S21E09 - "Running the Camp"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S21E09 - "Running the Camp"

Post autor: Roxy »

nie ma tematu to zakładam xd

poza tym że zadania nie były pasjonujące to jednak coś się działo i choć się sama sobie dziwię to odcinek mi się podobał, no może nie odcinek sam w sobie ale rada
wreszcie jakaś mądra decyzja!
nie mniej sezon nie zyskuje w moich oczach ani trochę

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Re: S21E09 - "Running the Camp"

Post autor: Kryspian »

słonko pisze: poza tym że zadania nie były pasjonujące to jednak coś się działo i choć się sama sobie dziwię to odcinek mi się podobał, no może nie odcinek sam w sobie ale rada
wreszcie jakaś mądra decyzja!
nie mniej sezon nie zyskuje w moich oczach ani trochę
Mam takie samo zdanie na ten temat xd

Dodam jeszcze, że jakoś sam nie wiem czemu, ale polubiłem NaOnke xd
W ogóle byłem pewien, że po tylu bzdurnych decyzjach pewnie wykopią Jane. No ale na szczęście została xd

Póki co na pozytywne postacie według mnie wychodzą:
Holly, Jane, NaOnka i Chase oraz.... Kelly
Neutralne:
Sash, Dan i Brenda
Negatywne:
FABIO i Benry - jak na nich patrze to odechciewa mi się oglądać survivor xd


W ogóle jak można zrobić blindside na osobie, która cały czas mówi o tym, że jest zagrożona?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: S21E09 - "Running the Camp"

Post autor: Vogue. »

Zgadzam się co do przewidywalności odcinka, od początku było wiadome, że odpadnie. Trochę go szkoda, bo mimo wszystko ubarwiał ten sezon.
Na plus w tym odcinku idą (WRESZCIE!) konkurencje, druga co prawda już była gorsza, ale pierwsza bardzo mi się podobała, no i ten przypadkowy podział na kobiety i facetów (swoją drogą - gratulacje dla Chase'a za poparcie kobiet ;x).
Rada była dobra, NaOnka jest po prostu niemożliwa, hahaha. Co prawda za nią nie przepadam, ale jej kłótnie z Marty'm i Fabio są genialne.
Co do faworytów, nic się nie zmieniło :).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek moim zdaniem aż tak przewidywalny nie był. Gdybym nie znał spojlerów, nabraliby mnie, że odpada Jane. Cóż, niestety odpadł Marty, czyli jedna z sił napędowych sezonu. Czy ma szansę wydarzyć się jeszcze coś ciekawego? Nawet pokazali Benry'ego i fioletową Kelly rozmawiającą o strategii. W insiderze otrzymała nawet cały czterominutowy filmik, w którym opowiada o swojej strategii. I moim zdaniem wcale głupia nie jest. Taki fajny z niej słodziak :) Jane jest spoko ale w sumie nie widzę jej planu na grę. Holly bardzo lubię, ale też nic zbytnio nie robi. Fabio został pokazany od strony strategicznej i że potrafi myśleć. Chase to z kolei taka ciapa. Brenda i Chase mają wszystkich w garści. O Danie nie będę wspominać bo szkoda czasu. Naonka się trochę uspokoiła i widać, że głupia nie jest. Po prostu ponoszą ją emocje. Miejmy nadzieję, że nagle wydarzy się coś ciekawego :)

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

the cancer was finally cut down xD :D:D

Brenda i Sash wydaje mi się że to oni poprowadzą tą grę
NaOnka hmmm chyba nie ma co liczyć na wygraną i podejrzewam że teraz najprawdopodobniejszą F3 jest ww. trójka bo Brenda i Sash chętnie wzieliby Naonkę

Jane - jest największym zagrożeniem - kto by pomyślał - moim zdaniem może polecieć następna

Dan i Benry wydają się być najbardziej niewpasowani tam gdzie powinni - i bardzo się z tego cieszę xd (w ogóle wszystko dzieje się po mojej myśli :DD)
Fabio wydaję się być z nich najbardziej rozsądny :D nie sądziłem że kiedyś to powiem o wujku Fabio xD

Holly, Chase, Purple Kelly - pionki
ps. szkoda że nie pokazują Kelly częściej jest chyba najlepsza najlepszym momentem było to jak nie mogła otworzyć markera xD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mówcie co chcecie, ale Marty to jak dla mnie najlepszy zawodnik do tej pory. Można go lubić lub nie (ja osobiście lubię)... ale nie można mu odebrać kilku rzeczy. Przede wszystkim, w Espadzie robił co chciał. Pozostali dziaduszkowie skupili się na bezsensownym i nudnym już w końcu temacie kto powinien być oficjalnym liderem i atakowali siebie nawzajem, co Marty umiejętnie podsycił i wysyłał do domu kolejno kogo chciał. Gdyby Espada ciągle nie przegrywała i nie straciła tylu zawodników, Marty byłby poważną siłą w walce o zwycięstwo. Pechem było dla niego przemieszanie, ale i tak umiał się wybronić przyjmując taktykę "i tak straciłem całą władzę i wam nie zagrażam, więc mnie zostawcie, bo mogę się przydać". Tym sposobem udało mu się dotrwać do merge'a, przejść przez 8 odcinek i prawie udało się w 9. Szczerze mówiąc, jestem zawiedziony. Ten koleś przez cały program był jedną wielką strategią i kombinacją, bardzo wczuł się w grę i właśnie takich osób powinno być więcej żeby było ciekawiej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E09 - "Running the Camp"

Post autor: Davos »

Obejrzałem właśnie odcinek nr 9 i mogę się tylko zgodzić z przedmówcą. Marty dobrze grał, tylko przez to, że konkurencje wygrywali młodzi, a starsi musieli chodzić na rady, zabrakło mu ludzi, z którymi mógłby grać. Ale walczył do końca i wymyślił nawet ciekawy plan na wyeliminowanie Jane i wypłoszenie immunitetu Naonki. Nawet przez jakiś czas myślałem, że inni na to pójdą. No ale w Marty'm widzieli zbyt duże zagrożenie więc jednak zdecydowali się na niego. Teraz pewnie szybko poleci Jane, bo nikt jej nie będzie chciał wziąć do finału.
Z dzisiejszego odcinka fajne były też zadania, zwłaszcza pierwsze o nagrodę. Ciekawie się ułożyło losowanie, że faceci walczyli przeciwko kobietom. A Chase cielak wybrał kobiety, choć było wiadomo, że nie wygrają w tak fizycznym zadaniu :P
Naonka znów dała popis na radzie. Ale ta kobieta jest pyskata... :D


Generalnie sezon póki co nie jest zły i wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że z racji braku tego odcinka na stronie, na której standardowo oglądam Survivor, musiałem się tym razem posiłkować YT i głupi "jutjub" zaserwował mi przy okazji spoilera co do osoby, która wygrała ten sezon :/ No żesz kurde!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości