Agent - Gwiazdy 4

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Najlepszy odcinek jak do tej pory. Zadania niby proste, ale ciekawe. Twist z tym ostatnim zadaniem świetny! I wyszło bardzo ciekawie, bo do końca trzymały emocje, czy jednak Rafał odpadnie. Mamy dramy, dobre zadania, ciekawe twisty, mocne osobowości - moim zdaniem to jest najlepszy sezon Agenta Gwiazdy do tej pory.

Kaśka wyrasta na nową irytującą Mariolkę. Bidulka narzeka, że wszyscy są przeciwko niej i są tacy źli, a ona taka wspaniała. Cóż, można się z kimś nie lubić, ale skoro nie lubi jej praktycznie każdy, to niech zastanowi się, że może jednak to z nią jest coś nie tak. A jest z nią nie tak bardzo dużo, co widać. To dla mnie przerażające, że dorosła kobieta ma mentalność nastolatki. Jest okropna i mam nadzieję, że niedługo znowu odpadnie, bo tak na dobrą sprawę to wcale jej tam nie powinno być. Najgorsza uczestniczka ever, a jej akcje na zadaniu z kurami - irytujące babsko, nie wytrzymałbym z nią i nie dziwię się, ze Miśkowi puściły nerwy. Dzięki niej jednak są dramy, co jest dobre dla tego programu.

Pierwszy raz niby pokazali Marysię jako potencjalnego Agenta - hmmm. Wiadome, że Agent chciał się wykazać w tym zadaniu, chociaż jak dla mnie mogłaby je spokojnie położyć. Skoro Rafał i Andrzej sobie nie poradzili, to miała dobrą wymówkę. Tak naprawdę to chciałbym się zaskoczyć tym, kto jest Agentem w tym sezonie. Największym szokerem na pewno byłby Rafał, no ale na pewno tym Agentem nie jest. Jego emocje i łzy w oczach na zadaniu z pokerem, a także teraz jego przerażenie i łzy w oczach przed odkryciem jego ekranu na koniec odcinka świadczą o tym, że to nie on. Fajnie, że dostał taki Heroe edit w tym odcinku (nawet nienawidząca wszystkich i siejąca dramy Kaśka go lubi). To mój główny faworyt. Ciekawym Agentem w sumie byłaby Lityl Monster z tym, że wszystkiego się tak boi - tak w sumie nawet sobie pomyślałem, że przypomina mi Mirka z 2 sezonu starego Agenta, który/a właśnie odgrywał/a rolę Agenta udając taką pierdołę.

W każdym bądź razie mega sezon i jestem ciekawy co dalej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek.

Zadanie z pojedynkami dobre. Utwierdziło mnie w tym, że Maria jest agentem. Niby najpierw dobrze sobie radziła, a potem, jak wszyscy sądzili, że ona wygra, to zjebała pojedynek z Rafałem. Wydaje mi się, że Wiktor ją zdemaskował i dlatego postawił na Rafała. Fakt takiego wyedytowania tej sceny sprawia, że jeśli mam rację, to jest piękna scena na Reunion, która pokazuje działania Marii i potencjalnego zwycięzcy Wiktora, który przechytrzył agenta.

Zadanie ze skrzynkami świetne, dramogenne. Posypało się trochę przewag, w grę weszły czarne immunitety. No i trzecie zadanie też spoko było. Odpadł Andrzej i w sumie dobrze, bo ciężko było zrozumieć to, co on mówi. Nadal kibicuję najbardziej Rafałowi i Damianowi, no ale tak naprawdę nie przepadam jedynie za Wiktorem i nie cierpię Kasi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

Ciriefanie, zgadzam się z każdym twoim słowem (no prawie, bo nie kibicuję Rafałowi i Damianowi). Nie sądziłem, że taki dzień kiedyś nastąpi :D

Dokładnie mam takie samo zdanie odnośnie Marii. To zadanie w pewien sposób zdemaskowało to co podejrzewaliśmy już od jakiegoś czasu, że jest agentem. Wiktor chyba rzeczywiście ją rozgryzł i będę w szoku, jeżeli nie znajdzie się w finale.

W zadaniu ze skrzynkami według mnie tych przewag było trochę zbyt dużo. Dwa czarne immunitety mogą sporo zmienić w grze. Za Andrzejem nie będę tęsknić, bo i tak bez Mariolki właściwie go nie było.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Ja też już jestem pewien że Maria jest agentem. Muszę przyznać że nieźle rozegrała to z tymi pojedynkami. Najpierw pokazywała się ze świetnej strony, by wzbudzić zaufanie w Wiktorze, a później bardzo łatwo położyła pojedynek finałowy. Jednak Wiktor nie dał się na jej zagrywki nabrać i widać że obstawia ją jako agenta. Później chciał być z nią w parze w zadaniu ze skrzynkami, zapewne po to by móc ją lepiej obserwować. Ale Marysia nie chciała, bo pewnie wie że Wiktor już ją rozszyfrował.

Szkoda mi trochę Andrzeja, bo był taki pocieszny. Ale jego odejście było do przewidzenia. Pewnie obstawiał tego samego agenta co Mariola i nie wpadł na pomysł by zmienić swoje typy. Myślę że pozostali już właściwie typują agenta, albo są bardzo blisko. Mam też podejrzenie że Wiktor będzie jednym z finalistów.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Ale bez sensu że Rafał odpadł. Bardzo go polubiłem i trzymałem za niego kciuki. Strasznie się zniechęciłem do dalszego oglądania. Teraz już nie ma innej opcji jak Marysia jako agent. Ostatnio dużo osób sugerowało że Jonkisz jest agentem. Ja w to nie wierzyłem, ale gdzieś tam po cichu liczyłem że przeżyję szok w tej edycji i agentem okaże się ktoś tak mało prawdopodobny. Przecież to byłby sztos, że osoba która jest kreowana na bohatera tak naprawdę działa na niekorzyść grupy. Ale oczywiście nikt z produkcji nie wpadł na taki pomysł i agentem jest Sadowska, którą zapewne wszyscy w grupie obstawiają. Dwa ostatnie odcinki bardzo mocno pokazały jej działania i nie ma tak naprawdę możliwości by agentem był ktoś inny.

Muszę przyznać że zadania w tym sezonie bardzo dobrze się ogląda. Jest spory postęp w porównaniu do zeszłej edycji. Tam to wszystko było takie smętne. Może to też przez to że uczestnicy byli nudniejsi i nie było dram.
No i oczywiście mam niezłą bekę z Rusin :lol: Myślałem że ona już niczym bardziej dziwacznym nie może zaskoczyć. A tu nagle wczoraj podczas zadania zaczęła śpiewać. Prowadząca pierwsza klasa!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

Odpadł Rafał. Jakoś bardzo nie jest mi go szkoda. Dawał z siebie wszystko podczas każdego zadania, walczył dla dobra drużyny, ale niekoniecznie o to chodzi w programie :)
Damian podczas tego odcinka zaprezentował się z niezbyt dobrej strony. Jeżeli chciał zmylić tropy i skierować cel na siebie to raczej nie udało mu się tego zrobić :D
Wygląda na to, że Sadowska jest tym agentem. Violka byłaby zbyt oczywista. Pewnie już większość grupy wie, że to ona.

Postęp do poprzedniej edycji widać wyraźny. Jednak boję się, że gdy wyleci Misiek to znów będzie nudnawo i wszystkie dramy ograniczą się do Viktora, bo nawet Kaśka z Violką potrafiły współpracować podczas wyzwań i ta "drama" chyba już jest programie zakończona. (Nie mówię o tym co dzieję się teraz w mediach plotkarskich xd)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Kamel »

Bardzo dobrze ogląda sięten sezon!
oczywiście kibuje Violce, a nie Kasi (bo jest fałszywa jak pies jkjkjk), ale moją all time favorite jest Lytyl <3 Mam bekę za kazdym razem jak ją pokazują, zwłaszcza gdy towarzyszą jej kury.
Co do agenta to chyba jest jasne, cnie :)
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Meciek »

Ogólnie muszę powiedzieć, że póki co to naprawdę jest najlepszy sezon Agenta na TVNie, widać, że ktoś w produkcji naprawdę miał dużo pomysłów na ciekawe zwroty akcji - motyw z banknotami jak dla mnie jest super, bo wykorzystują coś, co pojawiło się w każdej edycji, czyli "agentodolary", ale nadają im nowego znaczenia, więc super, że postawili na coś innego niż jakieś tubki/puzzle/inne dziwne rzeczy.

Mam nadzieję, że TVN da Agentowi kolejny sezon, bo widać, że (w końcu) Jake Vision daje radę produkcyjnie. No, jakby tak dało się wywalić te dogrywane scenki na początku odcinka to byłoby w sumie jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

To jest zdecydowanie najlepszy sezon Agenta do tej pory. Wszystkie zadania są świetne.

Maria znowu miała pole do popisu. Podczas gdy wina z buteleczkami spadła na Damiana, ona została z Kaśką i Wiolką w wodzie i kto wie, co tam pozabierała. W zadaniu drugim dziwnym trafem popsuł im się gps, a kto miał go pierwszy w rękach? Jestem ciekawy, co z nim zrobiła. W trzecim zadaniu "osoba, którą kocham" - no dobrze, że Angelika wymyśliła tego Biebera (bekowo, ale zaliczone), no ciekawe.

Szkoda Rafała. Był zdecydowanie moim ulubionym zawodnikiem tej edycji. Teraz kibicuję Damianowi, ale w sumie lubię wszystkich oprócz Wiktora i Kaśki. Nawet Lityl mnie nie drażni. Stawiam jednak, że Wiktor wygra ten sezon.

Twist z kasą super.

Rusin tym śpiewem przebiła samą siebie. Czy Edward nie widzi, jaka ona jest w roli prowadzącej tragiczna?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Kolejny genialny odcinek, przezabawny. Uśmiałem się.

Warto było męczyć się z Wołejnio przez te wszystkie odcinki po to, żeby zobaczyć, jak się kompromituje na zadaniu z koparką. Zabawne też było, jak miała wymyślić filmy do kalamburów i mówi, że nic nie przychodzi jej do głowy. Nie potrafiła nawet przypomnieć sobie żadnego filmu, w którym zagrała. Nie martw się Kaśka, też nie potrafię sobie takiego przypomnieć.

Viola i jej Konan Barbarzyńca <3 Misiek i jego Niemoralna Propozycja <3

No i Damian przechytrzył Wiktora. Nice. Player got played. I teraz jeśli prawdziwa jest teoria, że Maria jest agentem i Wiktor ją typował, to oznacza, że wszyscy na etapie final 7 już dobrze typują XD Jeśli tak jest, to brawo TVN, gratulacje kolejnego obvious agent choice. No dobra, jest opcja, że Angela i Wiolka z immunitetem źle typowały, but still XD

Lubię w sumie wszystkich poza Kaśką. Najbardziej chciałbym wygranej Damiana, Miśka lub Violki - to takie moje top 3.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Kasia była gwiazdą poprzedniego odcinka. Określenie tępa blondynka idealnie do niej pasuje. Skoro nawet Mucha ogarnęła koparkę, a jak wiemy dziewczyna się wszystkiego boi, to aż szok że Wołejnio miała taki problem. No kurde mogła wciskać wszystko po kolei aż by trafiła, ale ona oczywiście urządziła dramę. Choć jej wielkim fanem nie jestem, to lubię ją oglądać. Można przynajmniej cisnąć z niej bekę. Wolę ją niż Miśka, który na siłę próbuje być śmieszkiem.
Wiktor został nieźle wykiwany przez uczestników, ale szczerze się nie dziwię. Mrozik pokazywał wielokrotnie że ma wielkie parcie na wygraną i posunie się do wszystkiego. Mądrze inni postanowili się przyczynić do jego eliminacji.
Jestem ciekaw jak to się wszystko potoczy. Marysia to na 100% agent i moim zdaniem wszyscy co zostali w programie ją obstawiają. Finałowa trójka to według mnie będzie Marysia, Viola i Misiek. No może ewentualnie Damian. Jestem też pod wrażeniem jak Mucha przeciska się z odcinka na odcinek. Nikt chyba jej tam nie bierze na poważnie i taką grą poza radarem przesuwa się, a mocniejsi gracze odpadają.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek. Bardzo podobało mi się zadanie z taksówkami. Brawo dla Damiana. Jest w final 5 i ma immunitet w ręku. Negocjacje immunitetu też spoko. W tym sezonie są niby proste zadania, łatwe do zrealizowania, ale ciekawe.

Odpadła w końcu Kasia. Jest już, nazwijmy to ładnie, w średnim wieku, a zachowuje się jak 13-latka. "Nie będę w tej grupie, bo jej nie lubię" - wow. Violka może i jest wobec niej wredna, ale przynajmniej nie jest jak dziecko. Już Angelika ma w sobie więcej dojrzałości niż Kaśka. Także pa. Najlepsza możliwa eliminacja.

Chciałbym finału Maria - Damian - Misiek. Maria jako agent, im dwóm kibicuję.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Kamel »

Sezon na tle poprzedniego bardzo dobry! Wszystkie odcinki ogląda mi się bardzo przyjemnie i żaden nie jest nudny. Zaskoczony jestem tym, jak daleko udało się dojść Andzi dlatego tym bardziej jej kibicuje <3. Ogólnie w tym sezonie 3 osoby, którym kibicowałem (Damian, Andzi i Violka) doszły daleko więc nie mam co narzekać :>. Jak większość myślę, że Maria to agent, a misiek może odpaść, bo dla mnie jego zachowanie jest a bit prymitywne
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Dastomir »

Kocham ten sezon <3 W tej chwili zadowoli mnie zwycięstwo każdego oprócz Violi (Mam nadzieję, że odpadnie w następnym odcinku)
Najbardziej kibicuje Angeli :o hah ale to by było zdziwienie dla wszystkich gdyby wygrała xD Finał obstawiam Damian-Angela-Marysia
Nie wiem co ma w sobie Damian, że go nie trawie, ale prowadzi najlepszą grę i chyba postawiłbym go za Michałem w rankingu zwycięzców.

W All starsach najbardziej chciałbym zobaczyć
Marie
Mariole
Krystyne <3

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Meciek »

Kolejne odcinki utrzymują poziom, aczkolwiek jest jedna rzecz, która mnie irytuje w tym programie niemiłosiernie: muzyka. Mamy poważne zadanie, tutaj drama, emocje, a tu nagle powie coś Misiek i nagle po prostu montażyści dostają ataku jakiegoś i leci muzyka z simsów, i milion efektów dźwiękowych, które mają być "śmieszne". Zauważyłem, że TVN coś takiego robi w każdym swoim programie i strasznie mnie to denerwuje, może dlatego, że to jest z reguły w każdym odcinku. xD

Co do samej gry - zadania nie są jakieś bardzo wymagające, ale są ciekawe, oryginalne, nie mamy ciągle zadań opierających się na tym samym schemacie, więc wprowadza to powiem świeżości do gry. W budowaniu napięcia pomaga też to, że w tym sezonie nie mamy spoilerów w postaci paska playera pojawiającego się przy sprawdzaniu testu gracza, który odpada. Pomaga też to, że ogólnie sprawdzane jest więcej testów (oprócz ostatniego odcinka, ale no to też pewnego rodzaju zaskoczenie - z reguły każdy uważa, że pierwsza osoba zawsze jest bezpieczna).

Mam nadzieję, ze to nie będzie ostatni sezon Agenta na TVNie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości