John "JP" Hilsabeck

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 28 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Strażak
Plemię: Levu (Heroes)




Hobby: Surfowanie, spacery, ogólnie wszystko, co można robić na zewnątrz.

Irytują mnie: Ludzie, którzy nie robią tego, co mówią.

Trzy słowa, które cię opiszą: Towarzyski, żądny przygód, romantyczny.

Osobisty powód do dumy: Bycie strażakiem oraz posiadanie przyjaciół, na których mogę liczyć.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój ojciec, ponieważ pokazał mi, że ciężka praca oraz odpowiednie myślenie pozwolą ci osiągnąć wszystko. Nigdy nie rezygnuj i nigdy się nie poddawaj.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Mój pies Thor, bo jest moim najlepszym przyjacielem, GoPro do robienia zdjęć, zdjęcie mojej rodziny i przyjaciół żebym był zmotywowany, bo nie byłbym tu, gdzie teraz jestem gdyby nie oni.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jay, bo był towarzyski, zabawny i był po prostu normalny.

Powód bycia w Survivor: Doświadczenie, przygoda i szansa na wygranie miliona.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Po obejrzeniu programu zawsze myślałem, że poradziłbym sobie. Uwielbiam być na łonie natury, ale najlepszą częścią są dla mnie zadania i przygoda. Musisz być wysportowany, ale musisz też być mądry i musisz umieć "czytać ludzi". Bycie strażakiem jest dla mnie ułatwieniem w grze. Kiedy jedziemy na miejsce, gdzie coś się wydarzyło, musimy 'odczytać',
co się stało, przeanalizować problem i dowiedzieć się, co jest nie tak żebyśmy mogli komuś pomóc. Uważam, że dzięki mojej sprawności fizycznej i osobowości wygram Survivor!

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: patrycja9922 »

Jest jednym z moich faworytów. Mam nadzieję, że daleko zajdzie ;)

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: Anja »

"Ludzie, którzy nie robią tego, co mówią." - patrząc na tę wypowiedź już wiem, że JP będzie mocno poirytowany w czasie gry. </3 Widać, że to typowy hero-strażak, soo na pewno nie będę mu kibicować. xD Do tego fakt, że ma psa o imieniu Thor... tragizm totalny. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: Maw »

Wydaje się być super - przystojny, wysportowany, zabawny, sympatyczny, inteligentny. Na razie jest jednym z moich faworytów. Mam nadzieję, że będzie prowadził cichą, ale mądrą grę.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: Fighter »

Drugi "JP" w historii programu. Ma zadatki by poradzić sobie lepiej, aniżeli ten z Cook Islands, który notabene wysoko poprzeczki to nie zawiesił. Porównanie do Jaya ciekawe, bo rzeczywiście była to pozytywna duszyczka, oby tylko miał trochę lepszą rozkminę :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

John "JP" Hilsabeck

Post autor: Jack »

Wyłączyłem jego filmik po 30 sekundach. Trudno się słucha tego co chce przekazać :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości