Dyskusja o internetowych edycjach Survivor

Zablokowany
Guest

Post autor: Guest »

Uwaga Uwaga!

W¶ród by³ych graczy internetowych edycji Survivoru chodz± s³uchy, o edycji Heroes vs Villains, tym razem z prawdziwego zdarzenia :wink: Tylko s± dwa problemy:
Raz - Nie wiadomo, kto podj±³by siê tak trudnego zadania prowadzenia tej najlepszej dotychczas edycji
Dwa - Najlepiej, jak gracze byliby z wielu sezonów internetowych Ryzykantów, nie tylko z 2 czy 3. I teraz prosze o pomoc wszystkich, kto w waszych edycjach nadawa³by siê na Hero, a kto na Villain?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

była już edycja HvsV prowadzona przez Slyara :)

a nie wiem czy znajdą się chętni gracze, którzy brali udział w więcej jak 3 sezonach do gry, teraz przeważnie nowi grają, z tego co obserwuje sie

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mogę Wam wstawić tabelkę z nickami graczy, nazwami Survivorów i linkami do tych gier. Tam może znajdziesz kontakt z tymi graczami. Ale moim zdaniem kolejna edycja Survivor teraz się nie przyjmie. Z tego co wiem to October i Kryspian planują stworzyć teraz nowe edycje.

Oto ta lista:
Obrazek

Do plemiona villains proponuje słonko :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z edycji Iki myślę, że Villain to na pewno Arti i mam nadzieję, że o mnie pomyślicie;) A Heroe od Iki to zdecydowanie Anzi, niech Disco też się cieszy (zabawne będzie obserwowanie jego radości z bycia herosem). Również uważam, że Roxy to dobry villain :) Sądzę, że ode mnie Chester1 i Dragonslayer to też mogliby villains, bo byli oskarżani o zdrady. Na pewno LaRaf ale nie wiem czy jako Heroe czy Villain. No a o tych co są w grze to na razie się nie będę wypowiadał, bo się dopiero rozkręca :wink:

Sądzę też, że lepiej z tą edycją poczekać do kolejnych wakacji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też sądzę, że jeżeli taka edycja miałaby się odbyć to warto by z nią poczekać. W tym roku było już chyba 7 edycji.

Guest

Post autor: Guest »

Z ca³ym szacunkiem ale ja siê czujê bohaterem. To ja zosta³em zdradzony!!! Nie przypominam sobie ¿ebym kogo¶ oszuka³. A Fakt, ¿e mia³em sojusz z po³ow± uczestników ¶wiadczy tylko o tym, ¿e mam dobre serce i nie umiem odmawiaæ.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To nie jest miejsce na pisanie o innych edycjach. Ale ja czuje się poniekąd oszukany :)

Guest

Post autor: Guest »

Nie no, ta edycja prawdopodobnie odby³aby siê w wakacje. No i dobre wie¶ci, prowadz±cy odnalzeiony, bêdzie ca³y rok pracowa³, aby ta edycja by³a jedn± z najlepszych. Tylko pomó¿cie organizatorowi w wyborze jak najznakomitszego castu, bo z tego co slysza³em od wielu ludzi, poprzednia edycja HvV by³a lekkim niewypa³em :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

co wy ode mnie chcecie? ja i złoczyńca?
a w życiu :P dwie edycje i dwa te same oskarżenia, które uwaga moi państwo za kazdym razem były zwykłymi kłamstwami
u Octa ze strony nie wiem do końca kogo i u Łukasza ze strony Dragona

no chyba ze łatka 'złoczyńcy' jest dlatego że lubię Parvati i szanuję jej grę, oraz dlatego że dużo gadam i jestem aktywna :P
aczkolwiek bohatera też nikt ze mnie nie zrobi <lol2>
nie no na prawdę dlaczego ja złończyńą?

a ty Dragon jesteś wypisz wymaluj złoczyńca, sojusz z połową. wmawianie innym kłams na mój temat, oszustwo Jacka :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A kto będzie tym prowadzącym jeśli można wiedzieć?

Guest

Post autor: Guest »

Nie czujê siê z³oczyñcom i nigdy siê nie zgodzê na tak± ³atkê. Ka¿dy w tej edycji oszukuje, a ze mnie zrobiono koz³a ofiarnego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Survivor_fan pisze:Nie czuję się złoczyńcom i nigdy się nie zgodzę na taką łatkę. Każdy w tej edycji oszukuje, a ze mnie zrobiono kozła ofiarnego.
Z Ciebie kozła ofiarnego? Nie powiedziałbym.

Naprawdę uważasz słonko za villain?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja napisałem, że Roxy to villain, bo inni w mojej grze za taką ją uznali i tak samo z Dragonem :wink: Dragon, w swojej edycji też miałem sojusz prawie z każdym i nie jest to dobre. W swojej najbliższej edycji mam zamiar całkowicie zmienić strategię, ponieważ i tak na końcu wygrywa ktoś niewidoczny i "miły". Jak się okazuje, nie ma to jak przelatywanie poza radarem :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Tak, za to jak manipulowa³a jedn± osob±. Nie powiem ci kim bo ta osoba jest jeszcze w grze. A co do mojego odej¶cia to by³a to zdecydowania walka o wp³ywy sojuszu. Bardziej ufa³em tamtym ni¿ Tobie i dlatego wypad³em.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja nie powiem, że Tobie nie ufałem, ale przejrzałem na oczy, może trochę późno, ale jednak :wink:
Ja napisałem, że Roxy to villain, bo inni w mojej grze za taką ją uznali i tak samo z Dragonem
Wszyscy mówią tak jak ty... A ja nie wiem dlaczego. Roxy chyba też nie :wink:

Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości