Cole Medders

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cole Medders

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: Little Rock, Ark.
Zawód: Prowadzący terapię w terenie
Plemię: Soko (Healers)




Hobby: Wspinaczka, wędrówki.

Irytują mnie: Nie znoszę leniwych osób, które zrzucają na innych odpowiedzialność.

Trzy słowa, które cię opiszą: Nieopanowany, nieustraszony, flirciarski.

Osobisty powód do dumy: Zdobyłem dwa najwyższe szczyty na zachodniej półkuli - Denali i Acacongua.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Tommy Coldwell - jest on alpinistą, który stracił palec serdeczny i ma rodzinę. Zdobył wszystko to, co ma oddając się swojej pasji. Jego mottem jest "żadnych wymówek".

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Ciężarki, żeby móc codziennie ćwiczyć, ogromne pudło z Lego, żeby mieć nieskończone możliwości na zabawę oraz piłka do siatkówki, bo mogę rozwalić w niej każdego.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Spencer z Cagayan. Wydawał się być typowym nerdem, ale dominował w zadaniach oraz w grze strategicznej. Tak wyobrażam sobie swoją grę.

Powód bycia w Survivor: Wiadome, że wygrana pieniędzy byłaby niesamowita, ale szczerze mówiąc sam tytuł Sole Survivor jest największym możliwym osiągnięciem dla kogoś takiego jak ja.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Moja siła pozwoli mi przetrwać. Jestem wystarczająco odważny i sprytny, by sobie poradzić. Nikt nie będzie mógł mi dorównać.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cole Medders

Post autor: Anja »

No jedyne co mi się podoba to piłka do siatkówki. xD I na tym chyba koniec. No i pasowałoby go zapamiętać, chociażby ze względu na to, że wyobraża sobie, że będzie grał jak Spencer. No gdyby tak grał to przynajmniej byłoby co oglądać. xD Poza tym wydaje się nudny. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Cole Medders

Post autor: Fighter »

Nom, zgadzam się z przedmówczynią. Raczej taki typowy mięśniak "co to nie ja" i o ile w zadaniach rzeczywiście może dominować, tak na masterminda się nie zapowiada. Nie wróżę mu jakiegoś wielkiego sukcesu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Cole Medders

Post autor: Jack »

Anja pisze:
31 sie 2017, 16:15
No jedyne co mi się podoba to piłka do siatkówki. xD
+1

Mam nadzieję, że odpadnie przed/albo zaraz po mergu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cole Medders

Post autor: ciriefan »

Cole weźmie udział w programie Bachelor in Paradise Canada

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości