Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

Premiera w Nowej Zelandii: 29 kwietnia

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Kamel »

EY no, ten odcinek byl super. xD Naprawde był dobry! Frankie miała konfy cala czysta, kazdy myslal, ze juz pewnie nagrane z Ponderosy a tu....oszukala przeznaczenie xd

Irytuje mnie troche to ze każde "e" czytają jak "i" i mamy imię Tis XDD (która sama w sobie ma bardzo duzo konf, chyba 25 wow).

W koncu dobrze składają kartki na glosowanie a do poprawy jest na razie to, ze na radzie nie pokazali glosu Karli na kogos tam i zrobili wrazenie 8-0 xD
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

Ten odcinek lepiej mi się oglądało niż obecny sezon Survivor US i to nie dlatego, że był jakiś super och ach, ale no ten program jest śmieszny.

Tis i jej nieumiejętność gry a potem nerwy, że nie umie grać, Franky i jej konfy nagrywane na Ponderosie, równie dobrze mogli walnąć ją na jakiś green screen, Chris, który szokuje wszystkich, że zadanie gdzie mają rzeczy do rozpalenia ognia to fire making challenge, a następnie produkcja nie wycinająca sceny kiedy siupie wiadrem z wodą po ogniu. xD

Szkoda mi trochę Karli, bo wydawała się ciekawa.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: XanderDE »

Najlepsze to jak JT mówi, że trzeba pozbyć się Franky, bo zawiązuje relacje międzyplemienne, a kiedy sam ma okazję, żeby nawiązać taka relację z Tess to daje ciała i pokazuje jakim groźnym jest graczem. Jak jakimś cudem dotrwa do końcowych rad to będę w szoku. W sumie to zamiast Karli powinni wywalić właśnie JT, który pokazuje jak bardzo ogarnia ta grę na lewo i prawo.
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Maw »

JT to jest jedyna osoba z castu, której na razie nie lubię. Ale nie wydaje mi się, żeby niedługo odpadł.

Odcinek był lepszy od pierwszego, bo w końcu po zadaniu o immunitet mieliśmy trochę czasu na rozmowy. O ile jeszcze przed radą myślałem, że to Franky wyleci to już na radzie po przemowie Karli i po tym w jaki sposób inni na nią patrzyli byłem pewny, że ona odpadnie. Szkoda, bo próbowała się ratować, zrzucić cel na Franky, która źle się czuła i trochę dziwi mnie ich decyzja. Wolałbym, żeby to Franky odpadła. Po tym odc. moi faworyci to Dave, Lisa i Eve. Ten nagły płacz Eve na radzie był bardzo dziwny. :D Winner edit?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: ciriefan »

Wow, świetny odcinek. Naprawdę dobrze mi się go oglądało. O wiele lepiej niż Ghost Island. W miarę każdego pokazują, poznajemy ich jako ludzi, jest super.

Na razie jeszcze nie mam faworytów. Szkoda Karli, bo ją polubiłem. Miałem nadzieję, że odejdzie Frankee, bo z tą chorobą to ona im za bardzo nie pomoże.

Podoba mi się ten twist z tymi zadaniami dla dwóch graczy. Tess pięknie zwaliła sytuację ze wskazówką. Ciekawe, czy za ten błąd zapłaci ;)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Saw »

No muszę przyznać że na razie przyjemnie ogląda się ten sezon. Brakuje jeszcze trochę więcej strategii, ale myślę że z odcinka na odcinek będzie więcej kombinowania. Uczestnicy powoli się rozkręcają. Podobają mi się te konkurencje indywidualne o nagrodę, które są ciekawym dodatkiem.
Tess wygrała zadanie z rozpalaniem ognia i dostała wskazówkę do HII. Ale popełniła spory błąd dzieląc sie nią z JT. Sama później tego żałowała. Brad znalazł HII i cieszę się, bo jest jednym z moich faworytów. Ogólnie powstał sojusz Brad, Josh, Matt, Tess i Adam. A na wylocie znaleźli się Kaysha i Dylan. Ale liczę że tej dwójce uda się odwrócić niekorzystną sytuacje, bo polubiłem ich po pierwszych odcinkach.

Chani nadal nie mogą wygrać zadania. Myślę że sporym błędem było pozbycie sie na początku silnej fizycznie Jose. Bardzo się cieszę że Franky udało się przetrwać. Wiele wskazywało na to że odpadnie, tym bardziej że przytrafiła się jej choroba. Ale na całe szczęście odpadła Karla, która była mi obojętna. Trochę irytuje mnie JT. Mam wrażenie że jest strasznie pewny siebie i uważa się za świetnego gracza. Słabo wypadł podczas nawiązywania relacji z Tess. Śmieszy mnie Liam, który przypomina mi Bena z Australian Survivor. Również nie ogarnia gry, przynajmniej na razie sprawia takie wrażenie. No i ciekawi mnie Eve, która nieoczekiwanie poryczała się na TC. Czemu to zrobiła to nie mam pojęcia.

Jestem zaskoczony jak prowadzący się wyrobił. Nie dało się na niego patrzeć w poprzedniej edycji a tu radzi sobie całkiem nieźle. Zrobił naprawdę wyraźny postęp. Może jakby powstała kiedyś druga edycja WP to Michałowski też by się ogarnął :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: Jack »

Odcinek był niezły, jednak tempo akcji szczerze mówiąc nie powala.
Było coś dla fanów kontuzji i ekipy medycznej :D Chociaż ze zwiastunów wynikało, że to coś poważniejszego.

Zgadzam się z tym co napisał Kamel. Dziwne, że nie pokazali głosu Karli... To jednak niecodzienna sytuacja. I tak, szkoda mi jej, bo jakoś ją polubiłem. Miałem nadzieję, że po raz kolejny oszuka przeznaczenie.

Tess - takie osoby nieźle się ogląda, ale ciekawe co musiała czuć gdy domyśliła się, że została oszukana i nie za bardzo może teraz to odkręcić.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 2

Post autor: CH23 »

Dobrze to wygląda! :idea:

Zaczynam powoli czuć, że Survivor US ma poważne problemy co do realizacji!
Ale niech podpatrują lepiej właśnie NZ i AU może coś wyciągną ;)
Nie zawsze motyw to cel, wystarczy prosta nazwa i dobry cast.
Na rękę byłoby zmiana lokalizacji.

Ale dość o nich, NZ daje rade!
Zacząłem oglądać bo widziałem dużo przychylnych komentarzy i jak najbardziej zgadzam się!
Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!

Faworytów jak na razie nie mam, ale ktoś tam powoli się kreuje :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości