Michele Fitzgerald

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette2.wikia.nocookie.net/sur ... 0120170516</center>

Imię i nazwisko (wiek): Michele Fitzgerald (24)
Plemię: Gondol - piękni
Miejsce zamieszkania: Freehold, N.J.
Zawód: Barmanka
Osobisty powód do dumy: Mój czas w Rock the Earth, gdzie podróżowałam i pracowałam z zespołami zbierającymi pieniądze na pomoc środowisku. Mogłam podróżować, słuchać świetnej muzyki i uczyć ludzi na temat ważnych spraw.
Życiowa inspiracja: Harry Potter. Jego postać wybrała odwagę w czasie ciemności i nieszczęścia. Doceniam każdego, kto pokonuje przeciwności bez użalania się nad sobą z powodu ich istnienia. Plus, magia.
Hobby: Podróżowanie, czytanie, wspinanie się.
Irytują mnie: Za drogi alkohol, ludzie, którzy mówią stojąc bardzo blisko kogoś oraz zarozumiałe osoby.
Trzy słowa, które cię opiszą: Dziwna, charyzmatyczna, żądna przygód.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Mój dziennik, żebym mogła przypominać sobie o swojej przeszłości i zapisywać swoją przyszłość, książkę Harry'ego Pottera dla zabawy i moją siostrę (czy ona się liczy?)
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Parvati. Mogła czytać ludzi i tworzyć sojusze, które ściągały z niej celownik. Wykorzystywała szanse, nigdy nie była cicho, aby zajść dalej i dominowała w zadaniach.
Powód bycia w Survivor: Pragnąca przygód część mnie chce wyrwać się ze strefy komfortu, ale ostatecznie, zgłosiłam się żeby wygrać. Chodzi o pieniądze, złotko! Moje auto trzęsie się przy każdej prędkości przekraczającej 50 mil na godzinę, więc muszę wymienić tę puszkę.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Moja pozytywność. Nie pozwolam nikomu na zgaszenie mojego pozytywnego nastawienia. Entuzjazm elektryzuje, takie nastawianie nadałoby ton w obozie. Może i jestem dziewczyną z Jersey, ale niech to cię nie zmyli, nie mam problemu z ciężkimi warunkami.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Obejrzałam każdy sezon, więc wiem czego potrzeba, aby odnieść tutaj sukces. Używając mojego uroku mogę zbudować silne relacje i poprowadzić sojusz bez bycia uważaną za agresywną. Moje umiejętności socjalne pozwolą mi zrozumieć i użyć mocnych stron innych, użyć ich słabych stron i motywów dla moich celów. Nie mam zamiaru siedzieć na poboczu, chcę dokonywać wielkich ruchów, które pozwolą mi zajść dalej i chcę się dobrze bawić w czasie robienia tego.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Generalnie, gdyby była jeszcze ciut bardziej gorąca, kamerzystom stopiłyby się zęby, no ale zobaczymy czy i jak przełoży się to na grę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czy ona jest taka "beauty" czy taka "pusta" że wzięli ją do Survivor. Może dlatego, że to Jersey girl. Pewnie będzie robiła za tło i jakoś uda jej się przemknąć do połączenia.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Obstawiałbym że pusta :wink:
Come on in,guys!

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

powód bycia w survivor...... no nie... jeszcze jak doleci do merga to wróci zadanie z samochodem, żeby dziewczynie marzenie zycia spełnić :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

E tam, nie bądźcie tacy ostrzy. Ja ją nawet polubiłem, ma plusy za Pottera xD no i wygląd :P (no dobra, pusta też jest)

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

Kibicuję jej. :D Wygląda na pozytywną dziewczyna, w dodatku jest bardzo ładna. Ale minus taki, że bardzo przypomina mi moją siostrę xD
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

batiooo pisze:Kibicuję jej. :D Wygląda na pozytywną dziewczyna, w dodatku jest bardzo ładna. Ale minus taki, że bardzo przypomina mi moją siostrę xD
Potencjalni szwagrowie muszą Ci się wpychać drzwiami i oknami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Też mnie irtruję za drogi alkohol!
Wszyscy tylko ta Parvati..
Chyba ta życiowa inspiracja podsumowała wszystko..
Jeszcze Hermionę bym jakoś przęknął...
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Czy Michele zostanie uczestniczką The Bachelor?

http://insidesurvivor.com/survivor-winn ... elor-15011

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Okazuje się, że to jednak nieprawda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości