Ben Driebergen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 34 lata
Miejsce zamieszkania: Boise, Id.
Zawód: Marine
Plemię: Levu (Heroes)




Hobby: Wyścigi, budowanie i strzelanie z broni, obozowanie z rodziną.

Irytują mnie: Narzekanie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Śmieszny, zmotywowany, uparty.

Osobisty powód do dumy: Bycie dobrym ojcem i mężem.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Michael Blake Wafford, bo oddał życie za kraj. Byliśmy razem w Iraku.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Moja czapka kowbojska, moje buty i buty do biegania.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jestem połączeniem Russella Hantza, Bostona Roba i Joe Anglima. Jestem trochę przebiegły jak Russell, jestem zdeterminowany i pewny siebie jak Boston Rob i wysportowany jak Joe.

Powód bycia w Survivor: Wygrana miliona dolarów, bycie na wyspie i życie bez niczego.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Ponieważ przetrwałem wiele w życiu, i poznałem różnych ludzi z różnymi charakterami. Moja gra socjalna jest dobra, a moje zdolności przywódcze zostały sprawdzone.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: patrycja9922 »

Po tym co napisał, oczekuję po nim ciekawej i pełniej zdrad gry. Pewnie będzie dosyć kontrowersyjną osobą, a takim osobom kibicuję najbardziej 8-)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Maw »

Wydaje się być interesującym graczem. Pewnie będzie siać chaos i skupi się najbardziej na strategicznym aspekcie gry. Mam tylko nadzieję, że nie będzie chcial być jak Russell, bo jego gra była porażką.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Anja »

Raczej na minus. xD Takie przeczucie, ale z tego, co czytam niewiele można się o nim dowiedzieć. Jednak obawiam się, że będzie irytującą postacią. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ben Driebergen

Post autor: Jack »

Hmm, jego akcent... Pewnie jego historią będzie przywiązanie do rodziny, żony, dziecka. Mam nadzieję, że nie zdąży mnie zirytować i odpadnie przed mergem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości