Witam wszystkich

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Kolejny sezon ma prowadzić chyba Satis gdzieś tak kwiecień/maj tak mi się wydaje, ale Kamel ma robić też survivor w lipcu, ale ta data nie jest jeszcze do końca ustalona XD

Pyra
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Pyra »

Witam wszystkich serdecznie! :)
Fanem Survivor byłem już kiedy leciał najpierw na TVP a potem AXN, wtedy wprost kochałem to oglądać. Po paru latach wróciłem i lecę z sezonami od początku, aktualnie jestem po 7 sezonach, 4 z nich obejrzałem w tempie ekspresowym, zbyt często nie mogę się powstrzymać, żeby nie obejrzeć kolejnego a potem kolejnego odcinka ...
Mam nadzieję, że nie mają zamiaru wycofać emisji tego programu?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Witamy i zapraszamy do dyskusji :)

Z tego co mi wiadomo, właśnie rozpoczął się casting do sezonów 35 i 36. To oznacza, że emisja będzie jeszcze co najmniej przez półtora roku.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Cześć i baw się dobrze.

Oglądasz coś jeszcze poza Survivor?

Pyra
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Pyra »

Na razie nic poza Survivor, może jak skończę to zacznę oglądać The Amazing Race, kiedyś oglądałem to na AXN i też było ciekawe.

Mietka
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: Mietka »

A też przywitam, cześć wszystkim :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Cześć Mietka :)

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Czym się nowi interesują? Ile lat mają? Skąd są? Co w życiu robią? No... przedstawicie się.

Pyra
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Pyra »

Lat 22, pracuję. A co do zainteresowań to przede wszystkim sport, trochę film i polityka. Aktualnie lecę z sezonami na szybkości, właśnie skończyłem 13 ale chyba zrobię sobie przerwę, żałuję, że nie mogę wchodzić na żadne strony czy nawet tutaj różne podsumowania bo wszędzie pełno spoilerów a już nie jeden sezon sobie przez to "skiepściłem".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pyra pisze:nawet tutaj różne podsumowania bo wszędzie pełno spoilerów a już nie jeden sezon sobie przez to "skiepściłem".
No niestety, jak wejdziesz np. w temat o nazwie "top 3 strategów" czy "ranking zwycięzców" to bardzo łatwo możesz zepsuć sobie całą zabawę związaną z oglądaniem kolejnych sezonów.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: jonek95 »

No siema 😃 Dobra niby nie jestem nowy ale może mnie ktoś nie zna jeszcze. Mam na imię Marcin 22lata,Pszczyna, Policjant, student Ratownictwa, strażak ochotnik. Forum podglądam pewnie gdzieś od przełomu 2012/2013 a konto mam od grudnia 2015. Dopiero od momentu gdy polsat zapowiedział WP zaglądam tu regularnie tj dzień w dzień. Bardziej do tej pory byłem związany z Castaways. Dla tych co mnie nie znają jeszcze raz siema.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: Fenistil »

Cześć wszystkim! :)

Survivorem byłem swego czasu niesamowicie zafascynowany - jeszcze za czasów, gdy leciał czasem na polskich kanałach. Pamiętam, że mojej rodzinie niezbyt się podobał, więc oglądałem to trochę po kryjomu. ;) Choć ogólnie nie pociągnąłem tej fascynacji dalej - w sumie pamiętam tylko bardzo dokładnie obejrzany w tv sezon piąty i pobieżnie pierwszy - gdy akurat udało mi się na niego trafić.

No ale gdy dowiedziałem się o Wyspie Przetrwania, wspomnienia odżyły i niesamowicie się tym podjarałem. :D Postanowiłem sobie z tej okazji odświeżyć choćby ten sezon pierwszy. Efekt jest taki, że poszedłem dalej i jestem przy trzecim sezonie, oglądając odcinki jeden za drugim. I chyba się na tym nie skończy. ;)

No i postanowiłem się zarejestrować - przede wszystkim z potrzeby przelania swoich przemyśleń o tych oglądanych po raz pierwszy starszych sezonach, ale także by móc pokomentować WP.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: Jack »

Witamy na forum, Fenistil!

Mam nadzieję, że podoba Ci się program i nadrobisz wszystkie sezony, mimo tego że powstało ich bardzo dużo :D

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: Fighter »

Hej, każdy kiedyś zaczynał :)

Dobrej zabawy w trakcie nadrabiania i miłego pobytu na forum!

adriandbwa
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2017, 01:43
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: adriandbwa »

Powitać! :)
Mam na imię Adrian, pochodzę z Łodzi, mam 25 lat.
Tego typu reality show zacząłem się interesować od czasów Wyprawy Robinson (na pewno każdy zna/kojarzy).
Od tamtego momentu staram się oglądać co w necie znajdę lecz nie ma tego dużo niestety. Obejrzałem jednak pierwsze 14 sezonów USA po czym jakoś to "zajaranie się" przeminęło. Teraz, gdy w Polsacie jest Wyspa Przetrwania całe to ulubienie do takich programów wróciło - obejrzałem od razu sezon 32 edycji USA. Niestety nic więcej nie ma.

Wasze forum przeglądam od daaaawna, pamiętam że było chyba jeszcze pod inną domeną lecz nie potrafię jej przytoczyć.

Przyznam szczerze, że zarejestrowałem się tutaj z nadzieją że ktoś pomoże mi nadrobić zaległości i będę w stanie obejrzeć więcej sezonów.

Czasami też podzielę się jakąś opinią na temat danego odcinka co nie zmienia faktu że raczej nie przepadam za udzielaniem się na forach - jestem bardziej czytelnikiem niż pisarzem. Wszystko jednak może się zmienić :)

Pozdrawiam i dzień dobry! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości