Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

Post autor: Jack »

Premiera w Nowej Zelandii: 13 maja

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

Post autor: Maw »

Dobry odcinek. Bardzo mi się nie podoba to jak arogancki jest Adam i w jaki sposób się zachowuje #niedlabullies. Mam nadzieję, że niedługo czeka na niego jakiś blindside. On i Eve to na ten moment dwie najmniej lubiane przeze mnie osoby. Szkoda mi Kayshi, bo wydawała się być jedną z bardziej ogarniętych i silnych kobiet. Niestety, numerki okazały się nie być po jej stronie, no i pogrążyła ją też tak mocna więź z Dylanem. Cieszę się jednak, że stanęła po jego stronie na radzie. W tym sezonie nie podoba mi się to, że po edicie łatwo jest wytypować kilku kandydatów na zwycięzcę, a reszta ma małe szanse. Mogliby to jakoś bardziej ukrywać, ale porównując z wersją US dobrze jest obejrzeć taki sezon, gdzie każdy dostaje trochę airtime'u. Lubię Brad'a i Josh'a, wydają się być smart players i nie są mean jak Adam, trzymam za nich kciuki.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

Post autor: Saw »

Odcinek był całkiem niezły, ale bardzo mi smutno że odpadła kolejna moja faworytka :( Jak tak dalej pójdzie to nie będę miał komu kibicować. Kayshę od początku polubiłem. Była bardzo sympatyczna i podobała mi się jej więź z Dylanem. Niestety została boleśnie zblindsidowana. Stanęła w obronie Dylana i sama została nieoczekiwanie wyeliminowana. Tak w ogóle coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać Adam. Koleś jest niezwykle irytujący i na dodatek jest arogancki w stosunku do innych. Mam cichą nadzieję że Dylan w przyszłości jakimś cudem mu się odpłaci. Tess też mi podpadła i tak trochę się zniechęciłem do niej. Komu ja mam w tym plemieniu kibicować? Lisa i Tara są niewidoczne. Polubiłem Brada i chyba to jest jedyny mój faworyt w tym plemieniu. No i jest jeszcze Dylan ale jeśli nie nastąpi jakieś przemieszanie to wyleci z hukiem jako następny.

Chani w końcu wygrali immunitet. Tak naprawdę za wiele się u nich nie działo. Prawdopodobnie gdyby przegrali odpadłaby Renee, a tego bym nie chciał. Oprócz niej lubię jeszcze w tym plemieniu Aruna. Reszta jest mi obojętna.

Nadal brakuje mi większej dynamiki w odcinkach i myślę że to wina uczestników. Dużo jest nijakich i nic niewnoszących osób. Brakuje mi jakiś ciekawych osobowości, które by ubarwiły sezon. Jak na przykład Eve czy Dave się wypowiadają to mam wrażenie że zaraz zasnę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

Post autor: ciriefan »

Odcinek świetny, ale niestety jak na razie odpadają osoby, które miały moją sympatię, a pozostaje ich już coraz mniej.

Dobrze, że niebiescy wygrali immunitet, bo jakby odpadła Rennee, to już w ogóle byłby dramat. Arun mam wrażenie ujawnił zbyt dużo informacji w trakcie Outpost, z resztą Josh tak samo. Odważana decyzja, że nie dał immunitetu sam sobie i że postanowił zagrać dla plemienia, aby mieli więcej siły na zadaniu. Tylko ten immunitet dla Eve... W tym plemieniu najbardziej lubię Renne, Aruna i Dave'a. Eve i JT na ten moment nie wzbudzają we mnie pozytywnych emocji, a Liam to taki trochę Fabio/Woo.

U żółtych niezły blindside nam wyszedł, ale szkoda, że odpadła Keyshia, którą w tym plemieniu lubiłem najbardziej. Jeszcze cieplej zrobiło mi się na sercu, gdy stanęła w obronie Dylana. Za nim jakoś super nie przepadam, no ale jednak zawsze jest się za tymi underdogami. W tym plemieniu najbardziej lubię Matta, Lisa też wydaje się być ogarnięta. O Tarze nic się nie da powiedzieć, bo tak za bardzo to ona nie istnieje. Brad i Josh jeszcze mnie do siebie nie zrazili, więc na razie mam do nich neutralny stosunek. Natomiast duet Tess i Adam to porażka. Sądziłem, że to Tess będzie najbardziej irytującą osobą w tym sezonie, ale jest to Adam, nie znoszę go, jego ego jest ogromne. Niech odpadnie, bo mnie męczy każda jego wypowiedź.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 4

Post autor: Jack »

No i z gry odpadła kolejna kobieta... Jeff Probst na pewno byłby dumny z uczestników Survivor NZ :D Szczerze mówiąc to powoli zaczynam tęsknić za pierwszym sezon. Tam może nie było wybitnych strategów, a akcja toczyła się wolniej, jednak było kilka zaskakujących akcji, a tutaj na razie jest w miarę przewidywalnie. Twisty chyba nie do końca spełniają swoją rolę. Prowadzący co radę mówi o blindside'ach, a wszyscy wiedzą kto odpada. (No może poza tym odcinkiem. Chyba wszyscy poza Keyshą wiedzieli, że to ona odpadnie w tym odcinku).

Może przemieszanie przyniesie jakiś przełom w tej edycji i zmieni się dynamika gry.
ciriefan pisze:
20 maja 2018, 14:46
Sądziłem, że to Tess będzie najbardziej irytującą osobą w tym sezonie, ale jest to Adam, nie znoszę go, jego ego jest ogromne. Niech odpadnie, bo mnie męczy każda jego wypowiedź.
Nie mogę się z tobą nie zgodzić. Na ten moment jest najbardziej irytującą osobą w tej edycji. Czekam aż odpadnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość