Survivor 26 - Spekulacje

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Z obsady można spekulować:
- sezon 26 może okazać się obsadową katastrofą,
- realizatorzy chcą, żeby wygrała kobieta, faceci są beznadziejni
Serio - nigdy nie uśmiechał mi się sezon z postaciami z późniejszych edycji, ale nawet na podstawie 21-24 szło wybrać coś ciekawszego niż Brandon i Philip. I jeszcze jedno - dlaczego nie ma ani jednej osoby z One World? Najlepsza edycja z ostatnich i nikogo? Poważnie?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z tego co na sucks pisali ludzie od spojlerów, to Troyzana spotkał taki sam los jak Shane'a w HvV, miał być, ale w ostatniej chwili z niego zrezygnowali. Wyboru Brandona też nie rozumiem, bo widzowie go nie znosili. Ale Phillip to naturalny wybór, można go nie lubić, ale osobowościowo był jednym z największych "characters" ostatnich sezonów, więc to było raczej pewne. Z resztą Jeff już po finale RI mówił, że chce Phillipa w All Starsach. Z drugiej strony to Jeff teraz rządzi, a Jeff kocha Hantzów, więc co tu się dziwić. Mimo że ją uwielbiam, to dziwi mnie wybór Francesci. Nie wiem, dlaczego miałaby wrócić w tej edycji. Powinni z nią poczekać do second chance dla wywalonych w pre-merge, a tutaj dać kogoś, kto zaszedł w głąb gry.

Zenek
4th voted out
Posty: 52
Rejestracja: 15 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Zenek »

Obsada faktycznie beznadziejna, wzięli wg mnie najgorszych ludzi z South Pacific. Dlaczego nie ma Jima?? Mogli wziąć kogoś z One World, np. Jonasa, Troya albo Chelsea.

Mam nadzieję, że przydzielili do tego samego plemienia Corinne i Cochrana. Chociaż będzie śmiesznie :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Philip tak był osobowością swojej edycji, ale nie wydaje mi się, aby tym razem pokazał coś ponad. Istnienie Brandona rozumiałbym tylko, gdyby w przeciwnej grupie byłby jego wujek - to mogłoby być ciekawe, a w takim układzie na jego miejsce wolałbym kogoś z Savaii, albo nawet Matta z RI. Francesca cieszy mnie, ale jej wybór dziwi - to chyba będzie pierwsza tego typu sytuacja, wolałbym Christine z SP. Erik z Mikronezji też mnie nie przekonuje wolałbym Breta (19) lub Mike(22). Andrei i Bredny też nie chce mi się oglądać i na ich miejsce wcisnąłbym Kat (24) oraz Holly (21). Mam nadzieję, że mimo wszystko osoby, które powrócą pokażą się z lepszej strony niż wcześniej lub pokażą, że w ogóle istnieją i nie zagłusza ich edit żadnych Boston Robów czy Coachów. Tak czy inaczej kobiety są znośniejsze, ale nie mogę przeżyć tej ignorancji 24 sezonu (tylko niech teraz nikt nie rzuca argumentu, że "lepiej, że nie ma nikogo niż miałby być Colton", bo to słabe). W każdej edycji zdarzyła się przynajmniej jedna osoba, która powracała.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Lubię Francesce, ale wybór jej do Fans vs Favourites to.. błąd!
Najbardziej cieszy mnie powrót Corinne i Andrei.
Brenda, Dawn i Erik jakoś przejdą..
Ciekawe jak z Malcolm'em, ale skoro ma być "drugim Hantz'em" to podziękuję.

Brandon i Cochran to porażka.

Tak w ogóle to kogo to są faworyci?
Jeff'a? Przecież Malcolm'a nawet nie znamy, a jest faworytem.
To widzowie powinni decydować, a nie Jeff czy tam ogólnie ekipa Survivor.
Dla mnie to jest żałosne i 26 sezon to będzie.. masakra. -.-'

Oby Fani byli ciekawi.

Zenek
4th voted out
Posty: 52
Rejestracja: 15 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Zenek »

O ile dobrze kojarzę, to Amandy i Jamesa też nie znano przed kręceniem 16 :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mam nadzieję, że coś tu się okaże ostatecznie nieprawdą, bo Brandon zepsuje cały sezon. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego mieliby go wybrać - chyba, że planują po mału kończyć i chcą zniechęcić fanów. Dobrze, że nie będzie Jane z Nicaragui i Coltona z OW, jak się wcześniej mówiło. To by dopiero była impreza. Moja topka znienawidzonych charakterów byłaby w komplecie.

Dawn jako charakter ok. A co do Brendy i Corinne, to mam nadzieję, że będą miały więcej szczęścia niż w swoich edycjach:)

No i oczywiście też brakuje mi osób z 24 sezonu. Ponoć Jeff uważa go za nie do końca udany. Dziwny ten człowiek ma gust... Jak widać, dwudziestka trójka dla kontrastu, podobała mu się wybornie.

Teraz będziemy dokładnie obserwować tego całego Malcolma z Phillipines skoro z góry wiemy, że ma wrócić xD Dali fanom niezły spoiler, że raczej będzie daleko.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Lubię Francesce, ale wybór jej do Fans vs Favourites to.. błąd!
Popieram.
Tak w ogóle to kogo to są faworyci?
Jeff'a?
Sam sobie odpowiedziałeś.
Nie wiem jak wy, ale w poprzednich edycjach specjalnych czułem obecność dobrych uczestników - nawet jeśli nie jestem zwolennikiem tych wszystkich all starsów, a ci? Nie czuję klimatu. Poza Dawn i Francesca nie ma osób, które darzyłbym większą sympatią. Cóż... Fani nadzieja w was!

Czyli ten Malcolm może wpisać się do grupy Rupert, James, Amanda i Russell, którzy też występowali w 2 sezonach pod rząd, czyli albo na koniec zdobędzie tytuł ulubionego gracza, albo będzie go 2 razy więcej niż pozostałych. Jeszcze jedno - chrzaniąc edit - gdzie jest Natalie z Mikronezji, ja się pytam?

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Szkoda, że nikogo z S18 nie ma.. Taj lub Debbie.
Albo z S19 Monici.. ^^
S21 - Benry. <3

No ale cóż, Fans vs Jeff's Favourites, więc ja nie mam nic do gadania.
Faceci tej edycji to porażka.

Malinowa
7th voted out
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Malinowa »

najważniejsze, że jest Brenda. :33 reszta jest mi obojętna.
ciekawe jak będzie wyglądać edit, przy takich osobach, jakie tu mają się pojawić.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Cochran i Brendon dostaną najwięcej konf no i może Malcolm.

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

obsada s26 to katastrofa , jedynie będzie się można pośmiać z Phillipa , dobrze ,że dali chociaż Brende , bo w obsadzie brak jakichkolwiek
strategów :Dawn ,Brandon ,Cochran, Andrea - w swoich sezonach nic ciekawego nie pokazali , szkoda ,że nie ma w tej edycji Troyzana , wtedy by się działo , mam nadzieję ,że dostanie jeszcze kiedykolwiek szansę
no nic teraz trzeba przypatrywać się w s25 Malcolmowi :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Boże.. ten cast "faworytów" jest tak "genialny", że idzie się zabić.

Na plus; Brenda, Corinne (<3), Francesca (chociaż nie wiem czym ona zasłużyła na faworytkę...)

Mam chociaż nadzieję, że edit tutaj będzie w miarę zrównoważony, a nie:

Brandon: 100 konf
Corinne: 2 konfy

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Cast jest beznadziejny... brakuje mi tutaj Laury i Alici. XDD
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Cast faktycznie tragiczny, najbardziej brakuje mi osób z OW.
Cieszę się z Corinne<3, Erika i Phillipa.
Powrót Andrei, Dawn, Brendy i Cochrana jest ok, ale co tutaj robi Brandon i Francesca (faworyt? oO) to ja nie wiem XD.
Osobiście ułożyłabym całkowicie inny cast, może jedynie z pozostawieniem trójki osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości