S21E07 - "What Goes Around, Comes Around"

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E07 - "What Goes Around, Comes Around"

Post autor: ctoria »

Jak dla mnie kolejny nudny odcinek. Lukaszk wreszcie się doczekałeś, jakże długiego i konkretnego :wink: confessionalu purple Kelly.

Konkurencje znów takie sobie, gdyby były to konkurencje bardziej fizyczne, jestem przekonana, że LaFlor by wygrało.

Marty i HII - wtf - zdziwił mnie, na prawdę byłam przekonana, że jednak to jego wyeliminują, a nie Jill : ) I jeszcze Sash na radzie, ciekawe czy te słowa go pogrążą.

Z niecierpliwością czekam na następny odcinek, może wreszcie zacznie się coś dziać.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Ciut ciekawszy jak ostatnio, ale tylko ciut. I wielkie wydarzenie! Pierwszy confessional Fioletowej Kelly, nie dziwię się że wcześniej nic z nią nie dawali, bo za wiele to nie miała do powiedzenia...
Zadania nawet mi się podobały, choć barak mi elementu fizycznej konfrontacji.
Dziwi mnie zachowanie La Flor, mają doskonałą okazje pozbyć sie Martego, który wydaje się dobrym strategiem, a zamiast tego wywalają Jill, która tak na prawdę robiła to co Marty jej powiedział. Kolejna ich rada i kolejna głupia decyzja... Oby po połączeniu działo się coś ciekawego.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Odcinek taki sobie, troche malo sie dzialo....
Szkoda mi Jill, ale no nie dziwi mnie decyzja La FLor, jednak jak patrze, ze taki Dan sie jeszcze tam miota to troche porazka -.-

Niedługo połączenie także może gra się trochę rozkręci... oby

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja odnoszę takie wrażenie, że tylko na radach dzieje się coś względnie interesującego, ktoś z Was też tak ma ?

Jestem trochę zawiedziona tym sezonem, 7 odcinków i jak dla mnie tylko jeden dobry. Tracę nadzieję, że coś się wydarzy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak dla mnie nawet na radach jest nudno... a głosowań to juz w ogóle nie rozumiem...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek faktycznie nie za ciekawy. Niewiele się działo. Haha i długo oczekiwane pojawienie się Kelly S., chyba po raz pierwszy była w jakikolwiek zauważalna w odcinku hahahaha. Alina powinna była się zbratać ze starszymi zamiast trzymać się młodych. Przecież jest poza sojuszem. Nie wiem, co sobie myślała. Naonka w jej gestach i płaczach podczas nagród od razu widzi grę, a sama udaje. Jak ja jej nienawidzę, co za hipokrytka. Niech wreszcie odpadnie. Fabio to wogóle szkoda komentarza, jego zachowanie w basenie to jakaś porażka. Co on sobie myślał? Czy on wogóle myśli? Idiota i kretyn. Jane zjadająca sama rybę - haha super, lubię ją :) Co Marty sobie myślał oddając immunitet? Nie mam pojęcia. Przecież i tak go nie zatrzymują dłużej w grze, jest jedyny spoza sojuszu. Tak to tylko sam sobie zagroził odpadnięciem podczas tej rady. I czemu go nie wywalili tylko Jill? Nie mam pojęcia. A Jane to też nie wiem, co sobie myśli. Po raz drugi z rzędu nie wie, co się dzieje na radzie. To już chyba Marty i Jill traktowali ją bardziej poważnie. Szkoda mi Jill, jedna z moich ulubionych zawodniczek tej edycji :( Aczkolwiek postacią za ciekawą nie była, więc sezon zbyt wiele nie straci. W sumie może i straci, bo jakaś mądra osoba odpadła. Ta seria jest przepełniona idiotami niestesty. Jeden z najgorszych cast'ów w historii. Może nawet gorszy cast niż w Cook Islands. No ale Gabonu to chyba nic nie przebije.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Znowu jestem w mniejszości ;x. Dla mnie to kolejny całkiem niezły odcinek, gorszy od poprzedniego, ale i tak jest ok. Lubię tę edycję, może dlatego, że nie ma w niej Russella i są całkiem nowe twarze, charaktery, nie muszę po raz enty oglądać osób z innych edycji.
Co do odcinka. Niezłe konkurencje, chociaż i tak uważam, że są w tym sezonie beznadziejne i to jest chyba największy minus. Poza tym, dobrze, że to La Flor poszło na radę, bo mogłam dłużej ich oglądać i ciekawie się to wszystko rozegrało, był remis, nie było do końca wiadomo kto odpadnie, poza tym, Marty.. tragedia, wtf?! jak można oddać HII?!
Moi ulubieni uczestnicy: Fabio, Alina, Brenda, Benry i Jane. To im najbardziej kibicuję i mam nadzieję, że daleko zajdą.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mi ten sezon jakoś nie przypadł do gustu. Jedynie ciekawie jest na radach i to w dodatku nie na wszystkich. Może większa ilość HII zmieniłaby trochę oblicze gry. Konkurencje są strasznie nudne, ale dobrze, że w tym odcinku pojawiły się 2 konkurencje. Największa zmiana sezonu - medalion mocy to jakiś niewypał. Szkoda, że producenci nie są w stanie wymyślić niczego nowego. (Może powrót Exile... :))

Marty popełnił największy błąd oddając immunitet Sash'owi. Szkoda mi go bo bardzo go lubię, ale pewnie odpadnie jako jedna z pierwszych osób po połączeniu. Teraz starsi są w mniejszości 8-4. Ciekawe czy ktoś z nich dotrwa do F6.
lukaszk pisze:Ta seria jest przepełniona idiotami niestesty. Jeden z najgorszych cast'ów w historii. Może nawet gorszy cast niż w Cook Islands. No ale Gabonu to chyba nic nie przebije.
Według mnie ten cast jest o wiele gorszy niż w Gabonie. W Gabonie według mnie było kilku świetnych strategów, jednak zostali pokonani przez (kto oglądał ten wie :wink:). W Nicaragui ludzie, którym kibicuję niestety są w mniejszości. Jedyne co mi pozostaje to mieć nadzieję, że kolejny sezon będzie lepszy.

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

Ja jestem zadowolony - może sezon nie jest nadzwyczaj ciekawy , ale przynajmniej idzie po mojej myśli xD

Brenda Sash Kelly S są chyba najbliżej Sash zdobył HI xD mają największą władzę

Fabio to taki typek na uboczu ale nikt raczej nie chciałby go eliminować

Jane - w sumie podobnie

Marty - jesli czegos nie wymyśli poleci bardzo szybko



Naonka Chase Holly - byli wtajemniczeni w eliminację Aliny w sumie moim zdaniem dobrze kombinują

Benry im pomaga ale jakiś deklaracji o sojusz raczej nie było xD

Alina i Dan osoby zagrożone w Espadzie - się zobaczy :p

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E07 - "What Goes Around, Comes Around"

Post autor: Davos »

WTF, co zrobił ten Marty? Czemu oddał immunitet Sashowi? Przecież gdyby miało jeszcze nie dojść do mergu to w przypadku przegranej La Flor i tak by poleciał następny, a tylko niepotrzebnie ryzykował, że go wywalą już teraz. Gdyby zostawił immunitet dla siebie i go użył to przynajmniej miałby spokojną radę, a przy okazji nie oddałby immunitetu rywalom. Więc lepiej by na tym wyszedł. Chyba, że liczył, że dzięki temu pozyska sobie lojalność Sasha, ale to raczej mało prawdopodobne...
Z drugiej strony dziwię się sojuszowi młodych, że nie wykorzystali okazji i nie wyrzucili Marty'ego. Przecież on jest dużo lepszym graczem niż Jill, a oni wiedzieli, że po mergu Marty będzie przeciw nim knuć (no bo w sumie innej opcji nie ma).

Trochę niezrozumiałe są dla mnie te ostatnie głosowania... no ale przynajmniej tyle dobrego, że Marty przetrwał, bo lubię gościa. Choć po mergu i tak będzie miał bardzo trudną sytuację, przy tak wielkiej liczebnie przewadze młodych...

Jeszcze z tego odcinka zapamiętam Fabio sikającego do basenu podczas zawodów :D Co za koleś...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości