Australian Survivor 2017 ep 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 31 lipca
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: XanderDE »

Adam sam się wywalił praktycznie :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Roxy »

i oto kolejny gość z USA - Tonywannabe Luke... kto jeszcze? w sumie ile będzie odcinków? w każdym ktoś się ujawni :lol:

ogólnie propsuję Australijczyków za zadania :D tak dobrze się je ogląda :D i te pośladki <3 więcej takich zadań poproszę :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Meciek »

Kolejny świetny odcinek!

Wolałbym, aby australijska wersja Survivor leciała dwa razy w roku, a ten "mutant", jakim stało się US leciał raz do roku.

Odcinek był pełen akcji, a to, co wydarzyło się na radzie sprawiło, że wręcz zaniemówiłem. No i zadania też całkiem porządne. Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Duncan »

Zacznę od tego że bardzo podobały mi się zadania.
Ogólnie sytuacja w plemieniu w którym znajduje A.K i znajdował się Adam przed radą była taka XD zamieszanie duże i nie dało się wywnioskować, kto ostatecznie odpadnie.
A.K i jego zagranie idolem na Jarreda <3 randomowy głos Kate na A.K który zaważył o tym że jej "sojusznik" Adam odpadł XD
Mam już kilku swoich faworytów po tych dwóch odcinkach i są nimi: Aimee, Luke, Michelle, Odette (królowa konf), Sarah, Kate i Tara. Pewnie za kilka odcinków dojdzie tu kilka imion, ale póki co za nich najbardziej trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: ciriefan »

Świetny odcinek i przebieg rady. Co tu dużo pisać - jakość sama w sobie.

Ja z kolei mam problem z wybraniem faworytów. Pokrzyczę na edit w tym sezonie - w porównaniu z zeszłorocznym jest o wiele gorzej. Na radzie orientuję się, że jednak w plemieniu są 3 a nie 2 niewidzialne blondynki i za cholerę nie mogę przypasować imienia do twarzy. Z resztą miałem wrażenie, że jedna w obozie miała inny kolor włosów. Nie do końca więc ogarniam sojusze i to co się stało na tej radzie. Z osób, które wypisał Duncan, wiem tylko kim są Luke, Tara i Sarah XD

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: r&b »

AK mówiący, że Adam musi odpaść, bo jest wężem. XD Cała reszta drużyny chyba mówiła to właśnie o nim, ale ok.
W sumie to Adam miał zadatki na osobę, której mógłbym kibicować (na pewno wolałbym, żeby to on został a nie AK), ale sam się wkopał. Nie dość, że zaczął irytować osoby z własnego sojuszu tą akcją z wskazówką, to jeszcze to głosowanie na Anneliese. Zgaduję, że obstawiali oni, że AK dostanie głosy od większości plemienia, a oni sobie obstawią Anneliese, tak jakby AK miał idola. No chyba coś nie wyszło. A i ten pseudo-poker face na twarzy Adama przez cały odcinek trochę mnie drażnił.
Plus jest taki, że Ziggy się zaczęła pojawiać trochę więcej, liczę na więcej Tessy w następnym odcinku (no i Odette z Benem, bo też ich jest bardzo mało w odcinkach).
A i na miejscu Jarrada nadal bym nie ufał AK, nawet jeśli zmarnował dla niego idola XD

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: woytas »

Bardzo fajny odcinek. Po starcie który mnie zawiódl teraz jestem w pełni kontent.
Jak już wszyscy pisali - plus za zadania. Do tego fajny wstęp, można wreszcie troszkę bardziej poukładać kto z kim trzyma. Jeśli chodzi o niebieskich to polubiłem po tym epie Luke'a - myślę, że będziemy mieli jeszcze dzięki niemu naprawdę sporo funu xD

Aż dziw, że AK utrzymał się w grze, ale no nie da się ukryć, że Adam wywalił się sam - tak to już jest z tymi naszymi survovymi pokerzystami xD Zagranie HII na Jarrada - niby kumam ideę, ale moim zdaniem bezcelowo i nic w dłuższej perspektywie i tak nie przyniesie...

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Vico »

Wow, tak wiele dzieje się od początku edycji, wielu graczy stara się grać i coś robić już od 1 dnia. Nadal kilka osób było niewidocznych. Zachowanie Adama było dość dziwne i patrząc na jego profesję co najmniej zaskakujące, bo źle to wszystko zadziałało na współplemieńców.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 2

Post autor: Jack »

Odcinek niezły, jednak tak jak ciriefan ponarzekam na edit. Rozumiem, że mamy 24 osoby i nie każdemu można dać jakąś wypowiedź, jednak tutaj trudno połapać się kto gra z kim i dlaczego tak.
Adam sam siebie wyrzucił w tym odcinku. Zabawne to było :D
Oczywiście, muszę pochwalić produkcję za wyzwania. Konkurencje w tym sezonie są wymagające i dostarczają sporo emocji.

Martwi mnie też to, że nie ma żadnej blondynki, której mógłbym kibicować :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości