Euro 2012

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Również sądzę, że będzie finał Niemcy - Hiszpania, aczkolwiek nie chcę Hiszpanii tak długo oglądać. W ogóle mecz Hiszp.-Wlochy - wynudziłam się jak nie wiem, a taki szlagier.
Ja podejrzewam, że będzie tak:
GRUPA A:
1. Rosja
2. Czechy/Polska (obojętne i tak przegrają później XD)

GRUPA B:
1. Niemcy
2. Holandia (mimo porażki sądze, że wyjdą z grupy, bo pewnie w meczu Dania-Portugalia będzie remis i Dania przegra z Niemcami)

GRUPA C:
Tutaj najciężej cokolwiek przewidzieć, najchętniej to widziałabym Chorwację na pierwszym miejscu, a na drugim Włochy, no ale.. XD
1. Hiszpania
2. Chorwacja (czarny koń tych mistrzostw, mówię Wam)

GRUPA D:
1. Francja
2. Anglia

Ćwierćfinały:
Rosja - Holandia
Czechy - Niemcy
Hiszpania - Anglia
Chorwacja - Francja

Półfinały:
Holandia - Hiszpania
Niemcy - Chorwacja

Finał:
Hiszpania - Niemcy

Tak przewiduję, aczkolwiek nie da się ukryć, że najlepsze drużyny (tzn. Hiszpania, Niemcy, Holandia) nie są w formie. Hiszpania grała nudno i bez polotu, Niemcy to nie ta sama piękna piłka, do której nas przyzwyczaili (ledwo wydukane zwycięstwo z Portugalią, która grała naprawdę bardzo dobrze w tym meczu), a Holandia to w ogóle porażkę pokazała.
W zasadzie na razie wszystko może się zdarzyć i wcale nie zdziwiłabym się gdyby takie Ruski daleko zaszły. Pragnę przypomniec, że 4 lata temu na EURO Rosja i Chorwacja były w półfinale.
Osobiście najbardziej chciałabym finał Anglia - Holandia, ale to niemożliwe, bo jak coś to mogą zagrać w półfinale, więc nie obraziłabym się o finał Niemcy - Holandia albo Holandia - Chorwacja albo coś w ten deseń. Bez Hiszpanii po proszę :mrgreen:.

Ah i Anglia mnie wczoraj zaskoczyła. Grali nieźle, może nie wybitnie, ale nieźle - a nie beznadziejnie jak przewidywali komentatorzy. I nie wiem czemu łudzili się, ze Francja zagra świetnie - oni nie maja formy odkąd byli w finale mundialu w 2006 roku XD.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Chorwacja. Nie kibicuję im głównie przez to co u nas robią ich kibice. Na szczęście kilkunastu już zostało ukaranych. Irlandia to nie jest trudny rywal, więc udało im się. Mam nadzieję, że nie wyjdą z grupy.

Mnie też Szwedzi zawiedli wczoraj. Liczyłem na jakieś 2-0 dla nich, a tu niespodzianka. Wydaje mi się, że Ukraina jednak nie wyjdzie z grupy.

To jeszcze moje przewidywania

gr.A:
1. Rosja
2. Polska (niech nam już będzie xd)

gr. B:
1. Niemcy
2. Holandia

gr. C:
1. Hiszpania
2. Włochy

gr. D:
1. Anglia
2. Francja

ćwierćfinały:
#1: Rosja - Holandia
#2: Polska - Niemcy
#3: Hiszpania - Francja
#4: Włochy - Anglia

półfinały:
#1: Rosja - Hiszpania
#2: Niemcy - Włochy

Finał:
Hiszpania - Niemcy

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Jack masz wyniki oglądalności Polska - Rosja ?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oczywiście, że mam :)

Cały mecz obejrzało - 14,68 mln widzów, 81% udziału w rynku (łącznie TVP1, TVP Sport, TVP HD)
W najwyższym momencie oglądalności - trochę ponad 16 mln widzów

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale w tej oglądalności to jest 16 mln widzów czy 16 mln włączonych odbiorników? Bo moze mniej odbiorników i jakoś to przeliczają? No bo np. ja oglądałem w knajpie i widzów było kilkudziesięciu na jeden odbiornik, więc tych widzów może wyjść dużo więcej :wink:

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

nie no, nie wiem w sumie jak oni to obliczają, ale w tych 16 mln, chyba są już wszyscy z knajp, pubów, stref kibica itp.

ale jak oni to robią to ni wiem <my> :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie. "Pomiar telemetryczny Nielsen Audience Measurement nie obejmuje osób oglądających mecze w strefach kibica czy w lokalach gastronomicznych, ani gości odwiedzających panelistów w domach."

A jak to działa. Jest wybrana grupa osób, która ma zamontowane telemetry (takie specjalne urządzenia). Grupa ta to typowa Polska. Są to osoby podzielone według demografii Polski np. tyle i tyle procent badanych mieszka na wsi, tyle w mieście. Taki odsetek to mężczyźni, a taki to kobiety...
Później zgromadzone dane mnoży się przez mnożnik, tak, że suma osób objętych badaniem * mnożnik = 38,5 mln (czy ile nas tu mieszka xd)
Tutaj chyba jest jaśniej wytłumaczone http://pl.wikipedia.org/wiki/Telemetria ... lewizyjnej

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

a czyli w rzeczywistości to oglądało pewnie 20 mln albo i więcej ; )

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Powiedzcie lepiej, jak tam Wasze wrażenia po meczach xD Bo ja ciągle jestem w pozytywnym szoku. Nie taka Rosja straszna, jak ją malują:) Przed meczem obstawialiśmy wszyscy w gronie znajomych, że wynik będzie oscylował w granicach 3:0 lub 3:1 dla Rosji, a już tym bardziej widząc wcześniej, że Greków, z którymi zremisowaliśmy, pokonali Czesi, których Rosja zmiażdżyła:)

To było świetne spotkanie i obiektywnie mówiąc, mogliśmy je ze spokojem wygrać. Dopóki Błaszczykowskiemu się nie udało, mieliśmy wcześniej multum okazji do zyskania przewagi, przynajmniej kilka stuprocentowych sytuacji. Wrażenie o 180 stopni inne niż po naszym meczu z Grekami. Ale remis jest i tak dobrym wynikiem w świetle szans, jakie przed tym spotkaniem dawano Polsce, a raczej ich braku.

A co do Czechy-Grecja, to myśmy dotarli na strefę dziesięć minut po rozpoczęciu meczu i właściwie było już po frytkach xD Dwie bramki już na koncie Czechów były, a potem spotkanie nie było zbyt interesujące. Poza pewnym zdziwieniem dobrą grą Czechów, bo po pierwszej kolejce byłem przekonany, że się nie podniosą, a przynajmniej nie na tyle, by mieć szanse na awans.

Pokrętna ta nasza grupa. Zespoły grają nierówno i ciężko przewidzieć, jak ułoży się trzecia kolejka. Ale odzyskałem wiarę po wczorajszym meczu i obstawiam, że się uda pokonać Czechów i wyjść z grupy.

Aha i nikt mnie już w życiu nie przekona, że TYTOŃ SZKODZI:)

Moje przewidywania:
A: 1. Rosja, 2. Polska
B: 1. Niemcy, 2. Portugalia
C: 1. Hiszpania, 2. Włochy
D: 1. Francja, 2. Ukraina

Ćwierć:
ROSJA-PORTUGALIA
POLSKA-NIEMCY
HISZPANIA-UKRAINA
WŁOCHY-FRANCJA

Pół:
PORTUGALIA-HISZPANIA
NIEMCY-FRANCJA

Finał:
HISZPANIA-NIEMCY
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

dobra co do samych mistrzostw i tego komu kibicuje to po pierwszej kolejce mogę powiedzieć kilka słów.

Grupa A
wiadomo, Polska, chciało by się też Czechy, ale niestety to nie możliwe, żebyśmy razem z nimi wyszli, więc może być i Rosja.

Gruba B
W sumie to fajnie by zagrać z Niemcami w 1/4, więc mogli by wyjść pierwsi, a na drugim miejscu w sumie mogła by być Dania, bo lubię takie niespodzianki, ale ogólnie ich gra mi się nie podobała, więc też nie mam parcia na nich. Niech wyjdą Ci co najładniej będą grać i najciekawiej się ich mecze będzie oglądać.

Gruba C
No generalnie 4 lata temu kibicowałem Hiszpanii już przed rozpoczęciem Euro, później na MŚ, trochę się do nich zraziłem bo grali straszny piach i nie dało się tego oglądać. Teraz Hiszpania mnie zawiodła jeszcze bardziej, jak można grac bez napastnika... To się ogląda gorzej niż Barcelonę, za którą nie przepadam, jeżeli mają zamiar dalej grać bez napastnika, to życzę im wszystkiego najgorszego... Po wejściu Torresa od razu było ciekawiej, mimo, że spierniczył 3 okazję to coś się działo.

Włosi mnie pozytywnie zaskoczyli, myślałem, że będą się srali przed Hiszpanią, a grali zupełnie nie jak Włosi, za którymi ogólnie nie przepadam od zawszę. Jednak jeżeli będą grać ładnie, to niech idą dalej.

Chorwacja, zagrała bardzo, bardzo ładnie, inna sprawa, że grali z teoretycznie słabszym zespołem, ciekawie, jak to będzie z Hiszpania i Włochami, ale z taka grą życzę im, żeby przeszli dalej.

Irlandia nie grała, źle, ale po prostu Chorwacja była lepsza, nie widzę ich za bardzo w starciu z Hiszpania i Włochami.

Grupa D

Ukraina !! brawo Ukraina, dziwię się tym, którzy kibicowali Szwecji. Ogólnie nie mam nic do Szwecji nich i może nawet remis byłby bardziej sprawiedliwy, ale jednak cieszę się, że Ukraina, nasz sąsiad i współgospodarz ładnie zagrali, gryźli trawę, zagrali, tak jak my z Rosją, od początku do końca, bardzo szanuję takie zespoły. Ale Szwecja to samo !! również grali do końca, brawo dla nich.

Ogólnie lekko sympatyzuję z Anglią i w ogólnie remis z Francją jest raczej pozytywny, zobaczymy co będzie dalej, ale chciałbym, żeby awansowali dalej, choć szału nie zrobili.


co do przewidywań, to na prawdę ciężko coś przewidzieć w C i D, jedynie pewniakiem są dla mnie Niemcy do awansu no i wcześniej w sumie była Rosja. Ale może jak się zastanowię, to napisze później coś

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Tak jakbym ja chciał:
A: 1. Rosja, 2. Polska
B: 1. Niemcy, 2. Dania
C: 1. Włochy, 2. Chorwacja
D: 1. Francja, 2. Ukraina

Ćwierć:
Rosja-Dania
Polska-Niemcy
Włochy-Ukraina
Francja-Chorwacja

Pół:
Dania - Ukraina
Polska - Francja

Finał:
Dania - Polska!!!

Oczywiście w zakładach obstawialem inaczej xd ale jeśli tak by było jak przedstawiłem to c*** z tą kasą xd
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Stach pisze:a czyli w rzeczywistości to oglądało pewnie 20 mln albo i więcej ; )
20 to może lekka przesada. Na pewno ok. 1 mln w strefach kibica :)

Dania zasługuje na wyjście z grupy.

A co do kibicowania Szwecji. Są tacy, którzy ogólnie kibicują Skandynawii. Tak samo wydaje mi się, że Polacy raczej nie przepadają za Ukraińcami i samą Ukrainą. I jakoś nie mówimy o nich pozytywnie i nie traktujemy jako równych sobie partnerów w organizacji Euro.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Jack pisze:Dania zasługuje na wyjście z grupy.
Ta grupa jest najbardziej wyrównana, chociaż na razie najgorzej prezentują się vicemistrzowie świata.. ;o. Jesli dziś przynajmniej nie zremisują to po nich. Sądzę, że jeśli przegrają to z grupy wyjdzie Portugalia, bo Dania nie ma szans z Niemcami.

A jak my wyjdziemy grupy to będzie mecz Polska-Niemcy ahhahahha nie mogę się doczekać XD.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Też sądzę, że z B wyjdą Niemcy i Portugalia:) Właściwie od początku tak mówiłem, mimo, że większość wokół stawiała na Holandię xD

Spotkanie Niemcy-Holandia mi się podobało, wiele osób mówi, że po Niemcach spodziewało się więcej, ale zauważmy, jakich mieli dotychczas przeciwników. A Holandia dopiero w drugiej połowie się rozkręciła, jak już było za późno.

Dzisiaj musiałem się cholera w końcu zabrać za naukę więc nie oglądałem spotkań, ale po wynikach sądzę, że raczej rozstrzygnięte jest, że wyjdą Hiszpania i Włochy. Chorwaci zapowiadali się na początku dobrze, ale nie wykorzystali szansy, jaką był mecz z Włochami, zostało im teraz spotkanie z Hiszpanami, z którymi nie mają dużych szans, a Włosi pewnie rozniosą w trzeciej kolejce Irlandię i będą mieli 5 punktów wyprzedzając Chorwację.

Jak jutro obstawiacie? Może być ciekawie, bo trudno powiedzieć, czy w zeszłej kolejce ta niespodzianka to był bardziej jednorazowy wzlot Ukrainy czy jednorazowy spadek formy Szwecji. Ale obstawiam, że Francja wygra z Ukrainą, a Szwecja zremisuje z Anglią:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Sądzę, że Anglia wygra ze Szwecją, która jest jednak w słabej formie i również Francja wygra z Ukrainą, chociaż nie zdziwiłabym się gdyby drugi mecz zakończył się remisem. Anglia będzie miała nóż na gardle i muszą wygrać, ale będzie im ciężko.
Spotkanie Niemcy - Holandia mi też się podobało, myślę że te opinie biorą się stąd, że Niemcy nie prezentują takiej piłki, do jakiej nas przyzwiczaili, ale grali o niebo lepiej od mojej ukochanej Holandii - niestety XD. W ostatnim meczu będę miała rozdarte serce między Portugalią i Holandią.
A już jutro Polska - Czechy - OMG CO TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO!!!! XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości