Azja Express / Ameryka Express

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x09-10

Przemieszanie par wyszło ciekawie. Oczywiście najwięcej rozrywki dostarczyła nam Domańska, tym razem w parze z Zygmuntem. Zastanawia mnie, że ona tak chce niby zrezygnować, a ostatecznie zawsze zmienia zdanie. Trochę mam już dosyć tych jej wiecznych jęków i płaczów.

Chajzery odpadły i jak wspaniale - irytowali mnie niesamowicie, zwłaszcza Filip. Pewnie wydaje mu się, że jest super zabawny, ale jego poczucie humoru kompletnie mi nie leży.

Jestem za Musiałowskim i Karolakiem - oby któryś z nich wygrał.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Jack »

A TVN po fali krytyki usunęła ostatni odcinek z playera... Widzę, że u nich gorzej niż w TVP...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
12 lis 2018, 22:19
A TVN po fali krytyki usunęła ostatni odcinek z playera... Widzę, że u nich gorzej niż w TVP...
Źle, że nagrali, wyemitowali czy usunęli? :twisted:

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: r&b »

frasiek pisze:
15 lis 2018, 09:20
Jack pisze:
12 lis 2018, 22:19
A TVN po fali krytyki usunęła ostatni odcinek z playera... Widzę, że u nich gorzej niż w TVP...
Źle, że nagrali, wyemitowali czy usunęli? :twisted:
Dobre pytanie xD
Ale chyba raczej źle, że wzięli do programu młodszego Chajzera.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
15 lis 2018, 09:20
Jack pisze:
12 lis 2018, 22:19
A TVN po fali krytyki usunęła ostatni odcinek z playera... Widzę, że u nich gorzej niż w TVP...
Źle, że nagrali, wyemitowali czy usunęli? :twisted:
Skoro już coś nagrali, wyemitowali na swojej antenie premierowo i powtórkowo oraz wrzucili na playera to wydaje mi się, że powinno tam zostać. Chyba, że sądzisz inaczej?
To chyba nie jedna osoba podejmuje decyzję o konstrukcji odcinka i jego późniejszej emisji w telewizji.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x11-12

No i proszę. Domańska dotrwała do finału. Zaskoczenie.

W finale zdecydowanie kibicuję Musiałowskiemu. Domańscy nie zasługują, a Fit Loversów jednak ostatecznie po całym sezonie nie lubię :P

Szkoda Karolaków. Jestem w szoku, że tak polubiłem Karolaka, którego hejtowałem odkąd tylko pamiętam. Miałem o nim zupełnie inne wyobrażenie, a okazał się naprawdę spoko kolesiem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x13

Beka. Totalna beka. Domańska wygrała. Po prostu beka.

Tylko tyle można powiedzieć.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Meciek »

Cieszę się, że wygrała Domańska, bo cały sezon ma ciekawą strukturę dzięki temu - z reguły nie wygrywają villaini, a Domańska była głównym villainem tego sezonu i to, że ona to wygrała jest cudem samo w sobie.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: bobaas »

Ja też się cieszę z jej wygranej. Kibicowałem jej najbardziej. Ona jest taka entertaining :D To jej błaganie o podwóżke i rzucanie plecakiem <3 I to jak potrafi póżniej z tego drzeć łacha, no cudna jest, hahaha. I ten tekst w finale: Mogło wyglądać, że dostałam szału, ale wiedziałam, że to ostatni odcinek i ostatni raz rzuciłam plecakiem. No po prostu ikona :D No i Dawidek też przejdzie do historii. Bez niej to by nie było to samo. Jak już odpadły Musiałowskie z Małysą to już nie było opcji, żeby jej nie kibicować.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Roxy »

W końcu nadrobiłam :D Domańska jest zajebista i tyle :D ta kobieta ma taki dystans do siebie, że można jej tylko tego pozazdrościć i przede wszystkim była sobą (to jest moje odczucie). Plus to wieczne rezygnowanie to była świetna strategia, nikt ich nie brał na serio, a gdy potrzeba było to wygrywali z Dawidkiem :D Choćby Galapagos i finał :) i bez tej pary byłoby po prostu nudno :D Fitloversi blee i cieszę się że przegrali, naprawdę :D wydaje mi się że Mateusz ciężko odchorował to że przegrał właśnie z Olą, która milion razy chciała rezygnować :D cały sezon na plus :D

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Eska »

A mi FitLoversów szkoda. Domańska za bardzo mnie irytowała przez cały sezon, ale jej tekst na koniec, że musi rozkochać w sobie chłopaka w ciągu trzech miesięcy, bo jak to obejrzy, to nie ma szans był mistrzowski - pokazała tym dystans do siebie. Ale nie można powiedzieć, że z Dawidkiem nie zasłużyli, bo tak jak było wspomniane potrafili wygrać jak było trzeba. Ogólnie bardzo dobry sezon :)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Meciek »

Program powraca wiosną.

Nową prowadzącą została Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiego sezonu Agenta - Gwiazdy.

Oto pary:
Iwona Benjamin i jej mąż Reggie
Grzegorz i Rafał Collins
Paweł Deląg i Dariusz Lipka
Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
Patrycja Markowska i Żaneta Lubera
Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska,
Grażyna Wolszczak i Filip Sikora,
Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński.

Trasa obejmie Kolumbię i Gwatemalę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Jack »

Kolumbia i Gwatemala brzmi zachęcająco, jednak z drugiej strony oglądanie żony Hollywood, Deląga, Markowskiej i Wolszczakowej to prawie jak samobójstwo.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Maw »

Ładocha ❤️❤️

Jack, dlaczego jesteś takim hejterem? Moim zdaniem cast prezentuje się przyzwoicie. Uwielbiam Wolszczak i jej książkę "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą" oraz jej fenomenalny popis aktorski w Wiedźminie i Pierwszej miłości.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Jack »

Ja mam wrażenie, że widzowie ogólnie nie lubią Wolszczak czy Deląga. To chyba jedni z bardziej hejtowanych aktorów, którzy znani są z tego, że są znani, a nie mają na swoim koncie żadnych ról, które widzom zapadłyby w pamięć.
Markowska też mnie irytuje, głównie swoim śmiechem co trzy minuty.
Również z "Żon" wybrano najbardziej irytującą postać.

Z drugiej strony cieszę się z udziału Karoliny Pisarek i to za nią trzymam kciuki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość