Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Eska »

Póki co mam pozytywne wrażenie o prowadzącym, głos ma dobry do słuchania jak jakiś fragment z jego udziałem słyszałam, więc oby jestem dobrej myśli. Zobaczymy jak się sprawdzi w odcinkach.

Ciekawa jestem uczestników, z tego co tam jest podane, to powinna być różnorodność i księgowa czy kierownik banku raczej brzmi, że to poważniejsi ludzie niż "pojadę się pokazać w telewizji" tzn. raczej to już stanowiska, gdzie raczej urlop po większym przemyśleniu się bierze, więc jest nadzieja, że wiedzą na czym polega program

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: tombak90 »

Na Fidżi? Myślałem, że gdakali wcześniej o Samoa. No cóż, może przy okazji Probst wejdzie im gdzieś między drzewkiem w kadr razem ze swoimi "duchami".

Noł fakin ajdija hus Damian Michałowski, no ale wybór randoma jest chyba dobrą oznaką. Widać, że nie kierowali się ilością artykułów na Pudelku, tylko kto wie, mooooże jakimiś tam predyspozycjami do prowadzenia tego akurat szoła. Nie chce mi się robić youtubowego śledztwa odnośnie tego jegomościa, na razie zawierzam nosowi koleżanki wyżej, że jakoś tam się nadaje, więc póki co nie napiszę jeszcze nic obraźliwego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
23 cze 2017, 19:34
Na Fidżi? Myślałem, że gdakali wcześniej o Samoa. No cóż, może przy okazji Probst wejdzie im gdzieś między drzewkiem w kadr razem ze swoimi "duchami".
Była informacja, że będą kręcić na jednej z wysp Oceanii. Zdjęcia miały rozpocząć się na początku czerwca, więc wnioskowaliśmy, że może chodzić o Samoa. Tam wszystko jest na miejscu, a i wyspa była wolna od czerwca (wcześniej kręcono tam Australian Survivor 2017).

Na Fidżi jeszcze nagrywają Survivor 36.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: tombak90 »

Na Fidżi jeszcze nagrywają Survivor 36.
Toteż dlatego mówię, że jeszcze im się ekipy zetrą w rywalizacji o jakiś kawał piachu dla słit konfek. Albo ktoś znajdzie ajdola przypisanego do nieswojej edycji i dopiero się zrobi rozjebunda.

A o tym Samoa, to wydawało mi się, że słyszałem też w którejś z reklam telewizyjnych, no ale może jestem głupi i głuchy, nie przejmujcie się.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: jonek95 »

Albo się dogadali z Probstem i kręcą po taniości te same zadania i w tym samym miejscu radę itp żeby z kosztów zejść. Raczej nie realne bo 36 dopiero na wiosnę poleci ?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: frasiek »

Ale wiecie, że Samoa i Fidżi to nie są wyspy tylko państwa położone na wielu wyspach?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

frasiek , jednak przy kręceniu różnych zagranicznych wersji formatu korzysta się z tej samej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć koszty.

jonek95 , w tym przypadku to może być jednak inne miejsce niż to w którym kręcą sezonu 35-36.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »



Zdjęcie z planu.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Eska »

http://www.showmag.info/2017/08/08/dobi ... zetrwania/

Nie wiem na ile potwierdzi się informacja, ale wg Showmag emisja w piątki

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

To niepotwierdzona informacja, którą podały m.in. Wirtualne Media i Business Insider. Widać, że showmag nadal bryluje w kopiowaniu artykułów bez podawania źródła.
Może Polsat nas wszystkich zaskoczy i umieści program w niedziele o 21:00.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Fighter »

Ten piątek wcale nie byłby zły. Tak naprawdę przez ostatnie "sezony" w tym czasie, to telewizja Solorza rywalizowała w zasadzie tylko z TVP2, na którym w tym czasie leci jeden z lepszych seriali w ostatnich latach - "O mnie się nie martw" + standard - "Barwy Szczęścia" i "Rodzinka PL". Jeżeli więc "Wyspa przetrwania" zajęłaby miejsce Tańca z gwiazdami czy jak to się teraz tam nazywa i czas odcinka by się zgadzał, to myślę, że mogłoby to wypalić. W niedzielę czy sobotę pewnie tak kolorowo by to już nie wyglądało, bo wiadomo - talent show robią swoje ;)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Eska »

Potwierdzone - 8 IX g. 20:00 początek programu ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

Cały sezon „Wyspy przetrwania” liczy 10 odcinków, które potrwają około 88 minut, co razem z blokami reklamowymi wyniesie około dwóch godzin na odcinek.
Finał na żywo z Warszawy.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Fighter »

Nagroda główna dla zwycięzcy to 150 tysięcy złotych!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

Niektórzy pewnie spodziewali się więcej, ale jak na polskie warunki to nie jest tak mało :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania: Fidżi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości