Survivor NZ: Thailand - Odcinek 14

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 14

Post autor: Maw »

Premiera: 22 lipca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 14

Post autor: Maw »

Woooow. Ten odcinek. Wiedziałem, że Tara nie będzie w finale z takim editem, ale z drugiej strony nie widziałem jak mogą ją wywalić w F4, kiedy Dave i Lisa są o wiele większymi zagrożeniami. No ale w końcu samo się wyjaśniło. Nasza wspaniałomyślna Tara okazała się być tak hojna, że po prostu pozwoliła Dave'owi i Lisie zająć jej miejsce. Pewnie wiedziała, że wygrałaby z nimi z palcem w nosie, więc zrobiło jej się przykro i dała im fory. 4th place robbed goddess. (*) Niestety wszystko wskazuje na to, że Tess wygra. Lubię ją i cieszyłem się z jej wygranej finałowego immunitetu, bo widać było, że naprawdę bardzo jej zależało, ale prawda jest taka, że ona nie zrobiła w tej grze nic poza wygraniem ostatnich zadań i posiadaniem przyjaciół w jury, dlatego że nie grała, więc nie mogła nawet ich zdradzić. Spośród wszystkich rad z merge tylko raz (!) zagłosowała na osobę, która odpadła. Nawet w F4 została zblindsidowana. I ktoś taki ma wygrać? Jak już wspominałem lubię ją, ale Lisa prowadziła najlepszą grę. To Lisa miała władzę przez praktycznie cały merge, to Lisa eliminowała ludzi, to o Lisie ludzie mówili jak o ogromnym zagrożeniu, a i tak nie wygrywając nawet żadnego zadania była w tak świetnej pozycji, że nikt jej nie wywalił nawet mimo zdawania sobie sprawy z jej zasług. No ale mam nadzieję, że się mylę i jednak jakimś cudem Lisa wygra. Trochę się o nią martwię, żeby nie zjebała tego FTC, bo ona czasami w stresie mówi jakieś głupoty, ale mam nadzieję, że jury nie będzie bitter. Oczywiście Adam zagłosuje na swoją BFF i nawet namawiał do tego innych ludzi na Ponderosie. Ten facet jest tragiczny, a jego miny na radzie kiedy Lisa coś mówiła były żałosne. Chyba nie może się pogodzić z tym, że go ograła. Tak jak powiedział odcinek temu, dla niego to po prostu "wredne", że Lisa eliminuje swoich przyjaciół. :D Witaj w Survivor! Jeśli chodzi o Dave'a to on w sumie też ma jakąś szansę na wygraną, ale to co u niego może zagrozić najbardziej to ten sekret, który Matt wyjawił, że znają się od dawna. Zależy jak na to jury spojrzy, ale myślę, że to mu zaszkodzi, bo jeśli nie to po co by to pokazywali? No chyba że chcą nas zblindsidować finałowymi wynikami. Oby Lisa jakimś cudem wygrała, bo naprawdę prowadziła genialną grę, nawet nie da się tego porównać z Tess, której jedyną strategią było nieposiadanie strategii. No ale niestety jak na razie jedyne osoby, które widzę głosujące na nią to Tara i Matt. Mam nadzieję, że się mylę, zobaczymy w finale. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 14

Post autor: ciriefan »

Matko, co tu się odjebało? Tara miała najpewniejsze miejsce w final 3 z całej trójki, a tymczasem poświęciła siebie dla swoich przyjaciół. To praktycznie jest quit. Nie ma co się dziwić, że dali jej taki słaby edit. No ale przynajmniej dzięki temu finał będzie ciekawszy.

Dave moim zdaniem jest bez szans - zwłaszcza, że pokazali, jak Matt powiedział na Ponderosie o tym, że poza grą są dobrymi przyjaciółmi od bardzo dawna. To szczerze mówiąc słabe ze strony Matta. Odebrał mu szanse na zwycięstwo. Sądzę, że to przesądzi o tym, iż to będzie koniec ich przyjaźni na dobre. Także sorry Dave, ale zdziwię się, jak dostaniesz chociaż 1 głos na finale.

Zostaje nam Tess lub Lisa. Bardzo chciałbym wygranej Lisy, bo jest cudowną osóbką i była mocnym graczem, do tego wielka fanka i to było jej ogromne marzenie. Niestety nadal stawiam, że wygra to Tess. Ma cały swój sojusz w jury, a na koniec to zazwyczaj jest konkurs popularności. Do tego pod kątem editu Tess też jest moim zdaniem zwycięzcą. Po pierwszych odcinkach ją skreśliłem, bo pokazali ją jako naprawdę słabego gracza. Wytłumaczyli jednak, że nigdy nie oglądała gry i nie do końca ogarnia. I teraz - jeśli wygrała w takim stylu, w jakim wygrała, musieli to pokazać. Pokazali już na początku, że gameplay nie będzie jej mocną stroną, a następnie dali jej mnóstwo pozytywnego contentu, dużo czasu antenowego i naprawdę nie pokazali o niej nic złego poza tym, że nie jest mocnym graczem, bo tego się nie dało i tak ukryć. Gdy Dave i Lisa dostawali negatywny content, Tess miała pocieszne scenki i ewidentnie mieliśmy ją polubić. Po co dawać jej tyle pozytywnych scen, jeśli nie wygrała? Nadal podtrzymuję swoją tezę, że miała edit Michelle z Kaoh Rong.

Chociaż lubię Tess, sądzę, że jej wygrana będzie bardzo zła dla tego programu w Nowej Zelandii. Biorąc pod uwagę to, jak wyglądała finałowa rada rok temu, wygrana Tess będzie znakiem dla Nowozelandczyków, że nie warto w tej grze wykonywać ruchów, zdradzać itp., a to zapewni nam bardzo nudne sezony w przyszłości.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 14

Post autor: Saw »

A więc mamy finałową trójkę: Lisa, Dave i Tess. Tara tak jak można było się spodziewać odpadła przed finałem. Ale też nie wiedziałem jak może do tego dojść, bo była idealną osobą do zabrania do finału. Ogólnie to ją nawet lubiłem i trzymałem trochę kciuki. Jechanie na plecach Lisy było bardzo opłacalne, bo dało jej F4. Nie popisała się jednak w tym odcinku. Teraz kiedy mogła rozdawać karty, to rozegrała to wszystko fatalnie.
Każdy z trójki finalistów ma szanse na wygraną. Najbardziej na zwycięstwo zasługuje Lisa. Pokazała że jest świetnym strategiem i nie boi się wykonywać odważnych ruchów. Przyczyniła się do eliminacji każdego z jurorów,co tylko pokazuje jaką grę prowadziła. Jednak wydaje mi się że jurorzy będą bitter. Pewny wydaje się być głos od Tary.
Tess kibicuje najbardziej w finale. Ale bliżej przyglądając się jej grze, to można dojść do wniosku że jej zwycięstwo byłoby takie sobie. Nie prowadziła za dobrej gry. Nawet w F4 mając immunitet i mogąc rozdawać karty została zblindsidowana. Ale lubię ją i podoba mi się jej waleczność. Ma wielu przyjaciół w jury i myślę że może wygrać.
Po poprzednim odcinku byłem przekonany, że Dave ma największe szanse na wygraną. Ale w tym jak Matt wygadał się jurorom że znał się z nim przed programem, chyba przekreśliło jego szanse. Nie wierzę że to oleją jurorzy. Coś czuję że ostro po nim pojadą na FTC.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości