Kellyn Bechtold

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kellyn Bechtold

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Kellyn Bechtold
Wiek: 31 lat
Miejsce zamieszkania: Denver, Colorado
Zawód: Doradca kariery

Hobby: Podróże - uwielbiam poznawać nowych ludzi w nowych miejscach, yoga, medytacja oraz hazard.

Irytują mnie: Ignorancja oraz brak chęci na zobaczenie czegoś z cudzej perspektywy, przerywanie komuś przez mężczyzn.

Trzy słowa, które cię opiszą: Empatyczna, pełna energii, podekscytowana.

Osobisty powód do dumy: Moja wciąż rozwijająca się kariera. Od bycia kelnerką w Indianie, przez pracę na plantacji na Florydzie, do bycia recepcjonistką w krematorium. Ostatecznie zostałam doradcą kariery z tytułem magistra zarządzania oraz dyplomem w zakresie zdrowia publicznego.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice. Mój ojciec jest jednym z najbardziej pracowitych ludzi jakich znam. Moja mama uczy kobiety w więzieniu, jest woluntariuszką podczas wyborów i pomaga lokalnej społeczności zupełnie bezinteresownie. Robi to z miłości do ludzi.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Torba Skittles. Jestem uzależniona od słodyczy i jeden Skittle każdego dnia pomógłby mi z głodem! Talię kart, bo mogłabym grać z innymi w gry, które wymagają oszukiwania, więc mogłabym zobaczyć ich zachowania gdy kłamią. No i tampony, duh.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Mam nadzieję, że jestem połączeniem Kelley Wentworth i Aubry Bracco. Kelley jest świetną zawodniczką, która zrobi wszystko żeby wygrać. Ludzie jej ufają, a ona jest wężem. Jestem też trochę jak Aubry - strategiczna, bardzo kieruję się intuicją, ale jestem też odrobinę neurotyczna i dziwna.

Powód bycia w Survivor: Tak jak mówi Probst, Survivor to eksperyment. Jestem nim zafascynowana (Survivorem, nie Probstem - przypis). Uwielbiam oglądać zachowanie ludzi i to, jak postępują, gdy są na krawędzi. Nie mogę się doczekać na miejsce w pierwszym rzędzie! Chcę sobie udowodnić, że poradzę sobie z tym szalonym wyzwaniem fizycznym i psychicznym. Survivor to najlepsza gra na świecie i chcę się w niej sprawdzić.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Przetrwam dzięki mojej wrodzonej umiejętności sprawienia, że ludzie czują się ze mną komfortowo. Nie poddaję się. Jestem wytrwała i robię dużo, aby moje życie wyglądało tak, jak chcę. Mam siłę fizyczną i mentalną aby przetrwać, mimo tego, że na to nie wyglądam. Myślę, że jestem odpowiednio wyważona żeby dojść na sam szczyt.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Kellyn Bechtold

Post autor: tombak90 »

Kolejna nerdzica-zakapiora, której ludzie nie zauważą do momentu, aż będą przez nią przeżuwać na OJOM-ie bigos przez słomkę. I która przerypie w finale jak wszystkie tego typu jednostki ( Aubry, Hannah), a wkurzone dzieci będą spamować na youtubie o "robbed queen" przez pięć kolejnych lat.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kellyn Bechtold

Post autor: Kamel »

Wygląda na taką co najwięcej o niej usłyszymy w tym temacie, bo w odcinkach to...nie:(
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kellyn Bechtold

Post autor: Anja »

Plus za tampony. XD Rzeczywiście, jakaś nerdowata, ale przynajmniej sympatyczna. Nie widzę w niej jakiegoś wielkiego gracza.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości