Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

Post autor: Maw »

Premiera: 17 czerwca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

Post autor: Maw »

Ten odcinek podobał mi się trochę mniej niż poprzednie. Trochę męczy mnie już ten wątek Matt + Dave. Eliminacja Brada była bardzo przewidywalna. Szkoda mi Tary, bo ona jest naprawdę invisible. :( Na zadaniu o immunitet jak na swój wiek poradziła sobie bardzo dobrze, brawo. Lisa po tym jak straciła swoją advantage to odeszła w cień. Jakoś trudno teraz mi uwierzyć, że może zostać Sole Survivor, chociaż jej edit i tak jest dużo lepszy od Tary i Eve, która nie dostała konfy nawet mimo wygranego zadania. Renee jest świetna. Właśnie takich graczy potrzeba w Survivorze, którzy nie boją się po prostu grać. Teraz będzie piekło, bo Tess i ona zostały zblindsidowane. :D Szkoda mi Brada, bo był z facetów najlepszy. Mógłby już odpaść ktoś z dwójki Dave/Matt to przynajmniej skończyłby się ten storyline. Tak w ogóle w tym odcinku mimo że jest więcej kobiet to faceci łącznie dostali ponad 40 konf a kobiety ledwo ponad 10. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

Post autor: ciriefan »

Ciekawy odcinek i dobry blindside. Brad był przeciętnym graczem. Z tego co widać to popełnił książkowe błędy. Cieszę się, że odpadł.

To, co mi się podoba w tym sezonie, to że nie ma tam osób, których bym nie lubił. No dobra, poza Adamem, którego nie trawię, ale obsada jest naprawdę dobra. Każdy gra, stara się, sytuacja jest dynamiczna i nie trzeba do tego wcale dużo twistów, immunitetów i przewag.

Teoretycznie Tess i Rennee są teraz w czarnej dupie, ale stawiam, że to któraś z nich wygra tę edycję.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

Post autor: MaciekRS »

Brad juz od pewnego czasu byl przez edit skazany na pożarcie ale szczerze mówiąc myślalem ze stanie się to nieco później a tu ups, miłe zaskoczenie. Ciekaw jestem jak Tess sie będzie bronić i co zrobi Renee. Renee ma tego pecha że dla Adama Tess jest numerem 1 a Renee jak widac dopiero numerem 2.

Ten sezon ma po prostu wszystko to czego brakowało w US. Wszystkie kolejne odcinki bardzo dobrze mi sie oglada, widac że większosc osób chce grać, cos sie cały czas dzieje nie jestem pewien kto to wygra (choć oczywiście mam swoje typy) i cały czas dostajemy czolówke odcinka :).

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 9

Post autor: Saw »

No i kolejny mój faworyt pożegnał się z programem :( To już naprawdę zaczyna być dobijające. Brad grał naprawdę dobrze i rozdawał karty w swoim sojuszu. Ale popełnił ostatnio kilka błędów oraz został podsłuchany przez Matt'a. Mam wrażenie że poczuł sie zbyt pewnie i nie zauważył zagrożenia jakie się zbliża. Jego eliminacja jakoś szczególnie mnie nie zdziwiła i nawet uważam że pozostali postąpili słusznie. Brad był mocnym rywalem, miał ukryty immunitet i rządził w sojuszu. Dla Matta to na pewno był dobry ruch, tym bardziej że znał plany Brada. Dave i Eve nie mieli nic do stracenia i wykorzystali szanse by pobyć dłużej w grze. Lisa i Tara też musiały mieć powody że postanowiły odwrócić się od Brada.

Szkoda mi tylko tego, że powoli nie mam dla kogo oglądać tego sezonu. Pozostaje mi kibicować Renne i Tessie. Ale obie były po stronie Brada i jak na złość obie są teraz na wylocie. Oby tylko jakimś cudem udało się im przetrwać, bo jak nie to ostatnie odcinki będą dla mnie męką. Komu ja tam miałbym kibicował? Dlatego trzymajcie się dziewczyny jak najdłużej i starajcie się odwrócić tą nieciekawą sytuacje. Myślę że jest na to jakaś szansa. Co do pozostałych uczestników. Adama nie znoszę :x Facet ma tak wielkie ego i uważa się za nie wiadomo kogo. Do tego w beznadziejny sposób przedrzeźnia innych uczestników i myśli że jest śmieszny. Nie wiem że inni go tolerują, bo ja już dawno bym go stamtąd wykopał. Matt i Dave mnie irytują, a dokładniej ich relacja działa mi na nerwy. Cały czas wszystko się kręci wokół tego, aż do znudzenia. Eve i Lisa są mi obojętne. Obie wiele nie wnoszą do rozgrywki. Lisa niby coś tam próbowała grać, ale nadal trzyma sie w cieniu innych. Szkoda, bo po pierwszych odcinkach liczyłem że czymś ciekawym zaskoczy. A tu raz się pokazała po zdobyciu przewagi i znów schowała sie za plecami innych. Eve gra poza radarem, ciekawe tylko na jak długo to wystarczy. Wygrany ostatnio immunitet może być dla niej przekleństwem, bo inni mogą dostrzec w niej zagrożenie fizyczne.
Tara to w ogóle jest niewidoczna. Ciężko powiedzieć na czym tak naprawdę opiera swoją grę. Mam podejrzenia że mocno sie trzyma z Lisą i robi co ta jej karze. Ale czy tak jest to nie wiadomo, bo nie dostaje nawet jednej konfy na odcinek. Szkoda, bo wydaje się miłą kobietą a przez to że kamera tak ją unika nie idzie jej lepiej poznać.

Pochwalę w tym odcinku zadania. Jakos tak przyjemnie się je oglądało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości