S32E13 "With Me or Not With Me"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S32E13 "With Me or Not With Me"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 11 maja
WIDOWNIA: 9.51 miliona, 2.1/8
Obrazek
"Jeden uczestnik ma problem z opanowaniem uczucia zdrady po zostaniu oszukanym przez swojego najbliższego sojusznika. A także, zadanie o nagrodę może zniszczyć jednego z graczy w przedostatnim odcinku tego sezonu."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Szkoda, że nie "with me or against me" :wink:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jaki fajny odcinek, można sobie pooglądać grę socjalną... zbyt fajny trzeba spojrzeć ilu czasu do końca bo chyba będzie ewakuacja.

Przynajmniej można zobaczyć jak podczas ewakuacji zachowuje się dojrzała osoba, no i ogólnie szkoda, że Joe był do tej pory pokazy tylko jako słaby gracz, bo jako człowiek to o jest o kilka poziomów wyżej niż niektórzy hojnie obdarzeni editem w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Joe pokazany był jako słaby gracz, chociaż pomimo swoich 71 lat próbował nawiązać walkę. W konkurencjach jednak mu nie szło. Jakichś szalonych ruchów również nie próbował robić. Był lojalny wobec grupy osób i tyle. Pewnie edytorzy uznali, że jest nudny.

Najbardziej zaciekawiła mnie reakcja Taia. Zastanawiam się czy bardziej mu szkoda tego, że nie będzie w final 3 ze słabym Joe i że jego plan legł w gruzach czy po prostu to było szczerze i przejął się stratą bliskiej osoby.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Joe spłatał niezłego figla i tym samym być może nieco nas zbliżył do F2.
Jeśli będzie f3 to obstawiam, że Cydney zostanie ostatnim jurorem. Aubrey wygra, pustak (dzięki Julii) zajmie drugie miejsce, a Tai trzecie.
Jeśli będzie F2 to wszystko zależy, kto - Aubrey czy Michelle zabierze Taia ze sobą.

Aubrey nie da się już słuchać. Nie odmówię jej gry i rozgarnięcia, ale jest w tym taka nieprzyjemna, chłodna, pewna siebie i arogancka. Nie widzę powodu, aby jej kibicować.
Pustak ma szansę wygrać, jeśli w sezonie będzie F2 i ustawi się w nim z Taiem. W innym wypadku zwyczajnie nie widzę jej pokonującej Aubrey lub/i Cyd.
Tai to dla mnie zagadka sezonu. Chaotyczny, przesadnie emocjonalny, irytujący. Nie podjął w grze żadnego ruchu, ale odegrał całkiem sporą rolę w dramie. Wydaje mi się pozbawiony szans na wygraną.
Cyd - dla mnie najlepsza zawodniczka tej edycji. Wykazywała się cierpliwością, założyła sojusz i podejmowała trafne decyzje, cały czas będąc jedną z kontrolujących grę osób. Aubrey miała dużo szczęścia (połączenie, ewakuacja Neala, pomoc Cyd), zaś Cydney po prostu lepiej to rozegrała. Niestety zapewne wyrzucą ją w F4.
Sezon kijowy. Moja ocena 3/10. Jeśli jakimś cudem wygra Cyd to dam 4/10.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Słaby ten sezon jednak ;/ Cały czas mu dawałem szanse, ale jednak te medicale go mocno psują. Ten odcinek taki niemrawy, ale w sumie jakby miała polecieć Cydney czy Michelle to może dobrze, że stało się jak się stało bo może finał będzie ciekawszy.

Teraz najbardziej kibicuję Michelle, ale zapowiada się zwycięstwo Aubry zdaje się. I mam wrażenie, że jednak będzie F2, wgl to już myślałem, że dziś finał xD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Obrazek

Setki zwycięzców 25-31 po 13 odcinkach:
25.Denise 32
26.John 57
27.Tyson 41
28.Tony 97
29.Natalie 37
30.Mike 63
31.Jeremy 35

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:Pewnie edytorzy uznali, że jest nudny.
Nudny, przez całą grę, albo się go nie pokazuje albo pokazuje jaki jest słaby, a potem nagle ponieważ miał ewakuację to robimy z niego bohatera, który ma być inspiracją.

Jak dla mnie to dali ciała z jego editem, bo niby czemu mielibyśmy się przejmować odpadnięciem kogoś kogo w ogóle nie znamy? Patrząc po tematach z innych odcinków to prędzej znajdą się tacy, którzy ucieszą się z tego, że Joe nie wszedł do finału.

Co więcej dali jeszcze konfę Cyd w której ona "przewiduje", że mięsko pogrąży Joe, tak żeby już na pewno nikt go nie pożałował, bo odpadł z powodu swojego obżarstwa. Ja tam ma wrażenie, że Cyd raczej miała na myśli dyskomfort związany z trawienie, a nie zagrożenie życia powodujące ewakuację.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To był jeden z najnudniejszych odcinków w historii.

Ten sezon to dramat.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

frasiek pisze:
Jack pisze:Pewnie edytorzy uznali, że jest nudny.
Nudny, przez całą grę, albo się go nie pokazuje albo pokazuje jaki jest słaby, a potem nagle ponieważ miał ewakuację to robimy z niego bohatera, który ma być inspiracją.
Ja tam miałem bekę z tego jak Jeff komplementował Joe o tym, że tak świetnie się go oglądało, że tak dobrze się wpasował. Szkoda, że nic z tych rzeczy nie pokazano w programieXD

ciriefan pisze:To był jeden z najnudniejszych odcinków w historii.

Ten sezon to dramat.
Dramat to dopiero będzie finał.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Dla mnie ten sezon nie jest taki zły. Wiadomo, mogłoby być lepiej, ale ogólnie przebieg rozgrywki był dość ciekawy i zaskakujący, niektórzy uczestnicy dość spoko. Chyba do pełni szczęścia brakuje mi większej ilości tych fajnych osób, których można kibicować. Bo tutaj większość albo mnie irytowała albo kompletnie irytowała.

Joe - rzeczywiście edytorzy poprowadzili jego historię fatalnie. Robili od początku z niego amebę, totalnego nieogara, +1 brainsów itd itp, a teraz nagle ma nam być żal super hiper mega gracza...

Mimo wszystko medicale są zawsze słabe i szkoda mi go, ale chyba finisz będzie dzięki temu ciekawszy i mniej oczywisty.

Liczę, że w f4 odpadnie Tai, bo od dawna go nie mogę znieść. Michelle lubię, ale przy pozostałych Paniach nie zasługuje na zwycięstwo. Osobiście wolę, żeby wygrała Cydney, bo o wiele bardziej ją lubię, ale zwycięstwo Aubry też nie jest złe. No i w sumie tak czuję, że to właśnie ona wygra, ale trzymam kciuki za Cyd.

PS: Po każdym odcinku streszczam go bratu (który Survivor oglądał tylko dawno temu w tv, sezony 3-6 i gówno go to obchodzi, ale wysłuchać mnie musi, ewentualne obejrzeć jakieś ładne blindsidy :D). I powiedziałem mu, że doszło do najgłupszej eliminacji jaką widziałem. To najpierw powiedział, że "głupiej niż ten koleś co oddał immunitet jakieś lasce i wszystkie go wyeliminowały to się nie da". Historia o nagrodzie, na której ktoś się nażarł za dużo mięsa, dostał boleści i go musieli wywieźć z wyspy przekonały go, że się głupiej :D.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

meh, meh, meh. Obejrzałem cały odcinek w 5 minut, może kiedyś się zmuszę na całość.

A jednak zaskoczenie! Myślałem, że wszystkim swoim siłami dowiozą Joe do finałowej rady, może dzięki tej ewakuacji mamy F2 zamiast F3 xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S32E13 "With Me or Not With Me"

Post autor: Davos »

Nudny był ten odcinek. Ewakuacji Joe szkoda, bo każdy medical jest wkurzający i nikomu nie życzę odpadnięcia w taki sposób, ale prawda jest taka, że gracz był z niego mizerny. Poza tym sam się przyczynił do swoich problemów zdrowotnych tym obżarstwem na nagrodzie i to też było dosyć kuriozalne. Ale może przynajmniej odejście Joe wprowadzi trochę niepewności do finału, bo tak to by było wiadomo, że znajdzie się w nim najprawdopodobniej Aubry, Joe i Tai. Ten ostatni co prawda poczuł się po poprzedniej radzie zdradzony przez Aubry i zaczął nawet nieźle kombinować z Michelle, ale Aubry dobrym socjalem zdołała go pozyskać z powrotem.

Zostały 4 osoby i dla mnie jest oczywiste, że tylko Aubry i Cydney mają szansę na wygraną, dlatego obydwie powinny próbować wykopać siebie nawzajem przed finałem. Tai ma zbyt wielu wrogów wśród sędziów, bo zdradził wielu z nich, a Michelle z kolei nie jest postrzegana jako ktoś, kto robi ruchy więc obydwoje są dobrymi kandydatami do finału. Aubry już zdała sobie sprawę, że Cydney jest zagrożeniem więc liczę, że będzie próbowała ją wykopać. Z kole Cydney powinna teraz uderzyć w Aubry, bo tylko ona może jej zagrozić w ewentualnym finale.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości