Big Brother Canada 7

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x12-14

No generalnie tragedia. Sam miała możliwość wywalenia jednego z chłopaków i oczywiście zjebała - czego ja się po niej spodziewałem? Jest tragic. Chociaż i tak cały dom jest przeciwko niej poza Adamem i Kyrą, więc kogo by nie wywaliła, to co za różnica. I tak pewnie odpadnie za tydzień.

Kiera na sam koniec powiedziała coś na temat Dane'a. Wkurzyło mnie to jej ironiczne "shocker" jak Dane powiedział w filmiku z pożegnaniem o sojuszu Pretty Boys. Głupia dzido - Sam, Chelsea i Kyra trąbiły o tym, że jest sojusz męski, a ty i tępa dzida nr 2 Estefania wolałyście być służkami Dane'a, to pa.

Pretty Boys dominują każde HOH. Pewnie kolejna osoba spełni ich zachcianki, a wyeliminowany gracz nagle w dniu eliminacji się ocknie, że chyba został ograny. I tak w kółko od początku sezonu. Bardzo słabo.

Nagle pojawiło się światełko w tunelu w postaci Blood Veto. Twist z tym, że mieszkańcy sami je komuś muszą jednogłośnie przyznać, bardzo mi się podobał. Natomiast ta jego niby wielka moc okazała się ostatecznie żenująca. Kolejny wielki twist, pod który budują napięcie cały sezon, okazał się wielkim gównem.

Choć nie trawię Kyry, to początkowo nawet miałem ją pochwalić. Bardzo dobrze to rozegrała i zdobyła to bloody veto. Byłem naprawdę do niej w tym tygodniu pozytywnie nastawiony, no ale oczywiście MUSIAŁA ZJEBAĆ. Sama trąbi od tygodni o męskim sojuszu. Sama wszystkich przekonuje do eliminacji mężczyzny od dawna. I nagle ma moc, która pozwala jej wywalić Marka z sojuszu męskiego i ocalić Kierę, która zapowiada, że będzie celować w Dane'a. I co ten babochłop robi? Nie ratuje Kiery, a Mark zostaje. No brawo. Niech to coś odpadnie, błagam, bo po tym ruchu to już naprawdę nie mam do tego czegoś szacunku.

Jeśli nic się nie zmieni, będzie to z pewnością najgorszy sezon BB Can z wszystkich do tej pory.

Konfy:
Samantha - 12+2+1=15 (55)
Dane - 4+2+1=7 (54)
Kyra - 1+6+7=14 (39)
Adam - 0+8+1=9 (31)
Cory - 0+0+3=3 (30)
Damien - 3+1+0=4 (30)
Mark - 3+4+5=12 (28)
Anthony - 0+0+2=2 (20)
Estefania - 4+2+1=7 (17)

Kiera - 3+7+4=14 (37)

Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Kyra jest NAJLEPSZYM zawodnikiem BBCan ever. Queeeeeen. *_* I to nie jest to coś tylko to jest non-binary person. Mam nadzieję, że wygra ten program i przyniesie dumę swojej reprezentacji!

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Ale dziś nie jest 1 kwietnia.
Kyra pozostała w progarmie i zyskała blood veto tylko dlatego że nie jest żadnym zagrożeniem dla PB ani pod wzgledem strategii ani pod względem możliwości wygrywania konkurencji.
A poza tym sam fakt że ktos powie że jest drzewem nie oznacza wcale że on naprawdę tym drzewem jest. Król jest nagi więc nie musimy udawać że nosi piękne szaty. To mówienie na nią "THEY" jest po prostu wkurzające.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Żartowałem z tą Kyrą. Jedyny plus jest taki, że trzyma z moimi favs, a tak to jest takim typowym goat. 😅

Cory mnie zawiodła. Widać jak bardzo Anthony kontroluje jej HoH. Poza tym nie rozumiem po co tak rozmyśla nad tym backdoorem. Gdyby Sam naprawdę chciała ją backdoornąć to by to zrobiła, lol. Jeszcze obiecała, że ona będzie safe, więc może się liczyć z potencjalną stratą dwóch głosów jurorskich. Teraz pewnie niestety Sam odpadnie. 😭 Można mówić o niej co się chce, ale ona przynajmniej gra swoją grę jaka by ona nie była, a nie jest floaterem jak Este czy Damien, którzy nie robią kompletnie nic.

https://mobile.twitter.com/i/web/status ... 9175282688
^ this

Ten sezon jest niestety zdecydowanie najgorszy sezonem Kanady i raczej nic już tego nie jest w stanie zmienić. Nie tylko mamy słabych, nudnych graczy (Este/Damien/Kyra/Mark) to jeszcze edit jest bardzo słaby. Co tydzień HoH dostaje ok 10 konf a nominowani 2, 3 albo 4. 😂 Serio jedyne osoby, które tam lubię to Sam i Adam... Ale muszę przyznać, że Anthony prowadzi niezłą grę i manipuluje innymi, to jest jego HoH, więc jego wygrana też byłaby ok.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Odc. 11

O Boże, jacy oni są tragiczni. Cory - głupia idiotka. Ta debilka chyba nie rozumie, że jakby Sam chciała ją backdoornąć to by to zrobiła, ale czego się spodziewać. Lubiłem ją nawet, ale od samego początku była floaterem. Mam nadzieję, że odpadnie następna - pewnie tak będzie. Wtedy będzie zażenowana sama ze swojego występu. Chyba wypada pogratulować HoH Anthony'emu. :) Przynajmniej Sam jest w jury. Oczywiście, że to beznadziejny ruch dla Cory, ale ona jest tak zaślepiona Anthonym, że nie myśli logicznie. Adam i Anthony to będą teraz JEDYNI słuszni zwycięzcy. Este/Cory/Kyra/Mark/Damien (wielki Fan Favorite, który nie robi absolutnie NIC, jego wygrana byłaby pomyłką) są beznadziejni, a Dane jest mega denerwujący i jego styl gry nie przyniesie mu wygranej. Szkoda, że na miejscu dwóch z tych ameb nie ma teraz Chelsea i Kailyn, bo one przynajmniej próbowały grać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Odcinek 17
I odpadła Samantha. Ten sezon nabiera tempa i ma szansę na tytuł najlepszej edycji XD
A tak szczerze, dobry ruch dla pretty boys. Sam i Adama trzeba było rozdzielić prędzej niż później. Teraz jeszcze do wyrzucenia Dane i Adam i później Anthony może wygrać cały ten sezon. Wydaje mi się, że na ten moment ma na to największe szanse z pretty boys.

Gratulacje dla Arissy :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x15-17

Tragedii ciąg dalszy. Pretty Boys mają już prostą drogę do finału. Nudny i przewidywalny sezon, a dominujący sojusz jest tak cholernie antypatyczny, że oglądanie odcinków jest ogromnie frustrujące.

Nie zdziwię się, jeśli Anthony wygra cały ten sezon i z pewnością na to zasługuje. Jest niesamowicie świetnym manipulatorem i ustawił się na genialnej pozycji - inni wykonują jego ruchy za niego, a jakby co to zagrożeni z Pretty Boys będą Dane i Adam. Chociaż lubię tego typu graczy, to jednak mam problem z Anthony'm, bo jednak pomimo dobrej strategii i zdolności manipulacji dobrze jest, jeśli dany gracz jest choć odrobinę likeable. Anthony mnie przeraża - momentami mam wrażenie, że jest robotem pozbawionym ludzkich emocji. Ciężko jest kibicować komuś takiemu. Mamy też Dane'a, który generalnie jest spoko kolesiem, natomiast mam wrażenie, że ta gra wyciągnęła z niego wszystkie najgorsze cechy i ciężko jest mu kibicować. Jest też za bardzo na widoku, więc będzie jednym z głównych celów. Mam też wrażenie, że jury może być wobec niego bitter i na niego nie zagłosuje. Mamy też Adama, który okazał się taką pipką, że to się w głowie nie mieści. Powinien podjąć decyzję - albo broni Sam albo trzyma się Pretty Boys. Jego tak oczywista gra na 2 fronty sprawiła, że PB nie powiedzieli mu o swoim planie backdooru na Sam. Stracił więc lojalną sojuszniczkę i zaufanie swojego głównego sojuszu. I ta jego złość i rozgoryczenie w tym tygodniu były żałosne, podczas gdy to on sam do tego doprowadził (ale przynajmniej w końcu pokazał jakieś ludzkie emocje). Jak dla mnie miał dwie opcje: powinien grać z PB i okłamywać Sam zamiast próbować ją ratować, a jeśli wybrałby opcję, że ratuje Sam za wszelką cenę (bo jak twierdzi ją kocha), powinien był zachować się jak facet, ujawnić sojusz PB i stać się jej rycerzem w lśniącej zbroi. Tak ani nie wyszedł ani na stratega ani na bohatera, tylko na jęczącą pipkę. No i ostatni z PB Mark, którego ciężko mi rozgryźć. Ma bezpieczne miejsce w sojuszu. Niby coś tam gada o odwróceniu się od PB, tylko czy mu to się opłaca? Na razie jest najbardziej nijakim graczem z całej czwórki.

Ta dominacja PB jest tak irytująca i nudna (początkowo było ich 4 na 11 innych osób, ale tak zmanipulowali grę, że już jest 4:4, a oni wygrali większość zadań, więc mają łatwą dalszą drogę), że aż się chce jakiegoś twistu, który to rozwali. Z drugiej strony takiego twistu bym nie chciał, bo nikt z pozostałych osób nie zasługuje na to, aby jakikolwiek twist miałby im pomóc, a dominująca czwórka nie powinna być ukarana za to, że prowadzą tak dobrą grę. No bo komu mamy kibicować? Estefania to najgorszy gracz tego sezonu i chciałbym zobaczyć jej minę, gdy się okaże, że nie miała racji wyśmiewając możliwość istnienia męskiego sojuszu i że Dane cały czas ją oszukiwał. Dziewczyna jest totalnym pionkiem. Mamy Kyrę, która miała swoje przebłyski, a ostatecznie nie zrobiła nic ze swoją wiedzą i pomogła sojuszowi facetów nie używając blood veto (nie czaję jej logiki, naprawdę). Niby jedyne dwie osoby, które lubię to Cory i Damien, no ale... Cory zwaliła HOH. Anthony ją tak zmanipulował i owinął wokół palca, że to było aż bolesne w oglądaniu. To tak naprawdę było jego HOH, a ona odwaliła jego brudną robotę i pewnie niedługo zapłaci za to cenę. Też chciałbym zobaczyć jej minę, jak będzie oglądać odcinki ze swojego HOH, jak to mówiła w konfach, że robi ruchy najlepsze dla siebie i swojej gry i pozbywa się wrogów, a tak naprawdę zrobiła to, co było dla niej najgorsze. Jej minę, gdy zobaczy, jak bardzo Anthony zrobił jej pranie mózgu. Zasługuje na bolesną eliminację i rozczarowanie po tym tygodniu. No i Damien, który naprawdę jest spoko kolesiem, ale jest tak totalnie bezużyteczny. Gry nie ma żadnej, a i zadania żadnego nie potrafi wygrać.

Odpadła nam Sam. Nie to, żebym jej żałował, bo sama doprowadziła do takiej sytuacji swoim showmancem z Adamem, tragiczną grą socjalną i zmarnowanym HOH, gdy miała szansę na większy ruch, a wywaliła kolejną kobietę. W sumie nawet jakby wywaliła wtedy faceta, to ona i tak nie umiała się dogadać z kobietami. Graczem więc była naprawdę marnym, skoro tak skutecznie nastawiła przeciwko sobie praktycznie wszystkich w grze.

Niech ten sezon się już skończy.

KONFY:
Dane - 5+9+1=15 (69)
Cory - 10+4+1=15 (45)
Kyra - 1+1+0=2 (41)
Adam - 3+1+4=8 (39)
Anthony - 4+8+2=14 (34)
Damien - 2+1+0=3 (33)
Mark - 0+2+3=5 (33)
Estefania - 4+2+2=8 (25)

Sam - 3+10+8=21 (76)

Kiera - 37, Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Mark? Co ty robisz?
Na początku serio myslałem, że Adam może być jego celem. Później pomyślałem ok, to jednak taka "zmyłka" dla głupszych uczestników i będą chcieli pozbyc się innego zagrożenia, które może namieszać czyli Cory.
Później wychodzi tak Mark i wskazuje na Esti. Serio? Nominowanie Esti XD Produkcja twistem pewnie będzie chciała uratować Damiena i jeszcze się okaże, że w tym weeku wyleci Esti. To byłoby dość zabawne podsumowanie tego tygodnia i słów Marka, który mówił, że gra na własne konto i nie boi się robić big moves.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

7x20

Uff, właściwa osoba znalazła jednak ten power, a nie jakiś Damien. Naprawdę się ucieszyłem, że udało się to znaleźć Adamowi, bo na ten moment właściwie tylko jemu kibicuję. Jak łatwo można było się domyślić wybrał Cory, no i świetnie. Cory odpadła i nie ma co o tym dalej mówić. Na pewno w jury house będzie się świetnie bawić razem z Sam :D
Gdyby nie Adam to ten tydzień naprawdę byłby mega nudny. Ładnie Marka i jego zachowawcze nominacje podsumowała Esti XD
Ciekawe jak teraz odnajdzie się w programie Anthony. Myślałem jeszcze z tydzień temu, że ma całkiem spore szanse żeby wygrać ten program, bo ludzie będą chcieli wyrzucić zagrożenia w stylu Dane i Adam, ale Anthony sam się trochę wkopał w tym tygodniu z Cory i tą walką o nią...

Za tydzień double, więc mam nadzieję, że to będzie odpowiedni moment na jakiś blindside. Jeżeli dobrze liczę to już za 3 tygodnie mamy finał programu.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

I dobrze, niech ten najgorszy sezon BBCAN już się litościwie zakończy.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Haha, nara Cory! Zgadzam się, że Adam to jedyna osoba warta kibicowania i ewentualnie Dane, bo przynajmniej gra. Anthony jak coś zaczęło nie iść po jego myśli pokazał swoją prawdziwą twarz strzelając fochy. Wątpię, że to wygra. Największa beka to byłby pojedynek największych floaterów - Damiena i Estefanii. W sumie nie zdziwiłaby mnie wygrana Damiena. Produkcja i widzowie go lubią, więc może coś tam pod niego riggną.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x18-20

No więc mamy Marka jako HOH. Marka, który od kilku tygodni zapowiada, że pora zrobić wielki ruch i odwrócić się od Pretty Boys. Marka, który zapowiada, że jego HOH będzie największym ruchem ever. Sam fakt zdrady PB nie byłby dla niego dobrym ruchem, ale... Skoro już obrał na cel Cory, to było ewidentnie widać, jak został zmanipulowany przez Anthony'ego, gdy jej nie nominował. Tym samym Mark nominował Damiena i Estephanie - dwie największe ameby sezonu, które nie umieją wygrać zadania nawet wtedy, gdy od tego zależy ich życie w grze. Brawo Mark. Nie sądziłem, że ktoś jest w stanie mieć gorszy HOH od Cory, ale brawo. Osiągnąłeś tytuł najgorszego HOH sezonu. Żałosny gracz.

Jako drugi rozczarował mnie Anthony. Fajnie, że do tej pory udało mu się bronić swojego żołnierza Cory, ale trzeba wiedzieć, kiedy takiego pionka można poświęcić. I jego ból dupy i wszelkie ratowanie Cory myślę, że obróciło się przeciwko niemu i odkrył swoje karty, że zależy mu tylko na własnej dupie a nie na sojuszu. Do tego nie znoszę hipokryzji. Tydzień temu zrobił dokładnie to samo Adamowi i jeszcze w gorszym stylu - oszukując go, wsiadając na niego, no ale jego argument był ostatecznie taki, że to poświęcenie dla sojuszu. Teraz mamy identyczną sytuację. I co? I wielki ból dupy. Także Anthony'ego na ten moment nie cierpię.

Damien, Este i Kyra to nadal pionki. Cory odpadła - cudownie. Zapłaciła za swoją beznadziejną grę i bycie bezmózgiem tydzień temu. I strasznie nie lubię argumentów "Dane, jeśli mnie wyeliminujesz, to nie dostaniesz mojego głosu jurorskiego" - bitch, ta gra jest o eliminowaniu innych, on gra dla siebie nie dla siebie, to jedno z najbardziej żałosnych zagrań w tej grze. Adam w końcu zdobył moc z tajemniczego pokoju i posłał dzięki niej Cory do domu - piękna zemsta za Sam. Trochę wygląda na to, że Adam i Dane przejrzeli Anthony'ego, więc na tym etapie za to im kibicuję. To chyba świadczy samo w sobie o tym sezonie, jeśli powiem, że na ten moment Adam stał się moim faworytem, ale w tym tygodniu naprawdę mi zaimponował. Jeśli teraz jeszcze Adam i Dane wyeliminują Marka i Anthony'ego, to w ogóle czapki z głów. Uważam, że i tak sojusz z Kyra, Este i Damienem byłby dla nich lepszy. Żadne z nich nie wygra zadania, a nawet jeśli, to nimi da się tak manipulować, że wyeliminują siebie nawzajem. To Anthony i Mark są teraz dla nich zagrożeniem. Także Adam, Dane, nie zawiedźcie mnie w tym tygodniu.

KONFY:
Dane - 3+5+0=8 (77)
Adam - 7+9+8=24 (63)
Mark - 17+6+2=25 (58)
Kyra - 3+1+2=6 (47)
Anthony - 3+3+3=9 (43)
Damien - 4+3+2=9 (42)
Estefania - 2+6+3=11 (36)

Cory - 0+1+2=3 (48)

Sam - 76

Kiera - 37, Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Ech, myślałem że może będę mógł w końcówce kibicować Adamowi. Nie, okazało się że oczywiście to kolejny bezjajeczny element który boi się naruszyć status quo. Jeszcze CAŁE 2 tyg do zakończenia tego fiaska. Nie kibicuję nikomu, załuję że ktoś wyniesie z tego jakieś pieniądze i szczerze mówiąc jedyną pociechą dla mnie jest to że skoro tym sezonem ustaliliśmy gdzie znajduje się absolutne dno to znaczy że w przyszłości każda kolejna edycja BB może być jedynie lepsza.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Serio? Chcą wywalić Esti? Kolejny głupi ruch... Mam nadzieję, że ten sezon skończy się za dwa tygodnie i będzie można o nim zapomnieć raz na zawsze.
Pamiętam jak większość użytkowników forum krytykowali poprzednią edycję i zwycięzcę - jednak trudno nawet porównywać ze sobą ta edycje. Tam wszyscy próbowali grać. Niektórzy byli idiotami i mieli dziwne pomysły, ale coś tam robili na własną rękę, a tutaj każdy podczepia się pod kogoś i czeka na swoją eliminację.

Nadal kibicuję Adamowi, ale zgaduję że wyleci podczas double albo na etapie F4. Nikt nie będzie chciał zmierzyć się z nim w finale.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości