Survivor NZ: Thailand - Odcinek 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 8

Post autor: Maw »

Premiera: 10 czerwca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 8

Post autor: Maw »

Świetny odcinek. :D Niby był najbardziej przewidywalny jak się dało, bo odpadł Arun, czyli lider Chani, ale jakoś mało go było w tym odcinku, że trochę nawet zacząłem się obawiać odpadnięcia Lisy, bo ona to miała dziś wysyp konf. :D Jej edit jakoś ostatnio się polepszył i biorąc pod uwagę jej premierę myślę, że ma szanse wygrać. Trzymam za nią kciuki. Renee udowodniła, że jest tam, żeby grać. Podoba mi się, że flipnęła po tym jak była na dnie w oryginalnym Chani. Ma silną relację z Adamem i może uda się jej zajść dalej niż pozostali z jej plemienia. Pewnie w kolejnych odcinkach będzie pagonging i odpadną kolejno Dave oraz Eve, ale jakoś mi ich nie będzie szkoda. Chociaż preview sugeruje, że może być inaczej. Adam nadal jest irytujący, te jego miny za każdym razem gdy coś powie, jakby się z kogoś wyśmiewał, jeszcze te jego mega aroganckie konfy i myślenie, że jest zabawny, mnie w ogóle nie śmieszy, mam nadzieję na jakiś mocny blindside, ale muszę przyznać, że jak na ten moment prowadzi jedną z lepszych gier z tego co pokazują w odcinkach. Matt biedny się popłakał po zadaniu. :( Tara i Eve niewidoczne. Tak myślałem, że Eve było tak dużo ze względu na HII i jak go straci to będzie UTR. Tara mogłaby już chociaż jedną konfę na odcinek dostawać zamiast dawać po 100 Tessie o czekoladzie. xD Arun był nawet dobrym graczem, ale zbytnio się nie ukrywał ze swoim liderowaniem i był to taki oczywisty wybór na merge boota. #TeamLisa #TeamRenee Oby któraś z nich wygrała. <3

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 8

Post autor: ciriefan »

Odcinek jeden ze słabszych do tej pory. Jakoś to takie wszystko było oczywiste, że tak to się skończy i od początku odcinka historia szła w tym kierunku. Dziwi mnie naprawdę naiwność Dave'a, Aruna i Renee, którzy uwierzyli Mattowi i Adamowi w ich lojalność i pomogli im wyeliminować Dylana. Dave to od razu powinien wyczuć, że coś jest nie tak, jak Matt zaczął kręcić w rozmowie i ten tekst "zapewniam cię, że nie odpadniesz" - od razu było widać, że leci ktoś z nich, ale nie Dave. Generalnie to mają za swoje. Renne przynajmniej jakoś wkręciła się w większość i dogadała się z nimi, ale ciekawy jestem, czy to jej zagwarantuje coś więcej niż 7 miejsce.

Mamy połączenie, dobrze jest więc zrobić małe typowanie zwycięzców na podstawie editu.

BEZ SZANS
Tara - najbardziej niewidzialny edit edytycji
Eve - ma czas antenowy tylko, gdy dzieje się coś z nią związanego ważnego dla historii
Matt i Brad - mają taki edit alpha males silnych w zadaniach, Brada pokazywali nieco więcej jak zdobył HII, Matta pokazują tylko pod kątem znajomości z Davem, ale nikt z nich nie ma jakiejś wielkiej historii. Stawiam, że niedługo odpadną jako zagrożenia fizyczne.

PÓŁ NA PÓŁ
Adam - ma bardzo duży edit, wahałem się, czy nie dać go bez szans - bo ewidentnie jest ciemnym charakterem tego sezonu, podkreślają to muzyczką i ujęciami węża. Z drugiej strony widać jest, że teraz to on steruje rozgrywką, owija sobie ludzi wokół palca, prowadzi tam niestety najlepszą grę pod kątem strategii i manipulowania innymi (a tak go nie lubię, jest cholernie irytujący, ale no pochwalić go trzeba). Jak bym miał stawiać, to typowałbym go na przegranego finalistę, aczkolwiek jury może docenić jego grę, bo socjal też ma dobry (podły wobec innych jest tylko za ich plecami i do kamery).
Dave - w sumie do tej pory był jednym z głównych kandydatów, ale to był dla niego bardzo słaby odcinek z tym zaufaniem do Matta. Pytanie brzmi tylko: czy odbije się od dna?

DUŻE SZANSE
Tess - po 1 odcinku wydawało się, że nie ma szans, ale te jej kiepskie zagrywki na outpost trzeba było pokazać, a od tamtej pory ma bardzo duży edit i mnóstwo gówno konf o niczym, a nie jest jakaś ważna dla historii ani nie jest super graczem. Równie dobrze mogliby ją zrobić UTR jak Eve, a jednak mamy ciągle o niej pamiętać i jest jej bardzo dużo. Jej edit daje mi takie vibes editu Michelle z Kaoh Rong - mam przeczucie, że ona wygra, a Adam z nią przegra w finale
Lisa - jej edit jest teraz bardzo dobry, jednak coś gadała o tym, że nie chce być typową starszą panią runner-up. Może ironicznie właśnie będzie przegraną w finale?
Renee - mam z nią problem, bo z jednej strony popełniła te same błędy co Arun i Dave, ale edit ją mocno wybiela, pokazuje ją jako mocnego gracza i tłumaczy jej decyzję. Mogli równie dobrze dać jej jedną konfę, że idzie po prostu za większością, jednak budują jej historię, że ma zamiar ostro namieszać, podkreślili też jej zażyłość z Adamem. Na ten moment stawiam, że ona po prostu namiesza i przetrwa trochę dłużej niż reszta jej plemienia. Ma duże szanse z tak dobrym editem, ale wydaje mi się, że to tylko efekt szacunku do niej jako gracza i do ruchów, którymi namiesza.

Co do Aruna - ma za swoje, podjął głupią decyzję, to niech teraz za nią płaci.

Lisa i Renee to moje dwie faworytki, oby któraś z nich wygrała.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 8

Post autor: Saw »

Odcinek był bardzo przewidywalny. Zawsze z niecierpliwością czekam na połączenie, bo wtedy przeważnie bardzo dużo się dzieje. I tutaj na początku zapowiadało się nieźle. Liczyłem na ciekawe przemieszania pomiędzy sojuszami. Ale już po kilku minutach zdałem sobie sprawę że nic wielkiego się nie wydarzy i że pierwotne Khangkhaw połączą siły. Arun, Dave i Renne tak jak się spodziewałem zapłacili za bardzo głupią decyzję z eliminacją Dylana. Niektórzy twierdzili że ten ruch z poprzedniego odcinka miał sens, ale dla mnie od początku oczywiste było że to nic im nie da. Matt'a i Adama nic tak naprawdę nie trzymało przy Chanii, a na dodatek ten drugi ma mocną relację z Tess. Gdyby zatrzymali Dylana to też byliby zagrożeni przez to że Lisa mogła zabrać komuś głos, ale zawsze lepiej jest mieć więcej osób po swojej stronie i próbować kogoś jeszcze przeciągnąć.
Arun to był jeden z moich faworytów i bardzo mi smutno że odpadł. Ale to są konsekwencje złych wyborów. Teraz pewnie Chanii będą odpadać jedno po drugim. Pierwsi w kolejności są Dave i Eve. Renne dobrze kombinuje i może uda się jej jakoś wmieszać w dominujący sojusz. Dziewczyna ma naprawdę spore możliwości i trzymam za nią kciuki.
Kibicuje jeszcze Brad'owi, no i może trochę Tess (ale pewnie jak teraz wrócił do niej Adam to znów będzie irytowała).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości