Michael Yerger

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michael Yerger

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Michael Yerger
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, California
Zawód: Agent nieruchomości

Hobby: Zdrowie, fitness, luksus i egzotyczne samochody, rzeczy na świeżym powietrzu (obozowanie, spacery, pływanie), podróże, koncerty/festiwale, architektura/design.

Irytują mnie: Źli kierowcy, negatywne nastawienie oraz deszcz/zimno.

Trzy słowa, które cię opiszą: Pełen energii, zgrabny, elastyczny.

Osobisty powód do dumy: Zdobycie tytułu Eagle Scout, najwyższego możliwego w amerykańskim harcerstwie.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Silne pragnienie pozostawienia po sobie pozytywnego wpływu na tę planetę.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Ostry sos, bumerang, skittles.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Malcolm Freberg - wewnątrz będę agresywnym strategiem, a zewnątrz przyjacielski.

Powód bycia w Survivor: Zostanie najmłodszym zwycięzcą.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Bo jestem towarzyski. Wolę spędzać czas z innymi niż samotnie. Myślę, że jestem w stanie zrozumieć wszystkich, niezależnie od wieku i ich sytuacji.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Michael Yerger

Post autor: tombak90 »

Osiemnaście lat chłopak, czujecie to? :o W momencie, gdy Hatch wycyckiwał Pagongów na bornejskiej ziemi, to to się dopiero ojcu po jajach kręciło.

Ogólnie nuda, wróżę tu podobne dzieje jak w przypadku JP, Willa, Cartera, czy innego przestraszonego młodzika, który na świeżo wyniósł ze szkoły zasadę, że jak wół pierdzi, to obora słucha. Da upust emocjom dopiero na Ponderosie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michael Yerger

Post autor: Maw »

Jeden z moich faworytów. W ogóle nie wygląda na swój wiek, na pewno na plus mu wyjdzie to, że będzie go ukrywać. Po tym co mówi myślę, że będzie prowadził spokojną, ale przemyślaną grę nie wychylając się zbytnio przez co inni nie będą go zbytnio doceniać. Pewnie inni będą go targetować dopiero gdy nadejdzie merge, bo będą się bali, że będzie wygrywać zadania. Myślę, że może wszystkich zaskoczyć i pokazać się jako dobry strateg.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michael Yerger

Post autor: Kamel »

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Silne pragnienie pozostawienia po sobie pozytywnego wpływu na tę planetę.

Ziemio, strzeż się.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michael Yerger

Post autor: Anja »

Wszędzie Elej. xD Tak jakoś lankonicznie siebie podsumował. Wydaje się takim comp beast.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości