Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Ale bez sensu te karne nominacje. Jeszcze bym zrozumiał gdyby nominowani byli ci co nie wykonali zadania, ale takie coś jest głupie. Szkoda mi przede wszystkim Madzi, bo widać było że jest jej przykro. Działań Oleha nie rozumiem. Najpierw się dobiera do Madzi i wydaje sie że ma z nią super relacje, a później tak z dupy bez uzasadnienia ją nominuje. Nie ogarniam go i tak szczerze nie obraziłbym sie gdyby w niedzielę odpadł. Ale co by nie mówić, ostatnio zaczął się bardziej otwierać i już nie jest takim duchem jak na początku. W tym tygodniu zaczął w końcu odgrywać jakąś rolę w tym programie.

Nowi są dla mnie skreśleni. Dużego plusa złapała sobie u mnie Iza, która nie pozwoliła nowej spać obok siebie. Ja bym tym fałszywcom kazał spać na podłodze, ale na dworze. Wiedziałem że po wejściu do domu będą te sztuczne uśmieszki i udawanie miłych. Niezły hejt leci na nich w necie, co mnie cieszy. Jeszcze gdyby tak Wielka Siora nie dała im immunitetów to na bank byliby nominowani i jedno z nich by poleciało.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Program w końcu się wyrobił. Zaczęli robić jakieś psychologiczne zagrywki z uczestnikami, pokazywać dramy. Także no w końcu jest co oglądać. No i niestety ale teraz muszę oglądać, skoro osoba, którą znam, bierze udział, ciekawość wygrywa. Nie zmieniam jednak zdania, że największym minusem całego show jest casting.

Podsumujmy trochę uczestników. Zacznijmy od tych, których lubię:

Kasia - jest moją główna faworytką i dziwią mnie te hejty na internetach na nią. Nie wiem, co ona w sobie ma, ale jak dla mnie jest po prostu przesłodka z tym swoim wiecznym głodem. To jest takie bekowe. Zawsze mi się robi cieplej na sercu, jak jest jakaś scena z nią w odcinku. I'm in love, I guess.

Stara Madzia - oglądałem kilka odcinków z moją rodzinką, totalnymi casualami, no i zdecydowanie jest to faworytka wszystkich. Na początku wydawało mi się, że z tą swoją "dobrocią" i wrażliwością jest sztuczna, ale nie sądzę, aby mogła udawać tak dobrze tak długo. Dlatego też i na tym etapie ja bardzo ją lubię. Let good guys win!

Bartek - z facetów to jego lubię najbardziej. Pozytywny, energiczny, zabawny, z dystansem.

Igor - czasami gada głupoty i obraźliwe rzeczy, no ale naprawdę nie sądzę, aby to robił ze złych pobudek (jak np. Maciek czy Kuba). Po prostu jest prosty, głupiutki i tyle, więc trzeba do tego podchodzić z dystansem. Ja tam go lubię.

Nowa Magda - nie rozumiem, dlaczego ludzie jej tak nie cierpią. Jestem chyba jedyną osobą, która ją uwielbia XD Ok, jest głośna, momentami wulgarna, jak to określili "przaśna", ale jak dla mnie nie zrobiła nic, żeby ją jakoś strasznie hejtować i uważać za ogromnie podłą i złą osobę. Laska ma osobowość, wyróżnia się. Może jej sposób bycia komuś nie odpowiadać, ale ludzie robią z niej jakiegoś potwora.

Angelika - dziwnie obserwuje się kogoś, kogo się w jakiś tam sposób zna i kojarzy. Jestem zaskoczony tym, że ją polubiłem i mam nadzieję, że przetrwa nominacje. Myślałem, że będzie ciemnym charakterem i bitchem a la Corinne, a tymczasem (poza jej komentarzami w zamkniętym pokoju) pokazuje się od dobrej strony. Spadła na nią lawina hejtu za to obgadywanie w zamkniętym pokoju, ale to jest taka hipokryzja. Czy to w domu BB, czy to w normalnym życiu, inni gadają o innych i innych krytykują, trzeba mieć do tego dystans. A przepraszam, komentarze tych ludzi na forum/facebooku to nie jest obrabianie komuś dupy? Także niech rzuci kamieniem ten, który nie jest winny.

Obojętni

Iza - ogólnie to ją lubię, ale jest po prostu za bardzo w tle. Mam wrażenie, że niewiele o niej wiem. Ciocia klocia dobra porada i tyle.

Justyna - momentami mnie drażni, momentami jest spoko. Na pewno mam o niej lepsze zdanie niż na początku.

Na NIE

Kuba - ja nie wiem, skąd oni go wzięli, ale Maciek to wykazywał się jakąś inteligencją. Ten z kolei krytykuje wszystkich, a sam siebie ma za nie wiadomo kogo, a swoją "fajność" buduje ciągłymi bluzgami, których używa w zdaniach zamiast przecinków. Co to jest? Gimnazjum, gdzie przeklinało się po to, żeby pokazać kolegom, jakim jest się fajnym? Strasznie wulgarny, prosty i po prostu głupi typ. Oby odpadł za tydzień.

Łukasz - niech on już odpadnie, na niego nie da się patrzeć. Robi dramy dosłownie o wszystko, jest tak cholernie przerysowany, irytujący i nie da się go już słuchać. Gdy tylko się odezwie, ma się ochotę wywalić telewizor przez okno.

Oleh - lubiłem go, ale w tym tygodniu przeszedł samego siebie. Nominacja Madzi, chociaż się do niej przymila - pokazał, jaki to jest fałszywiec. To jego parcie na seks w tym tygodniu to jakaś masakra. Pewnie znowu nominuje Madzię i Angelę, bo go odtrąciły. Generalnie wyszedł na jakiegoś strasznego oblecha w tym tygodniu, fuj.

Radek - niby ma lepszy tydzień, ale już go nie polubię, po prostu to nie moje cup of a tea.

Jeśli chodzi o nominowanych, to ustawię ich w kolejności od osoby, która najbardziej chcę, aby dzisiaj odpadła, do tej, która powinna zostać:
1. Łukasz 2. Oleh 3. Iza 4. Madzia Nowa 5. Madzia Stara 6. Kasia

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

A ogładasz live stream? Tam Magda Decybel czasami robi taką wieś, że to głowa mała. Ale faktycznie taka po prostu jest, podobnie jak Igor. Nie są to najmądrzejsze osoby.

Generalnie to się ze wszystkim zgadzam. Najbardziej bym jednak chciał eliminacji Olka dzisiaj. Dlaczego Olka? Bo jak dzisiaj nie poleci to będzie tam jeszcze długo, a jest nudny, fałszywy i mysli, że każda jedna na niego poleci. Wykorzystuje fakt, że mu dali opinię na początku tego najładniejszego chłopaka, dziewczyny to podchwyciły, więc je teraz mami masowaniem, tuleniem, noszeniem itd. itp. Niestety, ale laski w domu mają klapki na oczach i tego nie widzą. Jedynie Kaska, która ma serio bardzo dobre spostrzeżenia to zauwazyła i powiedziała na hustawce. Tyle tylko, że to było bardziej w żartach chyba. A jeśli to nie Olek to mimo wszystko wolałbym by odpadła Magda Decybel. której rolę ma od jej wejscia probowac przejac Angelika. Angelika jak na razie mysle, że się troche hamuje i nie do konca pokazuje jaka jest na prawdę ;) Bardziej jest to gra by przypodobac się mieszkancom domu i bardzo sptrytnie próbuje byc taka jakby to oczekawali od niej poszczegolne osoby, wiedząc o tym jacy są i co lubią. Mam wrażenie, że w normalnym zyciu by Olkowi już dała z liscia :D Zdziwię się, jak go nie nominuje o ile ten zostanie. No chyba, że się mylę.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 15:38 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Ja też lubię nową Magdę. Te hejty na nią są strasznie przesadzone... No ale to casuals, oni w większości kibicowali Maćkowi, więc chyba więcej nie trzeba dodawać. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

A ogładasz live stream? Tam Magda Decybel czasami robi taką wieś, że to głowa mała. Ale faktycznie taka po prostu jest, podobnie jak Igor. Nie są to najmądrzejsze osoby.
Nie oglądam, ale czasami czytam, co się dzieje w domu, na linku podesłanym mi przez Jacka na inne forum. I czasami ktoś tam opisze jakąś jej akcję i jest potem wielkie oburzenie kilku osób, a w sumie to w tym, co zostało napisane, nie widzę nic złego. No fakt - jest głośna, robi wieś, bywa wulgarna - tu się zgadzam. I dla mnie to jest po prostu kwestia, że akurat osobom piszącym te komentarze nie pasuje jej charakter i to rozumiem. Ale jej zachowanie choć głośne/głupie/wulgarne jeszcze nigdy nie wzbudziło we mnie myślenia, że to jakiś ciemny charakter i zepsuty człowiek. Traktuję ją jak i Igora z przymrużeniem oka z tego powodu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Hahahaha i mamy non-elimination week.
Mam nadzieję, że to oznacza, że nowi nie dostaną jakiegoś immunitetu na przyszły tydzień.
Po dzisiejszych życzeniach szkoda mi Justyny. W święta poprzez brak życzeń dowiedziała się, że coś jest nie tam. Z tego co czytam to chyba Paweł już nie chce być z Juszes. Czekam na jakiś jego vlog na yt na ten temat :D Podobno od jakiegoś czasu nie wstawia nic w jej mediach społecznościowych. Być może jednym z powodów jest to, że publicznie mówiła w programie o ich związku, o długach Pawła itp. itd.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Co do nowej, to powiem tak, na początku zapowiadała się ne bezczelną i głośną i taka też jest. Samo to mi jako tako nie przeszkadzało, aczkolwiek w pierwszym zestawieniu nominowanych chciałem jej eliminacji, gruba Kasia to jednak swojska dziewucha, Łukasz oferuje dramy, a ona? Kolejny przydupas Igora? Ostatnio moją uwagę zwróciła rozmowa Bartka i Izy o nowej. Wspomnieli, że pod wpływem Pyskacza zmienia się negatywnie. Doszły nowe nominacje, a więc jeśli zostanie, a odejdzie takie Oleh, będę szczęśliwy.
A przepraszam, komentarze tych ludzi na forum/facebooku to nie jest obrabianie komuś dupy? Także niech rzuci kamieniem ten, który nie jest winny.
Oj, oj, rzucam kamieniem w Marudną Dżelę. Co inne być widzem, co inne uczestnikiem. Czy my komentując meet the cast z Survivor i śmieszkując sobie z porównań uczestników do Ozzy'ego/Cochrana/Boston Roba obrabiamy komuś dupę? Nie popadajmy w paranoję.
Nie ma znaczenia, czy siedzisz w sekretnym pokoju, czy siedzisz z nimi na werandzie. W tym momencie już podlegała ocenie widzów i ją oceniono. Uważam, że jest nieszczera.
Zgadzam się z bobaasem, i ona i jej kolega z sekretnego pokoju bardzo starają się nie podpaść mieszkańcom i zachowują się w taki sposób w jaki od nich oczekują. Z tym, że on prezentuje już zaawansowane wiochmeństwo, ale jak powiedział to dlatego, że "pracuje z patologią", cokolwiek to miało znaczyć. Dżela z kolei ma strategię na "och ach wszyscy są wspaniali".

Chciałbym jeszcze odnieść się do hejtów na Kasię. Ludzie, którzy mają ból dupy o to, że ona "ciągle tylko je" powinni się puknąć, najlepiej jakąś patelnią, w głowę. Po rozpoczęciu programu widzowie biadolili, że cała grupa wygląda jak z top model. I mamy Kaśkę, która nie jest taka fit, no i co, ludziom przeszkadza, że dziewczyna lubi zjeść. Potem przez takich debili dziewczyny mają niską samoocenę.

A w ogóle to polecam setkę Kasi o serniczkach i rajstopach.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Tak jak naprawdę nie mam dużych problemów z tym programem, tak wczorajsza Arena to był kompletny brak szacunku dla widzów. W ogóle nie rozumiem sensu tego, że ona się odbyła.

Nie dość, że nie było tam zupełnie nic, co wymagało prowadzącego, to po co ściągali Agnieszkę i resztę do studia? Są święta, odpuściliby Agnieszce kompromitację kolejny raz, bo nie pamięta imion uczestników. Dodatkowo, tak jak nie mam nic do Jędrzejaka, tak myślę, że powinien zostać przy pogodzie w DDTVN. Ohme jak zwykle jest najjaśniejszym punktem programu, mimo tego, że udzieliło jej się z koleżanki po fachu i pomyliła imię uczestnika.

Jedyny ciekawszy moment we wczorajszym odcinku dotyczył Justyny.
- Justyno, na kogo życzenia czekałaś?
- Na życzenia od chłopaka.
- Dziękuję, możesz odejść.

No to było piękne, ten jej meltdown po live'ie też.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: frasiek »

Meciek pisze:
22 kwie 2019, 12:31
Nie dość, że nie było tam zupełnie nic, co wymagało prowadzącego, to po co ściągali Agnieszkę i resztę do studia? Są święta
A może Agnieszka się ucieszyła, że ma wymówkę?

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Myślę że to ten moment. Będzie druga edycja?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Szczerze mówiąc wątpię, ale poczekajmy do końca sezonu i na pełne wyniki oglądalności :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Za wcześnie na takie pytania. W ogóle, czy was też wkurza ten trend w polskiej telewizji, że jak jakiś program się przyjmie to srają edycjami jedna za drugą. I nie chodzi mi o takie coś jak jedna edycja BB co roku, ale edycja za edycją, cztery-sześć miesięcy i jedziemy dalej.
Ten cały odcinek świąteczny był beznadziejny. Dla pełnej rehabilitacji powinni wyrzucić dwie osoby w niedzielę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Tak, ten odcinek był beznadziejny i miał bardzo słabą oglądalność. Coś koło 760 tys widzów. Bye, Bye, Big Brother :D

I zgadzam się z Kobrą, taka Twoja Twarz, która Brzmi Znajomo ma już 11 edycji! No niestety taka jest już telewizja. Jak coś się przyjmie to wrzucają tego tyle ile się da. np. Voice, Voice Kids, Voice Senior XD

Edit: Na stronie info, że głosowanie zostało zakończone. O co chodzi? :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Ale z tego Kuby to jest burak. Aż żal na niego patrzeć. Ktoś tu chyba chce być drugim Maćkiem, co jest naprawdę świetnym pomysłem. Kolejny który uważa się za nie wiadomo jak zajebistego i myśli że imponuje innym swoimi przekleństwami i bluzgami. Ja nie wiem co tacy ludzie sobie myślą idąc to programu. Zachowując się jak debil wystawił sobie piękną opinię i jest bardzo hejtowany na internecie. Ale to jest prawdziwa twarz Kuby i nie widzę przyszłości dla niego w tym programie. Cała trójka nowych uczestników to porażka. Kuba i Magda natychmiast do wywalenia. Andżela trochę się poprawiła ostatnio, ale nic szczególnego w niej nie dostrzegam. Jej talk show najgorszy jak do tej pory.

Fajne zadanie tygodniowe z tymi ćwiczeniami. Ale nie podobają mi się te wszystkie kary, jakie spadły na uczestników przez idiotę Kubę. On powinien za to płacić a nie inni. Podczas toru przeszkód bardzo mi było szkoda Kaśki. Z czasów szkoły doskonale pamiętam, że zawsze na lekcjach wychowania fizycznego były jakieś osoby które odstawały od innych. Ale to nie powód by sie z nich śmiać czy obrażać. Kasia jest taka słodka z tymi swoimi tłumaczeniami, że nie wie jak przytyła w programie czy to dlaczego nie pokonała toru. Po prostu uwielbiam tą dziewuchę i biorę ją w całości.
Zaczyna mnie irytować Justyna. Ta dziewczyna chyba nie jest w pełni zdrowa umysłowo. Ja rozumiem że ona jest wege, ale po cholerę robić dramy o każdą pierdołę. To już wygląda na jakieś zaburzenie, bo ta dziewczyna cały czas o tym gada. Teraz ma nawet problem o mleko ze sztucznej krowy czy o kury w zbyt małej zagrodzie. Trafiłem też na bekową scenę gdy Justyna mówi że wolałaby życzenia świąteczne od innej koleżanki, która tak jak ona jest wege i dzięki temu byłaby silniejsza :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Widzę, że można znów głosować. Naprawdę dziwna sprawa z tym głosowaniem. Wczoraj info na oficjalnej stronie oraz na decyduj.online że głosowanie zostało zakończone. Sprawdzałem też dzisiaj rano i było wyłączone, a teraz ponownie można oddawać głosy XD

A Justynę za to właśnie lubię. Dzięki niej przynajmniej coś się dzieje i tych wszystkich dram nie robi w taki sposób jak ten nowy, który koniecznie chce zostać nowym Maćkiem. Jej niektóre teksty są genialne jak np. to z koleżanką <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości