nudzi mi siê po mniej wiêcej 10 odcinkach / jednym sezonie i po prostu przestajê ogl±daæ, ewentualnie zagl±dam potem na filmweba / wikipediê ¿eby zobaczyæ, jak potoczy³y siê dalsze losy :> Szkoda, ¿e wiêkszo¶æ rzeczy ci±gn± po milion odcinków, zamiast sprawnie zakoñczyæ fabu³ê i nie wprowadzaæ wziêtych znik±d w±tków, no ale wiadomo, nie zabija siê kury znosz±cej z³ote jaja. Prawa showbiznesu :c

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

" Glee, Gossip Girl, Chirurdzy, True Blood, Buffy, Prison Break, OTH, OC, CSI, PLL"

Na pewno spotkasz tu kilka osób, które oglądają te seriale (patrz: słonko).

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Glee gossip true blood buffy pll tak xd reszta nie :P

a do tego dodam jeszcze HIMYM ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości