Australian Survivor 2017 ep 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 11 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Maw »

LUKE SURVIVED

Dobry odcinek. Bardzo się cieszę, że mój faworyt nr. 1 czyli Luke przetrwał. <3 <3 <3 <3 <3 <3 Ale jednocześnie szkoda mi Odette. :( Wydawała się bardzo fajną, spokojną osobą, a w dodatku czuję, że gdyby doszła do merge to mogłaby dużo namieszać w zadaniach (razem z Ziggy wydawały mi się jedynymi kobietami, które mają zadatki na immunity streak). Dobrze to zniosła. Nie miała nikomu za złe, nawet się śmiała i życzyła innym jak najlepiej. Myślę, że po części twist z buntem zniszczył jej grę. Do końca miałem nadzieję, że Asaga wygrają immunitet, bo wszystkich w tym plemieniu lubię, ale niestety się nie udało... znowu. :( Szacun dla Jericha i Ziggy za występ w zadaniu.

W następnym odcinku merge - mam nadzieję, że zacznie się już jury, bo najwyższy czas. Obawiam się o mojego faworyta Luke'a, że może być łatwym celem, ale mocno trzymam za niego kciuki. Kibicuję też Tessie oraz Annaliese, która ostatnio zamilkła, a także Tarze, Michelle i trochę Sarah (ale oby nie targetowała Luke'a). Kilka osób jest mi neutralnych, ale jedyną osobą, której szczerze nie lubię jest Henry i mam nadzieję, że odejdzie z gry jak najszybciej. Niestety, z jego HII może to być ciężkie, ale liczę na jakiś mocny blindside.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: XanderDE »

Czyli teraz sytuacja wygląda tak Tessa, Jarrod, Peter, Ziggy + Locky, Henry, Annaliese + Sarah, Tara + Luke, Jericho i gdzieś tam wałęsająca się Michelle. Jakoś nie za dobrze to wygląda dla sojuszu 4 z Samatau. Sara i Tara naturalnie idą w stronę grupy Lockiego i zgaduje, że pewnie Luke i Jericho spokojnie pójdą za nimi co będzie skutkować obraniem na cel kogoś z sojuszu AK i najprawdopodobniej to będzie Tessa, bo pokazują jej komentarze, które Sarah może odebrać negatywnie jak "to była dobra decyzja" do Petera zaraz po tym jak zostawił Sarę czy "Puść linę Jericho" co mogło skutkować wyeliminowaniem Sary z gry :(
Sarah i Luke bardzo zyskali w moich oczach tym wspólnym głosowaniem, bo zwykle jak już ludzie w siebie celują to już nie ma zmiłuj i odpadają kolejno po sobie. Teraz naprawdę chcę, żeby razem grali jak najdłużej, a już F2 z nimi to byłaby mega finałowa rada, ale pewnie tak się nie stanie, a szkoda.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: patrycja9922 »

Ciekawy odcinek. Największym plusem jak dla mnie jest to, że Sarah przetrwała Radę. Było blisko do wygrania przez Asagę Immunietetu, ale niestety Jerricho spadł, i Asaga po raz kolejny poszli na Radę. Luke zapulsował trochę u mnie, bo jednak potrafił się dogadać z Sarah i razem zagłosować na Odette.
Co do merge to pewnie będzie niezły chaos na pierwszej radzie. Mam nadzieję, że nikt od razu po merge nie będzie chciał wywalać Tessy i Sarah, bo im najbardziej kibicuję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Duncan »

Dawno nic nie komentowałem! Ogólnie w grze pozostało jeszcze dużo moich faworytów i to mnie cieszy! Jest sporo osób którym kibicuje, więc dla mnie ten sezon ogląda się super i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

Co do samego 15 odcinka, w poprzednim widzieliśmy starcie Luke vs Sarah i gdyby rada się odbyła, najprawdopodobniej poleciałoby jedno z nich, co by mnie bardzo poirytowało, bo na ten moment, chyba właśnie im kibicuje najbardziej ;) Gdyby był finał Luke vs Sarah to <3
Tara która zrobiła całe zamieszanie i w ogóle wszystko co się działo to głównie przez nią ikona XD Jericho niczego nieświadomy, wsłuchany w to co powiedział mu Luke, byłoby zdziwko lekkie na poprzedniej radzie XD

Szkoda mi Odette, że została tak potraktowana przed edit w tym sezonie, znaczy miała głównie pozytywny, lubiłem ją, nawet trochę kibicowałem, ale było jej zwyczajnie mało. Chociaż no dobra, było gorzej z tym w tej edycji (Aimee/Kate).

I już za tydzień, w końcu długo wyczekiwany merge <3 Co do rozkładu sił to zgadzam sie w 100% z Xanderem. Zobaczymy jak to się potoczy, oby moi faworyci przetrwali jak najdłużej i nie poodpadali właśnie na początku merga.

Sarah/Luke/Tessa/Michelle/Anneliese/Ziggy/Tara/Locky/Jericho/Peter/Henry/Jarrad
A tak wygląda mój ranking przed połączeniem, komu kibicuje najbardziej, a komu najmniej. Jak wygra edycje ktoś z pierwszych sześciu osób to będę bardzo zadowolony!

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Kamel »

Dobry odcinek! Jakby pokazywali Odette przez caly sezon tak jak w tym epie to może bym zrozumiał kibicowanie jej. Nie wypadła źle, ale graczem była strasznym, floater all the way, którego strategią jest brak strategii. Cieszę się, że odpadła, bo inni jednak ogarniali grę. Jaka wspaniała seria. Po kolei odpadli Ak, Ben i Odette <3.

Ziggy jest super, to jak ona wymiata w zadaniach <3, nigdy nie kibicuje challenge beasts ani sportowcom, ale ona jest wyjątkiem. Plusy też dla Tessy, mimo że nie było jej dużo to od razu ogarnęła Pete'a, który jest wg mnie dość tępawy :( xd ale nie odrzuca od siebie tak jak to robił Ben xD na niego było az przykro patrzec

Czekam na merge, zacznie być ciekawie; choć te trzy odcinki w tygodniu to kills me trochę.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: CH23 »

A, również coś napiszę bo merge się zbliża!
Co do odpadnięcia Odette to ciesze się, bardzo słaby edit przez cały pobyt jedynie teraz w tym odcinku dali nam ją polubić i powiem szczerze, że przykro gdyby faktycznie taki randomow'y głos przeszedł do połączenia :cry:
Nigdy to nic dobrego nie wróży, jestem na NIE dla takich "no name" nawet bałem się, że Kent już miał więcej konf 8-)
I czekamy na połączenie, będzie się działo to pewne!
Dużo tutaj piszecie o finale Sarah vs Luke, finał MARZENIE , ale kto wie ;) jestem również na TAK z taką parą.
Oby do odstrzału byli tacy panowie jak: Locky, Henry, Peter oraz Pani: Tara! ( wszystkie akcje tego sezonu w głównej roli z nią! )
Obstawiam, że ważną postacią będzie tutaj jeszcze : Michelle ! 8-) ( nie zdziwię się nawet o F4 )
Oczywiście całym serduchem z Lukem oraz Sarah! :D
Liczę również na powrót sojuszu Anneliese and Sarah! :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: ciriefan »

Tak się cieszę, że Sarah i Luke się dogadali, bo to ich i Tessę najbardziej lubię. Edit Tessy nie pozostawia złudzeń, więc mogę chociaż pokibicować im, no i Annaliese do tego ;)

Odette mi nie szkoda - marny gracz, marny. Popełniła typowy błąd i została Dolly'ed. Już mogła obie grupy okłamywać, że jest z nimi, a nie deklarować, że decyzje podejmie po wysłuchaniu ich argumentów na radzie XD Nic dziwnego, że postanowili się zgadać i ją wyjebać zamiast ryzykować własną eliminacją XD No i brawa dla Sarah za to, że od początku wyciągnęła rękę do Luke'a i zaplanowała cały ten ruch.

Sarah, Luke, Tessa, Anneliese - moi faworyci na ten moment. Najbardziej lubię Tessę, ale jej edit jest strasznie circumstantial. Pokazywail ją tylko wtedy, gdy mieliśmy jej kibicować, bo jako totalny uderdog przetrwała 3 rady. Żeby było napięcie musieli ją pokazać tak, abyśmy trzymali za nią kciuki. A potem, jak ten wątek się skończył, przejęła rolę statystki niestety :/ i z takim editem nie widzę dla niej szans. No ale i tak będę jej kibicował. Mam nadzieję, że wygra ktoś z tej czwórki.

Michelle, Locky, Jericho - ostatecznie ktoś z nich mógłby na ten moment wygrać, bo też ich lubię, ale nie tak jak czwórkę powyżej.

Tara - jako osobę ją nawet lubię. Dostarcza nam mnóstwo beki i akcji w tym sezonie. Ale z taką grą kibicuję jej jedynie, aby została typową starszą panią runner-up.

Henry - jak ja go nie znoszę, oby odpadł bolesnym blindsidem

Ziggy - przyznaję, że jej zdolności fizyczne są zdumiewające (no ale to w końcu olimpijka). Tylko że jej gra jest słabiutka. Niby zdobyła to Super HII, ale wygadała to chwilę później. Jestem na nie.

Peter, Jarrad - kto?

Myślę, że możemy spodziewać się, że zaatakowany i rozbity zostanie sojusz Tessa/Peter/Jared/Ziggy - Peter i Jared to statyści cały sezon, a Tessa i Ziggy mają tylko circumstantial edit, czyli były eksponowane tylko wtedy, gdy było to istotne dla historii. Oby to Pete i Jarred byli pierwszymi ofiarami, ale coś wyczuwam, że rozniesie się info o Super HII Ziggy i to ją czeka big blindside i to szybciej, niż się tego wszyscy spodziewamy.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Anja »

Super odcinek! <3
Sytuacja Asaga po ostatniej radzie wyglądała słabiutko. Oczywiście Tara znowu exposnęła prawdziwe zamiary Luke'a. <3 Ogólnie wszyscy tacy wydawali się podzieleni. Na koniec tego nie było można powiedzieć, właśnie tym razem ten końcówka była iconic. <333 Jak dobrze, że Sarah podjęła chwilowy rozejm z Luke'iem, bo w sumie zasłużył sobie na merge o wiele bardziej niż Odette. xD Z nim byłoby ciekawiej, oboje nadal są w grze, jeszcze powróci fajt Sarah vs Luke <może>. A plan Sarah na Odette rzeczywiście był dobry dla obu stron, bo tamta mogłaby flipnąć, gdzie chce. Uważam, że odcinek trzymał w napięciu, bo naprawdę, że sądziłam, że jedno z nich odpadnie. Odette w końcu miała normalne konfy, chociaż na sam koniec. Naprawdę myślałam, że będzie tym swing votem i się przebudzi. Okazało się, że i tak jej gra to zero, właściwie oprócz zadań to nic nie robiła, więc lepiej, że wyszło jak wyszło. Nie sądziłam, że Luke będzie chciał przy takiej okazji zatrzymać jeszcze Sarah, a ona jego. Prawdę mówiąc, zdałam sobie sprawę, że odpadnie Odette dopiero wtedy jak pokazali jak oddaje głos na Sarah. xD Za to po radzie wszyscy happy.

W Samatau Henry wyczuł zagrożenie,gdy Pete powrócił. W sumie nic dziwnego, bo sojusz się odnowił. Ma szczęście, że już merge. Tess może mieć przerąbane później. ;( Celuje w osoby, które mają najwięcej władzy, no i jest w kiepskim sojuszu <taki boring>. Te osoby mają tragiczny edit, nawet na zadaniach nie zabłysną. Co do połączenia to czekam na odnowienie sojuszu Sarah-Anneliese. <3 Anneliese będzie miała jeszcze po swojej stronie Henry'ego, Locky'ego, a myślę, że Tara też do nich wróci. Może Ziggy do nich tak w 100% przejdzie, choć jej nie przepowiadam długiej przyszłości, jest za dobra w zadaniach, ale i tak jakoś trzymam za nią kciuki. W każdym razie Anneliese może mieć najlepszą pozycje przez to. Oprócz starego sojuszu utworzonego przez AK, nie ma wrogów. Jej tarczą może być Henry, Locky, a nawet Sarah. Jestem co zrobią Luke i Jericho oprócz tego, że będą chcieli Michelle z powrotem. Mam nadzieję, że pierwsi po mergu odpadną takie nołnejmy jak Jarrad czy Peter, chociaż na pierwszym wspólnym głosowaniu, bo zakładam, że później zagrożenia będą się wzajemnie wygryzać.
Obrazek

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Vico »

Ta walka na zadaniu o immunitet <3 Imponujący występ Ziggy, jednak jako sportowiec, który ma za sobą występ na IO jest pewnie przyzwyczajona do ekstremalnego wysiłku fizycznego, a na pewno to zadanie wymagało od graczy sporej wytrzymałości. Szkoda, że na radę znów poszła Asaga, tym bardziej, że Peter zmienił plemię, jednak byłem zaskoczony, że Luke i Sarah zdołali zjednoczyć siły po to by pozbyć się Odette. Odette mi szkoda, bo mimo tego, że za wiele strategicznie nie wnosiła i była wręcz pomijana przez edytorów to bardzo ją polubiłem i w sumie byłem ciekawy tego co może osiągnąć po połączeniu, jednak musiała odpaść tuż przed nim. Połączenie może być bardzo ciekawe. Wydaje mi się, że w najgorszej sytuacji jest stary sojusz z Samatau (Tessa, Ziggy, Jarrad, Peter), jednak patrząc na to co się dzieje w tym sezonie nie zdziwię się, że rozkład sił wraz z połączeniem może się zmienić, tym bardziej, że w grze mamy sporo HII, a większość stara się grać dość agresywnie. W połączeniu kibicuję szczególnie kobietom, które moim zdaniem są dużo ciekawsze od facetów w tym sezonie. Moje osobiste TOP 4 fave'ów to: Sarah, Michelle, Tara, Annaliese. Szkoda, że Tessa jest praktycznie niewidoczna po tej skutecznej obronie w początkowej fazie rozgrywki, bo widziałem w niej spory potencjał, ale może rozwinie skrzydła właśnie po połączeniu plemion. Jestem też bardzo ciekawy tego jak wykorzysta swoje HII Ziggy, która do tej pory błyszczy głównie w zadaniach. Najlepiej byłoby, gdyby na pierwszej radzie po merge'u odpadł Jarrad lub Peter, bo wnoszą najmniej do gry.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: r&b »

Nie ma co za dużo pisać, eliminacja Odette z każdą minutą była coraz bardziej spodziewana. Chociaż jakoś tak cały czas myślałem, że może produkcja próbuje mnie oszukać, a tak naprawdę Luke i Jeri zagłosują na Sarę. No jednak nie xD. Odette była jedną z bardziej lubianych przeze mnie osób, ale jednak jej edit był taki a nie inny nie bez powodu. Za to Sarah rozegrała to dość dobrze, spodziewałem się, że pójdzie jej znacznie gorzej, a spokojnie jej się udało współpracować z Luke'iem.

Jak tak widzę te sojusze, to wychodzi na to, że w najgorszej sytuacji jest czwórka Ziggy-Jarrad-Tessa-Peter. Jeśli Anneliese i Sarah złączą siły, to mogą mieć Jericho, Luke'a, Tarę, a także Henry'ego, Michelle i Locky'ego, więc mogą spokojnie zgładzić resztę. No a poza tym, cała czwórka jest najmniej pokazywana spośród wszystkich (z drugiej strony może to znaczyć, że właśnie teraz będzie przełom i cała grupa będzie dostawać miliony konf, ale to jest mało prawdopodobne). No i jeszcze zapowiadane 3 massive blindsides - no nie wiem, jeśli miałaby polecieć trójka z tego sojuszu, to raczej nie byłby to zbyt duży blindside w żadnym z przypadków. No ale zmiany sił zdarzały się już często i może teraz też tak być. Dlatego liczę, że uda im się wytrwać, Tessa z Ziggy są nadal jednymi z moich faworytek, a Jarrada w sumie też lubię. Z pozostałych to jednych lubię mniej, drugich bardziej, ale tak najbardziej, to jednak Anneliese.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Saw »

Kolejny ciekawy odcinek, choć nie ukrywam że już trochę myślami jestem w połączeniu.
Asaga znów przegrało immunitet, choć wielkie brawa dla Jericho za piękną walkę. Znów wszystko wskazywało że dojdzie do pojedynku Luke vs Sarah. Byłem zasmucony, bo obojgu kibicuję i nie wyobrażałby sobie bez nich połączenia. Ale ku mojej uciesze zaczęli współpracować i wyeliminowali Odette. Myślę że to była świetna zagrywka z ich strony i lepiej na tym wyjdą w mergu. Przede wszystkim bardzo opłacało się to Luke'owi i Jericho, bo Sarah ma dobre kontakty z osobami z Samatau więc mają szansę się do niej doczepić. A z Odette byliby na sto procent pierwsi do odstrzału po połączeniu. Co do samej Odette, to była miłą i spokojną osobą, jednak nie wnosiła nic do gry. Niesprawiedliwe byłby gdyby ona doszła do połączenia, a taka Sarah odpadła. Nawet na radzie gdzie coraz więcej wskazywało że to ona odpadnie, myślała że jest decydującym głosem. No strategiem była słabym i tu nie ma co ukrywać. Ale przynajmniej w zadaniach mogła się wykazać, a nie jak Ben który był beznadziejny we wszystkim. Nie wiem czemu ale strasznie mi przypomina Kylie z poprzedniego sezonu.

Peter wrócił do Samatau i chyba mamy reaktywację sojuszu A.K. Ale nie wiem czy to będzie dobre, bo już co niektórzy zaczynają dostrzegać w nich zagrożenie. Ten sojusz bez A.K wydaje się słaby i możliwe że zaraz po połączeniu zostanie zgładzony. Jedyna która się z niego wybija to Ziggy, bo jest świetna w zadaniach i ma Super HII. Ale to raczej jej nie pomaga i może stać się pierwszym celem po połączeniu. Tessa, która odgrywała większą rolę tylko wtedy gdyby przez kilka rad plemienia była zagrożona, gdzieś zaginęła. Niby jest w tej grze, ale coraz bardziej wątpię że coś tu zdziała. Natomiast Peter i Jarrad nie wiele wnoszą i chyba są najsłabsi z całej dwunastki. Raczej nie będą zbyt wielkim zagrożeniem.
Nieciekawą sytuację ma Asaga, bo do połączenia przystąpią w czwórkę i możliwe że będzie powtórka z poprzedniego sezonu, gdzie na początku będzie wyrzucanie członków plemienia z mniejszością. Jednak ja bardzo bym tego nie chciał, bo jest tam trójka moich największych faworytów. Mam nadzieję że uda się im doczepić do jakiegoś sojuszu. Możliwe że Sarah powróci do współpracy z Annaliese, a biorąc pod uwagę że ta współpracuje z Henrym i Lockym, to możliwy jest duży sojusz. Ale też jest opcja że Sarah będzie chciała grać z Peterem, ale po jego zdradzie jest to coraz mniej prawdopodobne. Najgorszy scenariusz dla mnie to że Samatau się połączą i urządzą sobie pagonging na Asaga.
No i gdzieś w tym wszystkim jest jeszcze Michelle. Ona jest na ciekawej pozycji, bo jest poza wszystkimi sojuszami. Z kim ona będzie chciała grac to nie mam pojęcia. Chyba najbardziej prawdopodobne jest że wróci do Luke'a i Jericho. Ale jeżeli oni będą na słabej pozycji, to raczej tego nie zrobi.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 15

Post autor: Jasasiek »

Kolejny świetny challenge, Ziggy znowu pokazała na co ją stać. Jericho też wytrzymał bardzo dlugo, nie spodziewałem się tego po nim :O
Po poprzednim odcinku nastawiałem się na dalszy ciąg walki Luke'a z Sarah i myślałem, że któreś z nich poleci, jeśli Asaga przegra immunitet. Ostatecznie topór wojenny został zakopany i wygląda na to, że ich sojusz jest znowu aktualny, co mnie cieszy (pytanie na jak długo?). Odette sama dała się wyeliminować przez swoje podejście do gry. Lubiłem ją jako osobę, ale graczem nie była zbyt ciekawym. Na początku wydawało się, że jest ofiarą editu, bo była pokazywana wyjątkowo rzadko, ale okazuje się, że nie miała w zasadzie żadnego wpływu na to, co dzieje się w plemieniu. Ostatecznie dobrze stało się, że odpadła przed połączeniem, bo zarówno Luke, jak i Sarah, z pewnością będą mieli większy wkład w rozgrywkę.
W następnym odcinku merge, czuję, że będzie się działo i mam nadzieję, że szykuje się jakiś spory blindside (Oby Anneliese, Sarah, Tessa i Luke przetrwali jak najdłużej :D)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość