S32E05 "The Devils We Know"

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S32E05 "The Devils We Know"

Post autor: frasiek »

Rozczarowujący odcinek w rozczarowującym sezonie.

Po pierwsze przemieszanie czyli znowu kretyńska losowanka ratująca najgorsze do tej pory plemię.

Po drugie beznadziejny edit. Równie dobrze mogliby zaraz po przemieszaniu dać planszę z napisem, kto odpadnie.

Idę poczytać jakie są spojlery do tego sezonu, bo nie chce mi się tego dalej oglądać.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

No to ekstra. Zacząłem kibicować Annie, bo dostała trochę więcej konf, a tu klops.

Następny odcinek obejrzę tylko po to, żeby sprawdzić czy znowu odpadnie osoba, której zacznę kibicować :D
BDR 211 EBK

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Moja nienawiść do tej małej świni wzrosła niesamowicie. Mam nadzieję, że Kyle nieźle go wygrzmoci z tym idolem po mergu.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Sam odcinek nie był zły do oglądania, ale szkoda, że odpadła Anna, bo jej kibicowałem. W kolejnym odcinku do tego plemienia dołączy Julia i mam nadzieję, że uda jej się dotrwać do merge, a nie wyleci tuż po dołączeniu do tego plemienia.

Nie wiem, co jest w sumie z tym sezonem, ale jakoś tak... nie przyciąga do oglądania, nie jest on zły, bo Survivor miał o wiele gorsze sezony, ale coś w tym sezonie jest nie tak, ciężko mi powiedzieć co, ale nie ma przy nim 'tego czegoś', co sprawiało, że czekało się na odcinki.

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

No super...co odcinek odpada mój faworyt :(
Mam nadzieje że cały ten "przeciętny" sezon wygra Debbie bądź Tai. W nich nadzieja!

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

powtórzyć za innymi? co za odcinek, odpada Anna... no w sumie tu się zgodzę z Mećka wypowiedziom odnośnie sezonu, sezon zły może i nie jest, ale nie przyciąga, cast z resztą tez nie przyciąga ^^ a edycja uczestników, potencjalnych eliminowanych, aż bije po oczach xd było pewne że albo Anna albo Michelle odpadnie, jedyne co to mogliśmy się zastanawiać, która z nich dwóch ^^ teraz to czekam tylko na kolejne medicale i nie wiem, może to że Taiowi wda się zakażenie w te rany? :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Podobnie jak XanderDE zacząłem kibicować Annie, a tu taka niemiła niespodzianka...

Odcinek zapowiadał się bardzo ciekawie, a na końcu wyszło dość nudno i przewidywalnie. Teraz jest już prawie pewne, że Tai połączy swój HII z HII Jasona (Dlatego w początkowych odcinkach tak bardzo eksponowana była historia Tai'a). Dobrze, że Neal znalazł immunitet z niebieskiego plemienia. Całe szczęście nie wpadł on w ręce np. Petera.

Rada zapowiadała się ciekawie, ale inni postanowi iść po najmniejszej linii oporu i pozbyć się Anny. Ciekawe jak w nowym plemieniu odnajdzie się teraz Julia. W przypadku rady to ona będzie na wylocie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Kurde, naprawdę próbuję dać temu sezonowi szansę, ale nie da się... Neal coś tam gadał przy szukaniu immunitetu i #borzezielony jak on nudzi tym ględzeniem. Nie ma tam kompletnie nikogo wartego uwagi. Debbie zachowuje się jak małpa w zoo i jak tak się bujała na drzewie to miałem nadzieję, że gałąź się złamie. Niestety wiele wskazuje na to, że mięśniaki będą w finale i może Debbie jako cytując tombaka: "TypowaStarszaPaniRunnerUp"

Obrazek
Zwycięzcy poprzednich 7 edycji mieli od 7 do 19 konf po 5 odcinkach. Najbardziej hajpowany z 19 był Tony, najbardziej zlana z 7 Nat.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Sezon jest głownie słaby z powodu editu jakim obdarowali nas twórcy, mamy Debbie Tai'a i przygłupów z czerwonego plemienia i albo jesteśmy fanami jakiejkolwiek z tych postaci (wtedy sezon może nam się podobać, w miarę możliwości), albo nie przepadamy za żadnym z nich i wtedy nie możemy wytrzymać całego odcinka bez przewijania.
Eliminacje są tak przewidywalne, że tylko modlę się żeby mój ulubieniec nie dostał za dużo konf w danym odcinku.
Przemieszanie było chyba najgorsze z możliwych.
Wrażliwość Tai'a jest tak hiperbolizowana, że przeradza się w coś nienaturalnego i odpychającego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Kolejny niezbyt dobry odcinek. Znowu odpadła osoba, której kibicowałem- Anna. Jej edit po pierwszym odcinku nastrajał pozytywnie, ale potem długo nic nie było, więc jak zobaczyłem od razu na poczatku E05 wypowiedzi Michelle i Anny to od razu uznałem, że jedna z nich poleci...no i nie pomyliłem się. CBS taki przewidywalny : C. Show na tym tracie, tak jak inni pisali wyżej- nie ogląda się go już z zaciekawienie i nie czeka na kolejne odcinki.

Przemieszanie dla Beauty, których najbardziej polubiłem wypadło beznadziejnie i teraz pewnie jak Julia wróci z obozu Brawn też bedzie na celowniku, a sami Brawn będą mieli komfortową sytuację...jezu jak ja nie cierpię Scotta i Jasona; tylko na Cydney da sie patrzeć....troche xD.
Szkoda, że Tai nie użył swojego HII, mieliby wtedy trójkę starego Gondol, ale cóż....a jużie cieszyłem na eliminację Petera : O, bo go nie lubię. tak samo Joe, Aubrey jest neutralna; jedynie Debbie z Brain się dla mnie wybija jakoś pozytywnie, więc mam nadzieję że #TypowaStarszaPaniRunnerUp będzie tym razem nietypowa. Kibicuje tylko jej i Michelle, ale edit tej drugiej mi krzyczy do ucha "lol, ta laska nie wygra rotfl, jak lubisz beauty to ci przecież pokazujemy Taia rotfl2", więc i'm rooting for debbie.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Seth »

Wyłamie się.
Dobra eliminacja, kolejna, nudna "cycatka", która próbowała ciągnąć grę na swoim wyglądzie i "girl alliance".
Liczę, że kolejna będzie równie nudna Julia. Już widze te hejty :)

A już żeby do pieca dowalić, to liczę na wygraną Jaisona.

Ależ ja jestem zły! :)

A tak na poważnie, to według mnie w tym odcinku akurat edit był dobry, bo chyba każdy dostał trochę czasu i jakąś konfę. Mniej, lub więcej, ale dostał, tak jak pisałem raczej nie będą pokazywać nudnej Michelle, czy Julii, które nic odkrywczego do powiedzenia zapewne nie mają... no chyba, że wygrałyby Survivora. Chociaż, może też być coś w stylu Samoa.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

Seth pisze: raczej nie będą pokazywać nudnej Michelle, czy Julii, które nic odkrywczego do powiedzenia zapewne nie mają...
A co mają mówić jak oni nam z beauty pokazują tylko Taia ?
Obrazek

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Gdzieś (chyb na survivorsucks) widziałem cytat Probsta mówiący, ze Anna to idealna kandydatka do Drugiej Szansy. Wentworth 2.0 :D

I myślę, ze Aubry/Joe/Peter powinni głosować na Taia i pozbyć się jego (domniemanego) idola.
Aubry/Peter/Joe głosują na Taia,
Scott i Tai na Annę,
Anna na Petera.
Mamy cudowny blindside jeśli wielki łeb nie używa idola. A nawet jeśli używa to Anna odpada, co jest wciąż korzystne dla nudnego trio.

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Seth »

Ale chyba brains nie wiedziało o idolu Taia, może coś mi umkneło.
Według mnie świetnie zrobili właśnie Tai i Scott.
Zakładając podzielenie głosów w razie ewentualnego idola, Tai robi dobry ruch głosując na Annę i oszczędzając HII. (3 na Annę, 2 na Taia, 1 na Petera w takim wypadku).
Scott uchrania potencjalny sojusz po mergu brawns+tai i ich super idol.

Ale i tak po edicie sezonu myślę, że wygra jakiś brain.

SchaBoo
3rd voted out
Posty: 29
Rejestracja: 25 paź 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: SchaBoo »

Seth pisze:Ale chyba brains nie wiedziało o idolu Taia, może coś mi umkneło.
Stąd "domniemany idol" się pojawił w moim poście.
Nie wiedzieli o nim, ale Anna im powiedziała, ze Tai go szukał. Powinni rozważyć to, że idol może być w jego posiadaniu. Tak czy inaczej ktoś z Pięknych by odpadł. Ale tutaj masz rację. To może pomoc Scottowi i Jasonowi/Cyd po Połączeniu, a Mądrym tylko może zaszkodzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości