S32E10 "I'm Not Here to Make Good Friends"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S32E10 "I'm Not Here to Make Good Friends"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 20 kwietnia
WIDOWNIA: 9.27 miliona, 2.0/7
Obrazek
"Niespodziewany obrót spraw podczas rady plemienia elektryzuje plemię. A także, uczestnicy muszą wybrać pomiędzy jedzeniem, miłością oraz pomocą w grze."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Nie ma to jak karma :D

Niech jeszcze odpadnie Jason, a Taj zostanie uznany z hipokrytę i sezon z bardzo słabego stanie się naprawdę dobry. Zwycięstwo Taja lub Jasona nadal rujnuje ten sezon, ale odpadnięcie Scotta to przynajmniej porządne ukaranie czyjejś arogancji budowane przez kilka odcinków.

Wolałbym nie wiedzieć o zainteresowaniu jakim Aubry darzy astrologię, bo bez tego byłaby ona dobrą osobą do kibicowania w tym sezonie, a tak to pozostaje mi tylko bycie hejterem Taja i Jasona.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Tak jak na poprzedniej radzie wygrali przez Super Idola, tak na tej przez niego przegrali :D

Gdyby Tai użył tego super idola na Scotcie to przy ponownym głosowaniu odpadłby Tai jak mniemam?

Julia i Michele właściwie też zostały zblindsajdowane, bo nikt(czyt. Aubry) im nie powiedział, że odpada Scot, więc jeśli Jason wygra dwa immu z rzędu to najpewniej one są do odstrzału.
BDR 211 EBK

Calo
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 21 kwie 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: Calo »

Tai postąpił bardzo głupio. Na jego miejscu siedzenie na FTC z Jasonem i Scotem byłoby idealnym rozwiązaniem. Tak to najpewniej kobiety pozbędą się go zaraz po Jasonie. Trochę wyrok śmierci, ale cóż. Do twardych to on nie należy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek bardzo dobry pod względem emocji, niespodziewanej eliminacji i ogólnej dramy. Jednak można mieć sporo wątpliwości czy niektórzy są tam tam 24/dobę czy przychodzą tylko na zadania i na rady plemienia.
Takiego Joe kompletnie nie widać. Na radzie nie było nawet zbliżeń na jego twarz - rozumiem że to tylko +1 głos i nie ma nic ciekawego do zaprezentowania :)

Tai dzisiaj po raz kolejny mnie zaskoczył. Był taki wrażliwy, uczuciowy, ale jednak chyba zaczął grać mózgiem i sercem. Mówił, że w final 3 miałby szansę na pokonanie Scota i Jasona, ale jednak wybrał stronę dobrej duszy Aubry :D W dodatku udało mu się wygrać nagrodę. Gdyby teraz Tai mądrze zagrał to droga do F4 stoi przed nim otworem. Patrząc na jego zaangażowanie podczas zadań, zdobytą nagrodę, HII nie dziwię się, że był tak bardzo eksponowany podczas pierwszych odcinków.

Gdyby użyto superidol'a na Scot'cie byłby remis 2-2. Nie głosowałby Tai oraz Aubry, więc pewnie dziewczyny pozbyłyby się Taia. Więc ten jego ruch pewnie po części wynikał z chęci uratowania własnej głowy. W ten oto sposób nie dość, że Tai został w grze to jeszcze z nagrodą.

XanderDE, Zastanawiam się tak jak ty czy Julia i Michele wiedziały o wszystkim i zagłosowały na Taia - w razie czego. Przecież gdyby Scot użył HII to byłby remis 2-2, więc pewnie wiedziały o wszystkim i podział głosów był częścią planu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Gdyby użyto superidol'a na Scot'cie byłby remis 2-2. Nie głosowałby Tai oraz Aubry, więc pewnie dziewczyny pozbyłyby się Taia. Więc ten jego ruch pewnie po części wynikał z chęci uratowania własnej głowy. W ten oto sposób nie dość, że Tai został w grze to jeszcze z nagrodą.
Nie.
Gdyby Tai zdecydował się połączyć idole to nie widzę sensu w głosowaniu na Scota. Chcąc trzymać z mięśniakami głosowałby z nimi na Aubrey, a więc byłoby 3-3-2, a nie 4-2-2.
Ale i tak Taj jest najgorszym graczem tej edycji.

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Seth »

Mnie zawsze zastanawia jedno. Jeśli ktoś odpada z Idolem to czemu go nie przekaże? Ok, jeśli o Idolu nikt nie wie i ta osoba powiedzmy nie chce dawać targetu na sojusznika, bo ten ma amulet. Ale czemu taki Scott nie oddał go Jaisonowi?

Piszecie o niespodziewanej eliminacji? Tak narzekacie na edit, a w tym odcinku było ewidentne dla kogoś kto regularnie ogląda Survivor, że to Scott wyleci, już po samych początkowych confach.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

#wow
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tak narzekacie na edit, a w tym odcinku było ewidentne dla kogoś kto regularnie ogląda Survivor, że to Scott wyleci, już po samych początkowych confach.
Oczywiście, że było oczywiste. Najbardziej zagrożeni od 2-3 odcinków są Scot, Julia i Cyd. Teraz gorące krzesło zwolni się dla Taja.
Swoją drogą mnie dziwiło w WA, gdzie kilka osób po 2 odcinku pisało, że myśleli, że odpadnie ktoś inny itd. Gdzie pierwsze rady były mocno przewidywalne.
I przydałby się jakiś oddzielny temat na analizę editu.
Dalej uważam, że Cyd prowadzi najlepszą grę, może nie wygra, ale zdecydowanie wie co robi. Na drugim jest Aubrey. Dzisiaj to był jej odcinek.
Najgorszymi graczami są Jason oraz Tai. O ile Jason jako tako radził sobie we wczesnych etapach tak teraz działa w kompletnym amoku.
Mam wrażenie, że finał rozegra się pomiędzy Aubrey, a Julią. Dzisiaj mocno sugerowali, że największym zagrożeniem dla Aubrey jest właśnie Julia.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
Gdyby użyto superidol'a na Scot'cie byłby remis 2-2. Nie głosowałby Tai oraz Aubry, więc pewnie dziewczyny pozbyłyby się Taia. Więc ten jego ruch pewnie po części wynikał z chęci uratowania własnej głowy. W ten oto sposób nie dość, że Tai został w grze to jeszcze z nagrodą.
Nie.
Gdyby Tai zdecydował się połączyć idole to nie widzę sensu w głosowaniu na Scota. Chcąc trzymać z mięśniakami głosowałby z nimi na Aubrey, a więc byłoby 3-3-2, a nie 4-2-2.
Ale i tak Taj jest najgorszym graczem tej edycji.
Jasne. Masz rację. Zagubiłem się w moich analizach i zapomniałem, że Tai przecież też głosował na Scota :D

Co do editu to również się zgadzam. W tym odcinku wiadome było, że wszystko rozegra się między Scotem, a Aubrey. Na początku powtarzano też, że Cydney powinna odpaść, jest taka zła itd. a nie dostała w tym odcinku aż jedną konfę.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Dobry epizod, mimo, że kibicowałem od początku Scotowi to jednak fajnie się to układa i zapowiada się ciekawie dość.

Trochę beka z tego HII co Jason dał Scotowi, to było dziwne i głupie ;p mimo wszystko wolałbym, żeby miał to HII to byłoby ciekawiej :D

No ale ogólnie sezon po połączeniu zaczął być znacznie lepszy, oby tak dalej :wink:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Stach pisze:Trochę beka z tego HII co Jason dał Scotowi, to było dziwne i głupie ;p mimo wszystko wolałbym, żeby miał to HII to byłoby ciekawiej Very Happy
Jak również Scott mógł po prostu zagrać HII, bo jak nie widziałem z ich strony jakiejś mocniejszego zagrania w celu zachowania HII po radzie. Ciekawe czy liczyli na to, że Aubry dostanie większość głosów czy tylko znowu chcieli "być fajni na radzie".

Jack pisze: Jasne. Masz rację. Zagubiłem się w moich analizach i zapomniałem, że Tai przecież też głosował na Scota :D
Biorąc pod uwagę ile czasu poświęcili montażyści na pokazywanie jak Scott czeka, aż Tai go uratuje to jesteś usprawiedliwiony. :wink: 25 sekund pomiędzy tym jak Jeff odczytał ostatni głos, a tym jak Scott wprost zapytał Taja.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Recenzja jeszcze się pojawi, ale rzeczywiście Scott i Jason mnie rozwalili. Mogli szybciej ogarnąć, że przy wyniku rady 4:2:2 to Tai nikogo nie uratuje, bo:
1) głosował przeciwko nim
2) wtedy on i Aubry biorą udział w dogrywce i laski wywalają jego

Także panowie mięśniaki nie popisali się intelektem :P.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Tak na 95% jestem przekonany, że w rzeczywistości trwało to krócej niż to pokazali w odcinku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

frasiek pisze:Tak na 95% jestem przekonany, że w rzeczywistości trwało to krócej niż to pokazali w odcinku.
Pewnie masz rację. To wyglądało tak jakby Scot był pewien, że HII zostanie użyty, siedział i czekał.

1. Na początku gdy Jeff powiedział, że Scot został wyeliminowany i zostaje czwartym jurorem Scot się uśmiecha.
2. 7 sekund później: Scot patrzy w stronę Taia
3. Przez 9 sekund pokazują Taia, Jasona i twarze innych. Scot kiwa głową.
4. 7 sekund później Tai kręci głową, że jednak nie używa HII.
5. Scot wstaje dopiero 36 sekund od momentu ogłoszenia, że odpada.

Jeff gasi pochodnię Scota dokładnie 50 sekund po odczytaniu, że odpada.
Trochę długo to wszystko trwa :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość