Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Agnieszka w wywiadzie powiedziała, że w programie nie pojawi się nikt już znany, a producenci szukają wyłącznie nowych twarzy, więc jestem w stanie jej uwierzyć patrząc na to, jak bardzo reklamowane są (i były) castingi do programu.
Jack pisze:
09 lut 2019, 20:09
Hue, hue, hue. TV4 czyli ich główny rywal będzie miała w tym paśmie z 4-5 razy więcej widzów. Program pewnie spadnie po jednym sezonie po niezadowalających wynikach oglądalności rzędu 350-400 tysięcy.
To kiedy mają emitować ten program? :D O 1 w nocy jak Polsat swoje niektóre "popularne" nowości programowe? Wiadome, że 21 nie wchodzi w grę, bo TVN nie chce w jednym paśmie swojej rozrywki z rozrywką na TVN7, bo to się mija z sensem.

Nowy zwiastun:


Podobno widzowie będą mieli wpływ na to, kto zostanie uczestnikiem programu. Patrząc na to, że w każdym zwiastunie mamy klip z zagranicznej edycji, gdzie w sali stoi sto osób i czerwone światło zapala się nad tymi, którzy odpadają to myślę, że coś w tym stylu możemy mieć u siebie (niekoniecznie z aż taką ilością osób).

Dodatkowo - Endemol zmienił sposób realizowania formatu i nasz sezon Big Brothera (podobnie jak finlandzki, który też powraca), realizowany będzie w prawdziwym, wynajętym domu, a nie w specjalnie wybudowanym budynku na potrzeby programu. Z tego co widziałem w zagranicznych artykułach nie jest to decyzja stacji, tylko zmiana metody realizacji programu przez Endemol, która będzie wchodziła w reszcie krajów emitujących/wracających do formatu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Meciek, to nie ja ustalam ramówkę TVN7, tylko stwierdziłem, że o 20 może być im trudno nawiązać walkę z TV4. Chociaż szansę na wyprzedzenie TVP1 mają - co nie powinno być i tak większym problemem xD

Skoro ma u nas być podobnie jak w Finlandii to jestem ciekaw czy też będą mieć nielimitowaną ilość alkoholu przez wszystkie dni uczestnictwa :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

A według mnie tych transmisji jest zdecydowanie za dużo. Program się szybko znudzi i tyle po nim będzie. Mogli ograniczyć tą ilość odcinków, wtedy człowiek czekałby z większą ciekawością. Ja tam BB daje maksymalnie dwa/trzy tygodnie i widownia będzie drastycznie spadać. Na początku wszyscy z ciekawości pójdą przed telewizor, no bo jednak wraca hit sprzed lat. Wątpię czy będzie coś co ich zatrzyma przy oglądaniu. Po uczestnikach fajerwerków się nie spodziewam. Ciężko znaleźć tak zróżnicowany i ciekawy cast jak w pierwszej edycji. A tak w ogóle BB sam w sobie nie jest jakimś mega ciekawym programem. Nawet jak wracam wspomnieniami do poprzednich polskich edycji to jakoś nic wielkiego nie przyciąga uwagi.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Na forum media2 jeden z użytkowników zamieścił ładną rozpiskę co, gdzie i kiedy będzie emitowane:

Obrazek

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Coraz więcej się dzieje na profilu BB. Widzowie będą mogli podrzucać pomysły na zadania. Do tego w niedziele startuję głosowanie gdzie daja nam do wyboru uczestnika, którego chcemy w programie. Spoty reklamowe też bardzo fajne. Oczekuję z niecierpliwościa.
Załączniki
FB_IMG_1552049579342.jpg


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Na stronie decyduj.online można głosować na pierwszą osobę, która powinna wejść do domu Wielkiego Brata.
Głosowanie jest online, ale kosztuje prawie 4 zety XD
A ci potencjalni uczestnicy są tak sztuczni, że masakra. Coś czuję, że szykuje nam się paradoku-hit w stylu "Dam i wieśniaczek" z TTV.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

No, ok obejrzałem gęby tych uczestników i już pojawiają się pierwsze dramaty. Panna jest znacznie milsza dla oka, ale łysy jest z Poznania. Co tu robić? Na kogo przeznaczyłbym 4 złote, gdybym je posiadał?

Acha, z tym robieniem dzióbka przez 90 dni to prawda. Sprawdziłem i nie da się go tyle utrzymać.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Ogólnie to ta dwójka uczestników nawet niezła. Na pierwszy rzut oka wydają się sympatyczni. Gdybym miał wybierać między nimi to minimalnie postawiłbym na Agnieszkę, która wydaje się bardziej naturalna. Ale podejrzewam że wejdzie do programu chłopak. Mam jednak nadzieję że w programie będzie większy przekrój uczestników. A nie tylko młodzi, piękni i bogaci. Niestety patrząc na tą dwójkę trochę się o to boję. Oby tylko nie wyszło to tak jak w TV4 gdzie wszyscy byli na jedno kopyto i nie dało się ich odróżniać.
Czekam z ciekawością na ten pierwszy odcinek. Produkcja jest bardzo pewna siebie i wierzy w sukces. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości. Liczę na jakieś ciekawe show, a nie na smęty, które się znudzą po tygodniu oglądania.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Lasencja ze Stargardu vs koleś z Poznania - i co ja mam biedny zrobić, gdy serce rozdarte? :o :lol:
Do błocka, za fraki i niech wygra lepszy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
11 mar 2019, 22:40
Lasencja ze Stargardu vs koleś z Poznania - i co ja mam biedny zrobić, gdy serce rozdarte? :o :lol:
Oddaj dwa głosy :D Jak to mawiał Artur Orzech: "jeżeli podobają Ci się wszystkie piosenki to oddaj głos na każdą i zwiększ szanse swoich faworytów".

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »



Najnowszy zwiastun. Jego drugi wariant ma hasło "Ciesz się, że nie jesteś uczestnikiem"

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

O jedenj rzeczy teraz sobie przypomniałem, kto będzie głosem wielkiego brata? Znowu Jarek?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Jarek pracuje teraz w TVP, więc odpada. Może Czubówna? :D

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Jack pisze:
13 mar 2019, 22:27
Jarek pracuje teraz w TVP, więc odpada. Może Czubówna? :D
To by było coś, tymbardziej że ostatnio jest w Agencie. Pytanie tylko czy była by w stanie sama poprowadzić bez zbyt dużej pomocy z reżyserki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości