S32E04 "Signed, Sealed and Delivered"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S32E04 "Signed, Sealed and Delivered"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 9 marca
WIDOWNIA: 9.26 miliona, 2.1/8
Obrazek
"Brutalna temperatura odbija się na kilku uczestnikach, co doprowadzi do ewakuacji jednego z nich."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Chcę, żeby wszyscy z Brawn odpadli, bo nie mam po co już oglądać następnych odcinków. I za położenie dwóch zadań z rzędu. Serio? Kto NORMALNIE myślący kładzie zadania, kiedy ma się najmniej osób ze wszystkich plemion?
Następny obejrzę tylko po to, żeby się przekonać czy jest ktoś poza Alecią, komu mógłbym kibicować.
BDR 211 EBK

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Czas na jęczenie caualsów na FB "bring back Caleb!!1!" uważam za otwarty.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Edit w tym odcinku był wyjątkowo dziwny. Nie podoba mi się ten sezon. Najgorsze jest to, że bardzo dużo czasu poświęca się mięśniakom. Mądrzy są nijacy, z kolei piękni istnieją tylko dzięki Taiowi. Mam nadzieję, że sojusz dziewczyn (wiara w niemożliwe) przetrwa i któraś z nich wygra.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Drugi sezon z rzędu konkurencja na pełnym słońcu kończy się problemami medycznymi. Trochę jestem ciekaw ile mają miejsc w helikopterach, bo mogło się okazać, że trzeba ewakuować więcej niż jedną osobę.

Oj, chyba czas na odpoczynek od Survivora.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tak dla pełnego obrazu wkleję;

Obrazek

I dla pełniejszego dodam listę ostatnich 7 zwycięzców po 4 odcinkach: http://oi57.tinypic.com/k91uh.jpg + Jeremy - 9 konf

I naiwnie dodam, że wierzę iż w tym sezonie mają w dupie zwycięzcę i mam nadzieję, że wygra Cyd, Anna lub Neal. Może jeszcze Debbie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W końcu doczekałem się zadania o nagrodę i przez to ostatni odcinek był chyba jeden z najdramatyczniejszych w historii.
Gdy tak leżeli Debbie, Cydney i Caleb to w pewnym momencie Jeff wyglądał naprawdę na przerażonego. Wygląda też na to, że ich ekipa medyczna nie jest zbyt liczba. Zajmowali się w pewnej chwili tylko Calebem, a Cydney i Debbie zostawili gdzieś tam z boku. Nie wymagały natychmiastowej pomocy jak Caleb, no ale też jakiś lekarz powinien przy nich siedzieć.
Nie znam się na medycynie, ale np. wkłucia nie powinno się chyba robić w warunkach plażowych. Caleb cały był od piasku, a wiadomo, że tam bakterie itd. Ta sytuacja bardzo mnie zaciekawiła. Chyba ekipa nie była na coś takiego gotowa.
Z tego co pamiętam to dwie osoby biorące udział w lokalnych wersjach "Survivor" zmarły z powodu nie udzielenia pomocy medycznej.

Nie martwcie się, Caleb na 100% wróci w jakimś najbliższym sezonie.
W dzisiejszym odcinku "część medyczna" była najważniejsza. Przez to czołówka pojawiła się dopiero w 11 minucie odcinka. Szkoda, że również pominięto dość ważną część gry, czyli radę. Rada trwała dosłownie z 4 minuty odcinka, a konkurencja z 6 minut.
Alecię zupełnie pominięto w tym odcinku (poza rozmową-kłótnią z chłopakami ze swojego plemienia), tak samo plemię pięknych. Oni właściwie (poza Tai'em) nie istnieją. Nawet nie pokazano jakiejś rozmowy współplemieńców Caleba - skupiono się na płaczu Taia...

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Bardzo słaby sezon. Oglądam tylko z powodu uwielbiania tego reality-show, ale powoli zaczynam sądzić, że ta produkcja umiera. Nudzę się oglądając te odcinki... nie znam w ogóle charakteru 3/4 castu. Porażka.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Beznadziejny odcinek, beznadziejny edit, nikogo nie lubię w czerwonych i w niebieskich, nawet nie wiem czy lubię żółtych bo ich nie ma...
Nawet to przemieszanie w następnym epie mnie nie ciekawi.. Tylko mi Alecii szkoda...
Obrazek

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Osoba, które wymyśliła to zadanie o nagrodę sama powinna mieć przyjemność w nim uczestniczyć.

Nie wiem no, ogólnie odcinek nie był zły, ale przez tę sytuację podczas konkurencji o nagrodę bardzo wiele odcinka nam "ubyło". Sam odcinek przejdzie do historii, to jest pewne.

Przechodząc do uczestników, to w tej chwili wciąż jakkolwiek lubię Beauty, pozostałe plemiona są nieprzyjemne do oglądania, chociaż najgorzej jest w Brawn, gdzie wszyscy poza Alecią są beznadziejni, Scot i Jason w szczególności.

Podsumowując: odcinek był całkiem dobry, ale moim zdaniem powinni zrobić odcinek odrobinę dłuższy, wtedy byłoby więcej pokazane nam z życia obozów, co tutaj zostało odebrane przez sytuację na rewardzie.

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Znalezione na vevmo.com
According to Anna, aside from heat stroke Caleb was also having kidney and liver failure and he was so close of actually dying.
dlatego nie przejmowali się zbytnio plażowymi warunkami. Musieli jak najszybciej udzielić mu pomocy.
I jeśli to prawda i Caleb miał te objawy przed rozpoczęciem gry, nie mam pojęcia dlaczego w ogóle został dopuszczony do grania.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mi się sezon jak do tej pory podoba,bardzo mi szkoda Caleb'a bo mu kibicowałem od samego początku i mam nadzieję że wróci :D

Zadanie jak zadanie,w normalnych warunkach pewnie niektórzy uznaliby, że jest nudne.

Co do Alecii to szkoda jej, starała się i za to +.
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

SchaBoo pisze:I jeśli to prawda i Caleb miał te objawy przed rozpoczęciem gry, nie mam pojęcia dlaczego w ogóle został dopuszczony do grania.
Dziwna sytuacja. Przed rozpoczęciem nagrywania programu wszyscy uczestnicy przechodzą jakiś zestaw badań.
Kiedyś w The Amazing Race (sezon 24) ok1 dzień przed rozpoczęciem nagrywania programu okazało się, że jeden z uczestników ma objawy zapalenia trzustki. On sam chciał brać udział w programie, jednak produkcja do tego nie dopuściła i na szybko (w dzień rozpoczęcia wyścigu) znaleźli zastępstwo.

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Jack pisze:
SchaBoo pisze:I jeśli to prawda i Caleb miał te objawy przed rozpoczęciem gry, nie mam pojęcia dlaczego w ogóle został dopuszczony do grania.
Dziwna sytuacja. Przed rozpoczęciem nagrywania programu wszyscy uczestnicy przechodzą jakiś zestaw badań.
Kiedyś w The Amazing Race (sezon 24) ok1 dzień przed rozpoczęciem nagrywania programu okazało się, że jeden z uczestników ma objawy zapalenia trzustki. On sam chciał brać udział w programie, jednak produkcja do tego nie dopuściła i na szybko (w dzień rozpoczęcia wyścigu) znaleźli zastępstwo.
Więc albo to mija się z prawdą albo produkcja naprawdę bardzo chciała go mieć w tym programie.
I czy tylko dla mnie ta wzmianka "...and hopes to come back" była trochę hmm dziwna?

stoney
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 08 lip 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: stoney »

warto zwrócic uwagę na edit Alecii.
myślę, że ma spore szanse na powrót w kolejnych edycjach. Jeff najwyraźniej ją polubił.
a to dziwne, jak na blondynkę :D

odpadła jako czwarta, a dostała na koniec podkład muzyczny w stylu ostatniego herosa.
tak jak... Ciera , Spencer czy Sierra. :wink:

ja jestem jak najbardziej za, aby kiedyś jeszcze powróciła :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość