Grzegorz Morawski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Meciek »

Obrazek
fot. Polsat

Grzegorz Morawski - ma 64 lata i pochodzi z Nowej Wsi koło Warszawy. Z zawodu inżynier-mechanik, prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. Prawdziwy survivalowiec – sześć razy brał udział w spływach rzekami Syberii, wspinał się w górach, skakał ze spadochronem, podczas zimowych wypraw nocował na lodzie. Jest również morsem, czyli miłośnikiem zimowych kąpieli. W dodatku codziennie dojeżdża do pracy rowerem, pokonując 40 km i świetnie pływa.

Młodzieży! Strzeż się!

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Fighter »

Dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością będzie wartościowym członkiem plemienia. Widać, że ekstremalne wyzwania nie są mu obce i ciało raczej nie przeszkodzi mu w przygodzie życia. Jeżeli znajdzie się w dobrym sojuszu to może zajść bardzo daleko. No chyba, że uczestnicy będą mieli rozkmine, że taki starszy pan mógłby zrobić furorę w ewentualnym finale z racji tego, co osiągnął w takim wieku ;) Kluczowa wydaje się być w jego przypadku gra socjalna, z którą jak widać po spocie może mieć problem. W końcu inne pokolenie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: tombak90 »

Młodzieży! Strzeż się!
:lol: :lol: :lol:
Watch out, we've got a badass here.

Ogólnie mam wrażenie, że ta syberyjska tułaczka mogła go trochę osłabić w kontaktach międzyludzkich i jego współbracia szybko sprawią, że znowu będzie sobie "nocował na lodzie".

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: jonek95 »

Ja będę mu kibicował mam nadzieję że będzie coś ogarniał na temat gry. Oceniam go tylko po tym co jest napisane tu.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: woytas »

Nie no, to jak z Survivalowców to ja bym już Dźwiedzia wolał...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Jack »

Według mnie ten pan wygląda sympatyczniej niż Dźwiedź :)
Poza tym nie wygląda na takiego, który będzie narzucał innym co mają robić. Jeżeli będzie miał jakieś pojęcie na temat gry to chyba będę mu kibicować. A niech wygra ktoś po 60.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: patrycja9922 »

Jego doświadczenie może się bardzo przydać w grze. Liczę na to, że mnie pozytywnie zaskoczy, i pokaże się jako wytrawny zawodnik.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Maw »

Lubię starszych ludzi w Survivorze, którzy jednak mają pojęcie o strategii i mimo swojego wieku zachodzą daleko oraz wymiatają w zadaniach. On mi wygląda bardziej na osobę, której głównym celem gry jest survival i trzyma się jednego sojuszu, któremu pozostaje wierny i bierny.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Anja »

W końcu ktoś starszy! Byleby nie był takim Joe z S32, bo edit wyglądałby niezbyt ciekawie 1/0/0/0/1 i po prostu byłby zbędnym tłem. Za to gdyby był takim Tarzanem jak w tegorocznej edycji AU to byłabym zadowolona. <3 I to nawet bardzo, więc lepiej żeby ta druga opcja się sprawdziła. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Meciek »

Alternatywne zdjęcie promocyjne:
Obrazek
Źródło: Polsat

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Grzegorz Morawski

Post autor: Fenistil »

Zazwyczaj dobrze życzę najstarszym uczestnikom, choć w tym przypadku mam niezbyt dobre przeczucia, że mógł postawić bardziej na survival i nie nawiązać wystarczająco mocnych relacji z grupą. No, niedługo zobaczymy jak to będzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości