100 oryginalnych fanów

Dozwolone wszystko i nic.
Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Eska »

Jack pisze:
09 sie 2017, 20:58
Pewnie różne czynniki miały wpływ na to czy jesteśmy fanami czy też nie.
O ile pamiętam to oglądałem na TVP2 IV i V edycję Survivor jakoś w roku 2005 czy 2006. I dopiero, w 2010, przez przypadek, odkryłem, że program emitowany jest również na AXN. Również przez przypadek zarejestrowałem się na starym forum i jestem do dzisiaj :)
Ładnie powiedziane.

Ogólnie sądzę, że temat zbędny. Tylko niepotrzebne niesnaski może stworzyć ;)

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Fighter »

Jack pisze:
09 sie 2017, 20:58
Pewnie różne czynniki miały wpływ na to czy jesteśmy fanami czy też nie.
O ile pamiętam to oglądałem na TVP2 IV i V edycję Survivor jakoś w roku 2005 czy 2006. I dopiero, w 2010, przez przypadek, odkryłem, że program emitowany jest również na AXN. Również przez przypadek zarejestrowałem się na starym forum i jestem do dzisiaj :)
No to całkiem podobnie jak ja :) Również za dzieciaka na dwójce przypadkowo natrafiłem na 'Ryzykantów' na z kolei trzecią edycje, która kręcona była w Afryce i pochłonęło mnie to reality show bez reszty. Co ciekawe markowałem wtedy dosyć mocno Brandonowi i po latach miałem nieźle zdziwko, gdy tego i owego się o nim dowiedziałem. Dodatkowe przypomniałem sobie jak katastrofalnie popsuł sobie grę :V Ale wracając do meritum, to czekało i oglądało się potem wszystkie kolejne edycje na tym kanale. W wakacje bodaj była emisja około 14:00 i dwa odcinki. Potem gdzieś około 2k7, gdy przeszło się na Cyfrowy Polsat, to odkryło się AXN i frajda była jeszcze większa. Tam z kolei "Robinsonowie" lecieli w weekendy gdzieś około 08:00. To były czasy :D A na forum trafiłem pewnie gdzieś w 2013/14 roku, gdy zaczynałem po kolei jechać z sezonami z wiadomej strony. Nawet się zdziwiłem, że istnieje tak rozwinięte forum poświęcone temu najlepszemu jak dla mnie reality show. Długo wystarczało mi czytanie co user x sądzi na temat danego epizodu, aż postanowiłem w końcu przełamać lenistwo xD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: tombak90 »

na farmeramie możesz wygrać marchewki grając w edycji
Ale fajnieeee! I co, ajdolami są buraki? Wchodzę w to.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Kamel »

buraki brudzą, wsadziłbyś do kieszeni, puscilby sok i nie ma blindside'u
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »

Fighter pisze:
09 sie 2017, 18:42
Ja tam powiem, a raczej napiszę w tym przypadku po sobie (...) bądź też kontrowersyjnych też takiego fraśka
Jak moje wpisy są dla Ciebie to kontrowersyjne to znaczy, że o survivorze nie masz bladego pojęcia :twisted:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 13:26 przez frasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Kobra »

Mam nadzieję, że jak zorganizujemy kiedyś spotkanie forumowe, to wszyscy się nie pozabijamy.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »


Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Fighter »

frasiek pisze:
11 sie 2017, 21:05
Fighter pisze:
09 sie 2017, 18:42
Ja tam powiem, a raczej napiszę w tym przypadku po sobie (...) bądź też kontrowersyjnych też takiego fraśka
Jak moje wpisy są dla Ciebie to kontrowersyjne to znaczy, że o survivorze nie masz bladego pojęcia :twisted:
Oczywiście wkradła się literówka i chodziło o tezy*, ale do rzeczy. Drogi userze tego zacnego forum, na ogół odbiegasz opinią po poszczególnych epizodach survivora mając krytyczny punkt widzenia, co też oczywiście prowadzi często do ciekawych dysput. Słowo "kontrowersyjne" jest więc jak najbardziej odpowiednie i można je interpretować dwojako. No chyba, że w ogóle uważasz się za megalomana aka ŚP. Paweł Zarzeczny i Twoje musi być zawsze na wierzchu, to pozdrawiam i nie mam pytań...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »

Fighter pisze:
12 sie 2017, 16:40


Oczywiście wkradła się literówka i chodziło o tezy*, ale do rzeczy. Drogi userze tego zacnego forum, na ogół odbiegasz opinią po poszczególnych epizodach survivora mając krytyczny punkt widzenia, co też oczywiście prowadzi często do ciekawych dysput.
Słowo "krytyczny" ma różne znaczenia i teraz nie wiem czy chcesz powiedzieć że:
- jestem jedyną myślącą osobą na forum
- jestem jedyną osobą mającą negatywną opinię na temat programu

ale to nieistotne, bo obydwa stwierdzenia są po prostu nieprawdziwe.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Fighter »

No bardzo fajnie, że na podstawie jednego słowa postanowiłeś stworzyć kontekst całej wypowiedzi, a potem ją obalić. Naprawdę moje gratulacje!

Słowo "krytyczny" oznacza przede wszystkim surową lub negatywną ocenę kogoś, lub tak jak w tym przypadku czegoś. Niejednokrotnie w tych edycjach Amerykańskiego tworu 20+ wyrażałeś swoje niezadowolenie już po pierwszych, a bywało, że i po pierwszym odcinku i ofc nie mogło zabraknąć krótkich na ogół komentarzy w deseń "To już nie ten Survivor, kiedyś to było, po co te twisty..." Oczywiście nie omieszkałeś zaznaczyć, że w zasadzie programu to już nie oglądasz, ale chciałeś się upewnić czy to dobra decyzja. Na kontrargumenty użytkowników, że skoro ten reality show Cię tak męczy i irytuje, to po co w to brnąć dalej jakoś niespecjalnie utkwiły mi w pamięci Twoje odpowiedzi, a wybacz specjalnie szukać, żeby cytować nie będę. Mnie jak coś od dłuższego czasu nie bawi, to rzucam to cholerę, bo c'mon mamy tylko jedno życie i po co robić coś na siłę? No chyba, że jesteś masochistą i sprawia Ci to przyjemność lub po prostu lubisz narzekać. Ot, przecież to takie polskie. Skoro Ty sobie możesz na mój temat tworzyć hipotezy, że nie znam się na programie czy na podstawienie jednego słowa określać cały kontekst postu, to i ja mogę sobie pogdybać ;) Na koniec dodam, że te owe epizody przez powszechną opinie były uznawane za całkiem przystępne i niezłą zapowiedź sezonu, stąd też oponentów, którzy Cię cytowali nie brakowało. A wiem to wszystko, bo jak już kiedyś pisałem, lubiłem gdy nadrabiałem sezony po każdym odcinku przeczytać sobie, co userzy tego forum o nim sądzą. A że jesteś na tyle charakterystyczną postacią, to trudno było przejść wokół Twoich wypowiedzi obojętnie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: frasiek »

Fighter pisze:
12 sie 2017, 18:53
Niejednokrotnie w tych edycjach Amerykańskiego tworu 20+ wyrażałeś swoje niezadowolenie już po pierwszych, a bywało, że i po pierwszym odcinku i ofc nie mogło zabraknąć krótkich na ogół komentarzy w deseń "To już nie ten Survivor, kiedyś to było, po co te twisty..." Oczywiście nie omieszkałeś zaznaczyć, że w zasadzie programu to już nie oglądasz, ale chciałeś się upewnić czy to dobra decyzja.
Łot Da Fak?

1. Amerykańskie 20+ to są te które oglądałem na bieżąco, więc nie po prostu nie ma mowy, żebym o nich pisał to już nie to co było kiedyś.
2. Ja wiem po co są twisty, więc na się nie będę pytał po co one są.
3. Pierwszy większy twist w sezonach 20+ to Rademption Island i o ile mnie pamięć nie widzi to były z góry nielubiany przez większość na forum. Mnie chyba tak nie ruszał, bo nie byłem wtedy jakoś specjalnie przywiązany do czystego survivora.
4. Później było One World, którego byłem ciekawy przed grą i w sumie nie rozumiem czemu już nie powrócił.
5. Większość osób na forum nie lubi deszczu HII, ale jeżeli ktoś ma być najbardziej to prędzej Tombak, który za każdym pisze, że to Probst decyduje komu je dać.
6. Nie "w zasadzie już nie oglądam, ale chcę się upewnić, że to dobra decyzja" tylko "nie wiem czy zaczynać oglądać, więc jakbyście bez spojlerów opisali jak toczy gra to byłoby miło"
7. O sezonie, którego już nie oglądałem to po prostu nie pisałem.
8. W czasie nieoglądania wróciłem, żeby zobaczyć pożegnanie Sandry.
9. Dla przykładu można spojrzeć na 29 sezon, gdzie pierwszy raz na temat poziomu odcinka wypowiadam się dopiero przy okazji czwartego i są to słowa:
No w końcu jakiś dobry odcinek, poza tym w obydwu plemionach dość ciekawa sytuacja jeżeli chodzi o sojusze.
czyli przez pierwsze 3 darowałem sobie narzekanie na słabe odcinki.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

100 oryginalnych fanów

Post autor: Maw »

#1 fan <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości