Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MD »

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Umbastyczny »

A wiecie może czy będzie na takich zasadach jak dawniej u nas (czyli nominacje i smsy za odcinek, które decydują o wszystkim) czy te ciekawsze strategiczne rozgrywki z HoHami, PoVami itd. itp.?

Ale generalnie obejrzę pewnie z ciekawości :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

TVN7? Dziękuję, do widzenia, pocałujcie misia w dupę.

No zasad amerykańskich to bym się w tym układzie nie spodziewał, przyjacielu. Show będą musieli jakoś utrzymać widzowie. Cała dwudziestka :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Bardzo miłe zaskoczenie z powrotem BB. Choć nie ukrywam że bardziej ucieszyłbym się z powrotu Wyprawy Robinson.
Jestem ciekaw jak to wyjdzie. Na pewno na początku przyciągnie wielu widzów, bo jednak ludzie będą ciekawi. Pytanie tylko, czy zdoła ich zatrzymać. Takiego szału jak podczas pierwszych trzech edycji nie będzie, no bo jednak to już nie te czasy. Ale przebić sezony z TV4 powinien bez problemu. Na pewno ważna będzie obsada. To muszą być ludzie ciekawi, których dobrze będzie się oglądać. Oby tylko nie było kogoś na podobieństwo sióstr Godlewskich.
Znając życie postawią na stare zasady. Ja wolałbym coś na podobieństwo wersji US/Kanada. Lepiej oglądałoby się gdyby strategia odgrywała jakąś rolę. A nie tylko jakieś smęty i głosowanie na osoby których się nie lubi. Przede wszystkim wyeliminowałbym głosowanie sms, ale tego raczej nie da się uniknąć, bo z czegoś kasę muszą czerpać.
Najbardziej się boję że po jakimś czasie będą pojawiać sie nowi uczestnicy, a ja tego nie znoszę. BB jest jednak z tego znany.

Na ten moment jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Cieszy mnie, że TVN się za to zabrał. Oni jednak bardzo profesjonalnie podchodzą do programów. No bo, gdyby BB trafił do Polsatu to klapa byłaby murowana.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Niestety do nowej edycji BB będą angażowani celebryci. Propozycję udziału otrzymała Isabel Marcinkiewicz, jednak ją odrzuciła.

Już widzę poziom tych gwiazdek z najniższej półki. Na pewno widzowie TVN7 znajdą kogoś do identyfikowania się. Mimo początkowego podekscytowania zapowiada się tragedia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Podobno zaprosili do udziału też patocelebrytkę - Martę Linkiewicz :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

ciriefan pisze:
01 gru 2018, 11:23
Propozycję udziału otrzymała Isabel Marcinkiewicz, jednak ją odrzuciła.
:o :o :o
Przecież to dziewczę to chodzący rak mózgu. Ok, odrzuciła, ale mogą się jeszcze pojawić przerzuty w postaci Justyny Żyły i Moniki Zamachowskiej.
Jeśli ktoś jeszcze miał nadzieję, że to będzie widowisko na jaakimś tam, nie mówię, że dużym, ale jednak poziomie, to już po tym jaki mają target wychodzi na to, że owa nadzieja była jego ukochaną matulą :evil:
Zaprawdę powiadam wam, lud bigbrotherowy zacznie po tym widowisku tęsknić za Jolą Rutowicz.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Umbastyczny »

Jeśli zatrudnią tego typu pseudo gwiazdki do programu to nie obejrzę nawet pół odcinka. Nie rozumiem takiej idei. Albo robić edycję normalną, dla zwykłych ludzi ALBO z gwiazdami, ale normalnego pokroju, a nie celebrytami znanymi z tego, że są znani i robiącymi z siebie pośmiewisko z internetach za parę srebrników.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

rofl;
Generalnie jebnąłem. Gdzie tu logika? Z jednej strony czytam w newsach, że chcą sprawdzony format czyli tak jakby chcą odnieść sukces, a nie zapchać romówko-dziurę, a potem taki troll? XD

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

A kiedy u nas ostatnio widzieliśmy RS z normalnymi ludźmi?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

To wyjątkowo przewrotne pytanie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Edyta Nawrocka - podobno vlogerka, znana z "Take me out" również dostała propozycję udziału.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Nowa edycja nie będzie z pseudogwiazdami tylko ze zwykłymi uczestnikami - ruszyły castingi na stronie https://bigbrother.tvn.pl/.

Logo programu:

Obrazek

Hasło programu:

Big Brother wraca na antenę w 2019 roku i wszystkie reguły odchodzą w zapomnienie. Na co więc czekasz? Zgłoś się do nowego sezonu programu Big Brother.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

No te "nasze" gulczasowo-jolowe reguły go zdecydowanie powinny odejść w zapomnienie, ale to pewnie tylko takie medialne chujen-świsten i wcale nie o to im chodzi w tym haśle.
Czy ktoś z forum ma ochotę zostać "nową telewizyjną gwiazdą"? :lol: No dawać dawać, będę słał sesemeski.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
11 gru 2018, 23:31

Czy ktoś z forum ma ochotę zostać "nową telewizyjną gwiazdą"? :lol: No dawać dawać, będę słał sesemeski.
JA! Ale boję się, że nie mam tyle czasu na wiosnę. :(

Na moje odejdą od systemu sms na rzecz jakiejś apki czy fejskia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości