Survivor 34 - Podsumowanie

Calo
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 21 kwie 2016, 00:00
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Calo »

Veron pisze:
29 maja 2017, 11:21
Calo pisze:
29 maja 2017, 10:46
1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
Nie (swoją drogą nie wiem, dlaczego jest tu tak niskie mniemanie o poprzednim sezonie, który był pełny ciekawych graczy i świetnych blindside'ów).
Połowa castu ssie, zwycięzca też ssie. Tyle w temacie.
Zwycięzca owszem , natomiast obsada sezonu była bardzo ciekawa, do tego dużo strategicznej, ciągle zmieniającej się gry, kilka fantastycznych tribal councili - jak dla mnie był to jeden z najlepszych ostatnimi czasy sezonów obejmujących nowych zawodników. Również za granicą zbierał bardzo dobre recenzje, jedynie tutaj narzekacie 8-)

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Maciej-os »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
Był lepszy, zdecydowanie!

2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji?
Pierwsza połowa spoko, druga połowa mniej spoko wiec wychodzi że średni - połowa stawki.

3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach?
Immunitetów wcale nie było więcej niż w poprzednich edycjach -(prawie) zawsze były 3 w obiegu ale trafił do niewłaściwych osób szybko i były nieużywane. Przewaga (Immunitet w F6 - przekazywana) niepotrzebna. Zmiana z 2 na 3 plemiona - norma.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Z finałowej trójki jak i na tle całego sezonu zasłużony ale pamiętajmy zawsze o edicie.

5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie?
Brak Taia, brak Debbie, równy edit bez wiedzy w połowie kto wygrywa, ostatnie 2 odcinki gdzie odpada połowa sędziów

6. Największe rozczarowanie.


7. Największe zaskoczenie.
Sandra że nie odpadła jako pierwsza

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Sandra i Cirie

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Tai i Debbie

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej

Sandra

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś

Tai, Debbie

12. Najciekawsze wyzwanie.
Brak, żadne nie było jakieś wybitne ciekawe

13. Najlepszy moment edycji.

Micheala - i jej zachowanie na radach

14. Najgłupszy ruch.
Varner nic wiecej pisac nie trzeba

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

To było All-Star więc chyba już nie. Cirie Andrea Sandra Malcolm grałi 4,3 raz jedynie Micheala

16. Czego oczekujesz od sezonu 35?

Mniej przewidywalności, ciekawego castu, ciekawych zadań których nie będę przewijał

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Veron »

Calo pisze:
29 maja 2017, 15:17
Veron pisze:
29 maja 2017, 11:21
Calo pisze:
29 maja 2017, 10:46
1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
Nie (swoją drogą nie wiem, dlaczego jest tu tak niskie mniemanie o poprzednim sezonie, który był pełny ciekawych graczy i świetnych blindside'ów).
Połowa castu ssie, zwycięzca też ssie. Tyle w temacie.
Zwycięzca owszem , natomiast obsada sezonu była bardzo ciekawa, do tego dużo strategicznej, ciągle zmieniającej się gry, kilka fantastycznych tribal councili - jak dla mnie był to jeden z najlepszych ostatnimi czasy sezonów obejmujących nowych zawodników. Również za granicą zbierał bardzo dobre recenzje, jedynie tutaj narzekacie 8-)

''Najlepszą'' wizytówką tego sezonu chyba są powracający gracze. Powiem Ci, że dali popis w S34, tylko czekać ich kolejnego powrotu. Myślę, że raczej niestety to nieuniknione.
Jeśli chodzi o pozostałych, no tak mamy paranoicznego Davida, śmieszka Jay i nerda w postaci Hannah, wersja Aubry 2.0. Więcej nie pamiętam.

Night1993
2nd voted out
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2017, 15:27
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Night1993 »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ? Pewnie, że tak!
2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji? W top 10 będzie na pewno.
3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach? Źle, były tragiczne to największy minus tej edycji.
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich? Jedna z lepszych, może nawet w top 10 moim będzie. Ale i tak zbytnio Jej nie lubię :D
5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie? Kolejności odpadania.
6. Największe rozczarowanie. Troyzan i zachowanie Brada na sam koniec.
7. Największe zaskoczenie. Sandra rozwaliła na łopatki ten sezon :D i pokazała, że potrafi jednak grać.
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu. Sandra, Andrea, Cirie.
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji. Tai, Troyzan, Sierra.
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej. Sandra, Cirie.
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś. Sierra.
12. Najciekawsze wyzwanie. Wszystkie w finałowym odcinku.
13. Najlepszy moment edycji. Eliminacja Malcolma , eliminacja Sierry, Cirie która chcę użyć przewagi policjantki, Jeff który się pogrąża.
14. Najgłupszy ruch. Cirie, Tony i Jego agresywna gra, J.T oraz Sierra.
15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Nie chcę, już mieli dużo szans, są ciekawsi ludzie.
16. Czego oczekujesz od sezonu 35? Niczego, bo po co mam się nakręcać?

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: woytas »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
Nie był.

2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji?
Tak mniej więcej w połowie, może troszkę powyżej.

3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach?
Za dużo, zbyt przesadzone.
Jeydnie zmiana formatu FTC na duży plus.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Zasłużona, ale nie da się lubić.

5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie?
Ilość twistów.

6. Największe rozczarowanie.
Troyzan nie grający totalnie nic

7. Największe zaskoczenie.
Przemiana Brada, który przez większość sezonu grał naprawdę świetnie.
Dojrzałość Ozzy'ego.

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Brad i Cirie

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Tai, Sierra i Debbie

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Tony i Malcolm

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Sierra

12. Najciekawsze wyzwanie.
Układanie napisu IMMUNITY na wieży

13. Najlepszy moment edycji.
Sandra śmiejąca się do kamery po akcji z cukrem

14. Najgłupszy ruch.
JT nie biorący HII na radę

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Tony, Cirie, ale to w dalekiej przyszłości

16. Czego oczekujesz od sezonu 35?
Świeżości.

Awatar użytkownika
Undercik
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Undercik »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ? Ostatecznie gorszy. Chociaż premerge był świetny.
2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji? Połowa stawki
3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach? ZA DUŻO
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich? Bardzo dobra gra, ale mimo że przed sezonem chciałem jej kibicować, to Sarah jako postać wypadła bardzo słabo, a jej konfy to dramat.
5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie? Obsada na wyrównanym poziomie. Dostaliśmy kilku zwycięzców, kilka legend, kilku dobrych graczy, kilku przeciętnych i kilku na zasadzie "co ta osoba tutaj robi?"
6. Największe rozczarowanie. Tony
7. Największe zaskoczenie. Tai
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu. Sandra
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji. brak
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej Malcolm
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś Ciera/Zeke
12. Najciekawsze wyzwanie. Budowanie wieży
13. Najlepszy moment edycji. Sugargate
14. Najgłupszy ruch. Zeke postanawia wyeliminować Andree
15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?Tony, Malcolm, JT, Sandra, Hali, Ozzy, Cirie, Aubry, Tai, Brad
16. Czego oczekujesz od sezonu 35? Dobrej obsady.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Umbastyczny »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
Nie

2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji?
Przeciętniak.

3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach?
Przede wszystkim za dużo. Dodatkowo nienawidzę podwójnego głosu i kradzieży głosy, a pojawiło się jedno i drugie. Podwójna rada tez beznadziejna, bardzo niesprawiedliwa i krzywdząca.
Sam główny twist/motyw Game Changers - ech.. trochę cast nie był pod to. Jeszcze pamiętam jak Jeff w pierwszym epie próbował to bronić mówiąc, że ten cast był "willingness". No to Troyzan pięknie to udowodnił...

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
W finale jakim była wygrała zasłużenie, w innym składzie mogła mieć kłopoty. Dla mnie gra Sary była dobra (ale nie powalająca), ale nigdy jej nie polubię, jest mocno odpychająca. Tym samym wylądowałaby gdzieś w drugiej dziesiątce lub niżej.

5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie?
Przede wszystkim twisty/ich ilość i edit. Nasuwa mi się też "cast", ale no :D Oczywiście też miejsca i czas odpadania ciekawszych osób.

6. Największe rozczarowanie.
Tony - owszem koleś miał przechlapane od pierwszej sekundy gry, ale kompletnie nie dał sobie szansy i swoim zachowaniem tylko utwierdził innych, że trzeba się go pozbyć.
Jeff i produkcja - bo swoimi durnotami ciągną Survivor na dno

7. Największe zaskoczenie.
JT- nie spodziewałem się, że wciąż może być aż tak głupi i naiwny

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Cirie

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Tai

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Cirie

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Zeke

12. Najciekawsze wyzwanie.
-

13. Najlepszy moment edycji.
JT i jego blindside + "kawka" Michaeli

14. Najgłupszy ruch.
JT za całokształt głupoty

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Cirie i Sandra- kiedyś w jakiejś edycji Ultra All Stars :D
Sierra - za pokazanie innego stylu gry

16. Czego oczekujesz od sezonu 35?
Normalności, świeżości, ciekawego castu.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: tombak90 »

1. Czy Survivor: Game Changers był lepszy od sezonu Survivor: Millenials vs. Gen X ?
No ba, że ba. Tutaj znaliśmy już uczestników, więc nie było AŻ TYLE sekciarskiego pieprzenia o ludzkich dramatach i uzdrawiającej działalności Survivor, jak w poprzednim. Tamten może i miał porządny gejmplej, ale co ja na to poradzę, że cast był miałki jak szpitalny kleik. Tutaj nie dosyć, że były ciekawsze persony, to i nie zabrakło akcji, pościgów, wybuchów i niebezpieczeństwa. No i Andrea z Sandrą uświetniłyby nawet "Studio Yayo".

2. Jak oceniasz sezon 34 na tle poprzednich 33 edycji?
Na gorąco nauczyłem się nie oceniać, czas i skleroza zweryfikują. Stawiam, że mimo wszystko wyższa połowa stawki.

3. Jak oceniasz twisty na tle twistów w innych sezonach?
Pozytywnie, choć tak jak już się plułem w dzisiejszej recenzji do ostatniego epa - trzeba by zrobić jakieś ograniczenia co do terminu zdatności/ ilości granatów, które można odpalić na pojedynczej Radzie.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Jak jej nie trawię, tak przyznaję, że jest pierwszym zasłużonym zwycięzcą od czasów Kambodżańskich Manewrów i najlepszym od czasów Świętego Jana.

5. Gdybyś mógł/mogła to, co zmienił(a)byś w tym sezonie?
Wygłuszyłbym Sarę i dał napisy. Jeśli jeszcze kiedykolwiek usłyszę to gdakanie, to odgryzę sobie fiuta.

6. Największe rozczarowanie.
- Marna gra Troyzana.
- Dobra gra Sary (chciałem, żeby zczezła w płomieniach już w pierwszym epie).
- Łejstofspejs na siódmym miejscu w rankingu na "Ulubionego Robinsona" :lol:
- Hucpa, którą lewactwo zrobiło po tej akcji z Varnerem.

7. Największe zaskoczenie.
- Brak editowej otoczki z jakiegoś dramatu rodzinnego przy okazji zwyciężczyni. To ostatnio na topie. Myślałem, że na FTC usłyszymy chociaż, że Knox ma stulejkę.
- Żyrafa i Brad grający jak ludzie (parzystokopytne okazały się jednak trochę mięsożerne). No, do czasu.
- Zmiana stylów gry Sandry (na agresora) i Ozzy'ego (na ander-de-rejdar). W obu przypadkach nie uwierzyłbym, że potrafią.

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Andzie po wsze czasy. Na mocnym drugim miejscu Sandra. No i przyznam, że Żyrafa mocno u mnie zaplusowała.

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Łejstofspejs, dalej Sarah, Tai, Zeke.

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Andzia - trzymałem kciuki, żeby chociaż wyrównała plejsment, a zabrakło tylko jedno oczko. Dalej Ciera, Tony i Malcolm - zdecydowanie za wczesny ubój. No i Varner - kibicowałem, żeby wreszcie doczłapał do tego jury, a i odejście w takim stylu było żenujące. Zdecydowanie powinno być głosowanie. No przepraszam, albo sztywna zasada, albo walimy w człona.

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Sarah - ten parchatek z poprzedniego forum sypnął spoilerami i miałem nadzieję, że się nie sprawdzą.

12. Najciekawsze wyzwanie.
Już ich nie pamiętam. Ja cały czas czekam na jakieś bardziej "dziewicze" wyzwania, coś co faktycznie przywodzi na myśl klimaty natury, rozbitkowstwa? (fuck ya, profesorze Miodek), ewentualnie historii miejsca, w którym się znajdują. A nie ciągle piłeczki, kolorowe słupki, wielkie budowle i wieżyczki z koziej piczki.

13. Najlepszy moment edycji.
Mina Sandry do kamery w momencie, gdy zrobiła JT w karolka z tą kawą.

14. Najgłupszy ruch.
Tutaj o moją uwagę butnie & zawzięcie konkurują trzy wtopy: a) Żyroskop obiecujący Sarze wskazówkę, b) JT nie używający ajdola i c) Varner wyskakujący z tym hot newsem na Radzie. Chyba jednak obstawię a.

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

A sporej liczby śmiałków - to za heheszki, to za strategię, różnie. Idąc plejsmentami: Giraffefucker, Cirie, Andrea, Żyrafa, Debbie, Varner, Sandra, Malcolm, Tony, Ciera.

16. Czego oczekujesz od sezonu 35?

- Mniej sekciarstwa, niż w Millenialsach. Proszę.
- Jakichś jurnych dram w stylu Alicii, Kimmi i kurczaków, bo tego nie było już ho ho dawno.
- Odejścia od systemu ośmiu osób w przedostatnim epie/sześciu w ostatnim.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Veron »

tombak90 pisze:
23 cze 2017, 20:29

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?[/b]
A sporej liczby śmiałków - to za heheszki, to za strategię, różnie. Idąc plejsmentami: Giraffefucker, Cirie, Andrea, Żyrafa, Debbie, Varner, Sandra, Malcolm, Tony, Ciera.
Ja pytam jakimi emocjami się kierowałeś, że umieściłeś w tym zestawieniu Varnera? W S32 śmieszkował z Abi, w S34 z Sandrą bez jakiejkolwiek koncepcji gry.
Jego dojście do etapu jury pewne skończyło by się masą spermy najpierw na plecach Zeka'a, a po zakończeniu sezonu u Probsta, zakładając, że drama z rady by się nie wydarzyła.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: MD »

Veron pisze:
26 cze 2017, 03:14
tombak90 pisze:
23 cze 2017, 20:29

15. Czy chciał(a)byś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?[/b]
A sporej liczby śmiałków - to za heheszki, to za strategię, różnie. Idąc plejsmentami: Giraffefucker, Cirie, Andrea, Żyrafa, Debbie, Varner, Sandra, Malcolm, Tony, Ciera.
Ja pytam jakimi emocjami się kierowałeś, że umieściłeś w tym zestawieniu Varnera? W S32 śmieszkował z Abi, w S34 z Sandrą bez jakiejkolwiek koncepcji gry.
Jego dojście do etapu jury pewne skończyło by się masą spermy najpierw na plecach Zeka'a, a po zakończeniu sezonu u Probsta, zakładając, że drama z rady by się nie wydarzyła.
Veron, styl Tombaka pasuje tylko Tombakowi; nie umiesz, nie próbuj.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: tombak90 »

Ja pytam jakimi emocjami się kierowałeś, że umieściłeś w tym zestawieniu Varnera?
A ja odpowiadam, że dla dobra przepony zawsze warto zostawić sobie w caście z jedno-dwa miejsca dla skrajnych idiotów. Tak jak chyba już pieprzyłem w komentarzu o trumiennym epizodzie Varnera, mam jakieś dziwne guilty pleasure w oglądaniu gry samobójców, a on z każdym swym występem na własne życzenie wkłada sobie ryj do miski z kwasem. Z podobnych zresztą przyczyn wymieniłem Debbie, która nie wyniosła z King Kong żadnej wiedzy na temat swoich ułomności i teraz skończyła toćka w toćkę tak samo. Teoretycznie, pasowałby tu także JT, ale jego już mam dosyć, niech wraca na swoje pastwisko zapinać bizony. No i Tai, ale jego nie zdzierżę za sam styl bycia: tamci są chociaż jacyś śmiechopędni, a on po prostu smutny :mrgreen:

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Veron »

MD pisze:
26 cze 2017, 15:06
Veron, styl Tombaka pasuje tylko Tombakowi; nie umiesz, nie próbuj.

No błagam, dziewczyno.
Btw. z taką dewizą możesz góry zdobywać.
tombak90 pisze:
26 cze 2017, 21:58
Ja pytam jakimi emocjami się kierowałeś, że umieściłeś w tym zestawieniu Varnera?
A ja odpowiadam, że dla dobra przepony zawsze warto zostawić sobie w caście z jedno-dwa miejsca dla skrajnych idiotów. Tak jak chyba już pieprzyłem w komentarzu o trumiennym epizodzie Varnera, mam jakieś dziwne guilty pleasure w oglądaniu gry samobójców, a on z każdym swym występem na własne życzenie wkłada sobie ryj do miski z kwasem. Z podobnych zresztą przyczyn wymieniłem Debbie, która nie wyniosła z King Kong żadnej wiedzy na temat swoich ułomności i teraz skończyła toćka w toćkę tak samo. Teoretycznie, pasowałby tu także JT, ale jego już mam dosyć, niech wraca na swoje pastwisko zapinać bizony. No i Tai, ale jego nie zdzierżę za sam styl bycia: tamci są chociaż jacyś śmiechopędni, a on po prostu smutny :mrgreen:
Jest dużo więcej przyjemniejszych śmieszków, a Varner to odgrzewany kotlet. Już wolałbym zobaczyć Naonkę czy J'Tię, albo na przykład taką Abi. Te postacie są na tyle nieprzewidywalne, że zawsze mogą odje*ać coś nowego. Varner przy swojej głupocie jest powtarzalny i nudny, jak właśnie JT.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: tombak90 »

#AndrzejuNieDenerwujSię. Co ja ci biedny powiem, no jednego bawi to, drugiego co inne :lol: Nic Ci nie poradzę, że ta rada z "deception" mnie rozchichotała, zamiast nie wiem, oburzyć, zniesmaczyć, wzruszyć, sprawić, że już nigdy nie zjem bigosu.

Ja się zgodzę, że Abi i Naonka byłyby sto razy lepszymi wyborami niźli Debbie czy Varner, Abi jak dla mnie mogłaby nawet zostać współprowadzącą, no ale plotka głosi, że w tym pytaniu mieliśmy wymieniać uczestników S34 ;) Może to ja źle przeczytałem, widzisz Dżeku, znowu Twoja bardzo wielka wina, wysławiaj się jaśniej na przyszłość :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
27 cze 2017, 19:38
Może to ja źle przeczytałem, widzisz Dżeku, znowu Twoja bardzo wielka wina, wysławiaj się jaśniej na przyszłość :lol:
Znowu moja wina? (Tak wiem, nie wyrażam się jasno i jeszcze nie czytam dokładnie twoich wypowiedzi i wyrywam fragmenty z kontekstu. Przepraszam).
Temat nosi nazwę "Survivor 34 - Podsumowanie", więc chodziło mi o podsumowanie sezonu 34. Włącznie z pytaniem 15 - dotyczącym powrotów.
Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie twoja odpowiedź. Myślałem, że liczysz na powrót koźlątka albo Cochrana na łodzi, a ty wymieniłeś prawie połowę uczestników i pewnie zupełnie nieświadomie, przez gapiostwo zapomniałeś o Michaeli :(

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 34 - Podsumowanie

Post autor: tombak90 »

Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie twoja odpowiedź. Myślałem, że liczysz na powrót koźlątka albo Cochrana na łodzi, a ty wymieniłeś prawie połowę uczestników i pewnie zupełnie nieświadomie, przez gapiostwo zapomniałeś o Michaeli
No stary, dawaj ją tu :lol: Jej łeb w sam raz nada się na mopa, jeśli ktoś puści pawia na pokład na widok Cochrana na statku :lol:

A koźlątko to chyba już powróciło - w formie sraki w krzaki w plemieniu Nuku, bo jeśli wierzyć post-sezonowym wywiadom, to chyba jednak je zeżarli [*]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości