Natalie Cole

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Cole

Post autor: Meciek »

Obrazek


Wiek: 56 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Szefowa działu wydawniczego




Hobby: Jazda na rolkach, podróżowanie (koncerty i występy) oraz tworzenie rzeczy (naturalne kosmetyki, mydła)

Irytują mnie: Negatywni ludzie. Ludzie, którzy za dużo mówią a za mało słuchają. Ludzie, którzy mówią nie zanim zastanowią się nad tak. Ludzie, którzy się poddają, bo są zbyt leniwi, są zbyt wielkimi ignorantami, albo łączą te dwie cechy.

Ludzie, którzy nie mają motywacji i chcą, aby inni zrobili coś za nich. Zwisające spodnie na młodych mężczyznach. Kiedy moi pracownicy robią głupie błędy przez które tracę pieniądze oraz gdy ludzie do czegoś się zgłaszają, ale nie są do końca pewni czy chcą to robić, przez co osłabiają zespół.

Trzy słowa, które cię opiszą: Ambitna, decyzyjna, uparta.

Osobisty powód do dumy: Moja rodzina, zwłaszcza moje dzieci i to, kim są jako ludzie oraz mój biznes.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja matka. Była niesamowitą osobą, niezwykle odważną i autentyczną kobietą. Wychowała swoją rodzinę w wierze i chroniła przed gangami, narkotykami i przemocą żyjąc w sercu centrum południowego LA.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Okulary przeciwsłoneczne pozwolą mi zobaczyć rzeczy chowając moje oczy. Body pillow może służyć jako mini materac, źródło ciepła i komfortu. Nóż szwajcarski, bo można z nim zrobić wszystko... prawda?

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Kim Spradlin. Działam podobnie jak ona - jesteśmy logiczne, strategiczne, ale myślę, że byłabym bardziej ekscytująca, bo jej sezon był odrobinę przewidywalny.

Powód bycia w Survivor: Kocham wyzwania, które nie mieszczą się w moich normach, zwłaszcza jeżeli ktoś uważa, że sobie nie poradzę. Nie chcę, aby ktokolwiek uważał, że jestem przewidywalna albo żeby mnie kategoryzował. Osiągnęłam wiele rzeczy, których moi przyjaciele nigdy nie osiągną i nie mogą zrobić, ale dzięki mnie czerpią z nich korzyści i to jest bezcenne.

Drugim powodem jest to, że bycie w Survivor to spełnienie moich marzeń i wiem, że mogę wygrać. Dostanie tej szansy i wygranie jest jak bycie aktorem i zdobycie Oscara w kategorii "najlepszy aktor/aktorka".

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem analityczna, strategiczna i logiczna i widzę gdy ludzie nie chcą mi czegoś powiedzieć. Jestem młodą 56-latką z ogromem energii i z reguły ludzie mówią, że jestem 10-15 lat młodsza. Rozumiem tę grę i zawsze podejmowałam ryzyka. Nie boję się wielkich ruchów. Dam radę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Natalie Cole

Post autor: tombak90 »

Ciriefan już pewnie trajluje przed lapkiem z pomponami :lol: ;)
Ogólnie wydaje mi się, że zrekrutowano tę panią właśnie na podobieństwo naszej Adwentydżowej Podpierdalaczki, więc leśne skrzaty ani editowe gobliny raczej jej za szybko zginąć nie dadzą.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Cole

Post autor: Maw »

Królowa. <3 Mam nadzieję, że zajdzie daleko. Sama porównuje się do Kim, ale chce, żeby jej gra była ciekawsza i bardziej nieprzewidywalna. Myślę, że bez względu na jakim etapie odpadnie to dostarczy nam dobrej rozrywki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Cole

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości