James Lim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

James Lim

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: James Lim
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: New York, New York
Zawód: Analityk biznesowy

Hobby: Ćwiczenie, chodzenie do restauracji/barów, podróże w dalekie rejony.

Irytują mnie: Osoby, które wolno chodzą, ludzie, którzy są powierzchowni, fanatycy religijni.

Trzy słowa, które cię opiszą: Bystry, stanowczy, ambitny.

Osobisty powód do dumy: Otrzymałem stypendium prezydenckie od Baracka Obamy i byłem stażystą w białym domu. Na studiach byłem sprinterem dla drużyny w Harvardzie, później zostałem wybrany na jej kapitana przez pozostałych członków drużyny, byłem pierwszym kapitanem Azjatą.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój ojciec pochodzi z wioski w Korei, przetrwał wojnę, ukończył najlepsze studia w kraju i ostatecznie został odnoszącym sukcesy biznesmenem. Nie miał nic, przetrwał ogromne przeciwności i cały czas kochał swoją rodzinę. Zmarł parę lat temu, ale wciąż jest moją inspiracją we wszystkim co robię.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie mojej rodziny. Będą źródłem siły emocjonalnej niezależnie jak ciężko będzie. Druga jest amerykańska flaga, bo bycie w pierwszym pokoleniu amerykan jest dla mnie jednym z największych źródeł dumy. Ostatnią rzeczą byłby dziennik oraz długopis, abym mógł zapisywać przebieg gry i opisać swoje przeżycia.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Yul Kwon. Jesteśmy bardzo podobni - oboje jesteśmy koreańsko-amerykańskimi konsultantami i mam zamiar, tak jak on, być spokojny i zorganizowany podczas gry. Przygoda Yula w Survivor bardzo pomogła w reprezentowaniu Azjatów w amerykańskiej telewizji i mam nadzieję, że moja też będzie miała pozytywny wpływ.

Powód bycia w Survivor: Survivor to jedyna w swoim rodzaju przygoda. Wszystko tutaj - dzika natura, zadania, uczestnicy z różnych części Ameryki - będą dla mnie szansa na wyrwanie się z "bańki" w której żyję. Będę mógł sprawdzić się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Będę walczył i dobrze się bawił.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Nie ma żadnego przepisu na wygraną Survivor. Są jednak cechy, które pomogą graczom w tego osiągnięciu. Uważam, że mam większość wymaganych cech - umiem pracować w zespole, jestem wysportowany, towarzyski i nieustępliwy. Skupię się na pomaganiu innym, będę mocnym punktem drużyny, jednakże po cichu będę strategicznie budował drogę do wygranej.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

James Lim

Post autor: Kobra »

Jezu, całą ankieta o tym, że jest Koreańczykiem. Nuda. Widać, że nie będzie tam centralną postacią. Gdybyśmy mówili o grupie sześcioosobowej widziałbym jakieś tam szanse na utrzymanie się, ale w plemieniu z dziesiątką osób słabo to widzę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

James Lim

Post autor: tombak90 »

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Yul Kwon.
Nie no, peeewnie, wy wszyscy jesteście jak Yul, a potem gryziecie piach w drugim odcinku, ewentualnie wygrywacie tytuł survoprzychlasta roku :lol: Ale mimo wszystko, pan ma u mnie plusa za odwagę. Myślałem, że po wydarzeniach z najnowszej survostorii, żaden Kitajec już nam nie przyjdzie na casting bez natarcia się mlekiem i operacji zaokrąglenia oczu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

James Lim

Post autor: Kamel »

Irytują mnie: Osoby, które wolno chodzą,

Kompletnie się z tym utożsamiam. z facetów to mój faworyt.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

James Lim

Post autor: Anja »

Podziwiam faceta, dużo osiągnął i zapewne jest w stanie coś osiągnąć w grze. Z płci męskiej chyba jest jak dla mnie najbardziej interesujący.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości