Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

O RANY, Tyle osób, głównie młodych i nikt nie pamięta ciągów z matury?

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Duncan »

Justyna i Paweł właśnie są już spakowani i chcą odejść z programu.
Wszystko przez dzień szczerości i filmik jaki obejrzała Justyny, co o niej mówią inni uczestnicy za plecami. :> Tłumaczy, że codziennie się w tym domu męczyła i już po prostu ma dość.
Najbardziej uraziły ją słowa Radka i Oleha.
Mi się podoba ten sezon, ponieważ dużo się dzieje są dramy i nie jest nudno.
Moje top 3 na teraz to 1. Madzia 2. Kasia 3. Bartek
Iza i Decybel są mi obojętne, reszta mnie wkurwia najbardziej Oleh, Igor i Radek.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Z jednej strony trochę szkoda mi Justyny że tak wylądowała i jest całkowicie podporządkowana takiemu typowi jak Paweł, z drugiej strony sama sobie zgotowała ten los. Nie będzie mi ich szkoda bo oglądanie ich zachowania przez ostatni tydzień było coraz bardziej drażniące.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Zaczniemy od pozytywów. Podobają mi się zadania. Chociaż przyznam, że scenki z tym jak są wiązani w parach można było jakoś śmieszniej edytować. Wszystko pobił Igor z liczeniem krawędzi sześcianu i tu trochę niewykorzystali potencjału tygodnia szkolnego, gdzie zamiast jakichś bzdur mogli dawać im zagadnienia związane ze szkołą jak w BB2. Fajny tydzień.
W ogóle Igor miał ostatnio dobre dni; zadania, treningi bokserskie, starania o wejście do "dziesiątek".
Minusy: chłopak Justysi. Nie wiem nawet od czego zacząć? Od tego, że obraził się na Justysie za "żart" odnośnie Igora? Za chleb i Kasię? Za robienie problemu z tym, że AŻ jedną noc nie będzie mógł spać z Justysią? Brak mi słów. On jest zwyczajnie problematyczny, a ona z kolei jest zapatrzona w niego jak emerytka w święty obrazek. Kaśka beczy, a ta przylatuje do niej jeszcze z pretensjami, bo Pawełka musi bronić przed linczem. Ten ich związek jest chory.
TVN chciałby pewnie zatrzymać tak dramogenną parkę, ale widać, że nie ma pomysłu. W akcie desperacji pokazali wyniki cząstkowe w nadziei, że fani wegusów zmobilizują się i dobijną do Decybelowej, co na ten moment wydaje się niewykonalne.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Lubiłem Justynę, ale po wejściu Pawła bardzo się zmieniła. Cały czas tylko za nim łaziła i mu przytakiwała. Mam wrażenie że ten ich związek jest jakiś toksyczny. Nie wygląda mi to na normalną relację zakochanych ludzi. Już samo słuchanie ich rozmów było jakieś dziwne. W ogóle jak Paweł coś powie to Justyna musi przytakiwać, bo inaczej jest wielki foch. Ta wczorajsza akcja o chleb była chora. Może i Kasia powinna zapytać Pawła czy to jego, ale po co on zaczął tą całą dramę. Nie lepiej jakby ją normalnie upomniał i po kłopocie. No ale musiał rozdmuchał tą całą sytuację, tak jakby Kasia zrobiła coś strasznego. Justyna zamiast starać się rozwiązać problem to poszła do Kasi bronić chłopaka. Naprawdę ta dziewczyna jest zaślepiona Pawłem i nie widzi jaki on jest naprawdę. Jeszcze ta zazdrość o Igora, gdzie tak naprawdę nie było żadnego powodu. Dla mnie to psychol i nic więcej.
Moim zdaniem atmosfera oczyści się po odejściu tej dwójki. Tak swoją drogą jestem ciekaw czy każdy wegan porównuje mięso zwierząt do ludzkich zwłok, tak jak to robi Paweł :shock:

Boję się że teraz Kasia może odpaść. Niby w głosowaniu miała tylko 5%, ale wczoraj została pokazana w niekorzystnym świetle. Też dużo hejtu wczoraj na nią spadło.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Justysia i jej chłopak odeszli z programu.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Teraz, miejmy nadzieję, że Pawełek pozwoli jej poczytac opinie ludzi na temat ich "cudownego" związku.
Ale znając życie to Justyna wpadnie w płacz i zacznie Pawła przepraszać za to że ludzie go tak nie potrafią zrozumieć i docenić.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Już nie oglądam tego patosezonu, bo to i tak bez sensu. Justyna i Paweł odeszli. Niedługo pewnie zrobi to Kaśka i nie będzie za bardzo komu kibicować. TVN mówi, że na bieżąco reaguje na naruszenia zasad przez uczestników, a takiego Oleha nadal nie spotkały żadne konsekwencje.
Teraz co tydzień będą nominować Kaśkę, aż wyleci...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Łukasz wrócił do domu BB i w sumie dobrze, bo bez niego było jakoś nudno, a tak plus, że znowu nie wpuścili jakiegoś nowego pojeba. Walka Łukasz vs Oleh jedno wielkie IKS DE Nie wiem, co sobie myśli wielka siostra.
No i posłuży za tarczę dla dużej pupci i grubej Kasi.

Nominowanych jest pięć osób i uf... bo gruba Kasia ma teraz większe szanse na przetrwanie, a przez moment bałem się, że zostanie nominowana tylko z Blondynem, a to byłby prawdopodobnie jej koniec. Nominowanych jest pięć osób Decybel, Kasia, duża pupcia, brodacz i Blondyn. Mam nadzieję, że wyleci brodacz, tym bardziej, że ostatnio leciały same baby: Justysia, Marudna Dżela, Marchewa, Karolina. Także pora na faceta. Imbecyla i chłopaka Justysi nie liczę, bo nie uznaję ich za mieszkańców.

Najśmieszniejszy materiał należał do Bartka, który przy okazji czegoś w pokoju zwierzeń powiedział do wielkiej czubi, że przynajmniej WB jest spoko facetem, czy coś w ten deseń, a wielka czubi z tych emocji od razu: "dziękuję ci"XD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Wow, ale jaja dziś były na arenie!
Zacznę może od eliminacji. To że Kasia zbierze prawie wszystkie głosy było pewne, ale ciekawe było kogo będą wskazywać jako drugą osobę i tak się złożyło że nominowanych jest aż pięć osób. Mnie to niezmiernie cieszy, bo jest nadzieja że Kaśka przetrwa kolejne głosowanie. Mam nadzieję że odpadnie Radek lub Decybel. Na brodacza już nie mogę patrzeć. Jest to strasznie zakłamana i fałszywa osoba i szkoda że inni tego nie widzą. Facet ma ogromne parcie na wygraną i jak coś nie idzie po jego myśli to pokazuje prawdziwą twarz. Pewnie w przyszłym tygodniu będzie miał swoje fochy. Decybelowa też by mogła odpaść. Choć nie wkurza mnie tak mocno jak wcześniej, to jednak nadal nie potrafie się do niej przekonać. Iza i Oleh chyba rzeczywiście przeczołgają się do końca programu. Choć mimo wszystko w porównaniu do początku programu bardziej się otworzyli. Nie są już nijacy i cos wnoszą do domu wielkiego brata.

Jednak największą bombą jest powrót Łukasza. Ja ogólnie nie lubię powrotów uczestników, bo uważam że to nie sprawiedliwe. Ale w tym wypadku się mega cieszę. Ostatnio zaczęło się robić nudno, ale Łukasz pewnie znów wszystko rozkręci. Super było zobaczyć miny patusów na jego widok. Fajnie też że Kaska będzie miała kogoś bliskiego, bo ten tydzień zapowiadał się dla niej ciężko. Dodatkowo będzie pojedynek pomiędzy Łukaszem a Olehem, który też podniesie emocje. W jakimś stopniu to będzie tez bój o Madzię. No po prostu same plusy z powrotu Łukasza. Ja swoją drogą naprawdę bardzo go polubiłem i liczę że ostro namiesza.

Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale prowadzący dziś po raz pierwszy od dawna poprowadzili Arenę na jakimś przyzwoitym poziomie. Ale musze przyznać że miałem bekę z ludzi stojących przed domem WB. To tak sztucznie wyglądało jak stali z tymi transparentami. Zero jakiś emocji, tak jakby pozbierali ich z łapanki dwie minuty wcześniej i kazali udawać że ich to interesuje. Jeszcze te napisy o Łukaszu tak jakby wiedzieli że wejdzie do domu :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Bo ta publiczność jest z agencji. Transparenty itd. daje produkcja. Podobno płacą tym ludziom po 40 zł :)

Edit: Jednak 30 zł. Ale gwarantują transport autobusem xD Randomowi ludzie i np. mieszkańcy z okolicy nie mają wstępu. Cała ta 'publiczność' jest z agencji. Co najśmieszniejsze - nie można tam np. przyjść w bluzie z kapturem xd

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Łukasz - ten człowiek dziecko mnie naprawdę wkurwia. Taka menda która tylko smęci po kątach i wszystko jej przeszkadza. Nie dziwię się że wszyscy go chcą się pozbyć jak najszybciej z domu. Z kimś takim nie da się mieszkać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

W patoBB już nawet wyników nie potrafią porządnie wymyślić :(
27 proc. głosów na Kasię, 5 proc. głosów na Bartka, 3 proc. głosów na Madzię, 19 proc. głosów na Magdę Z. i 47 proc. głosów na Radka. Razem 101% 😁

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Trwa tydzień PRL. To normalne, że widzowie wyrabiają 101% normy.

Gdyby to była edycja amerykańska Igor powinien wtedy zostać ogłoszony najlepszym strategiem programu. Genialnie wszystkich ponastawiał przeciwko sobie, a brodacz jak głupi we wszystko mu wierzy.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Stało się to czego tak bardzo się obawiałem. Moja biedna Kasia odpadła :cry: :cry: :cry:
Uwielbiam ją i cieszę się że tak daleko zaszła. Udało się jej przetrwać dwa miesiące w domu wielkiego brata. Pokazała się jako inteligentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. To że lubiła podjadać było takie słodkie. Kilka dram z jej udziałem też było spoko. Są tacy co uważają, że była zwykłym leniem i tylko jadła. Ale ja uważam że dużo pozytywnej energii wprowadziła do domu. To jaką jest super dziewczyną pokazała podczas dzisiejszego odejścia. Wesoła i z dużym dystansem do siebie. Była chyba z cztery razy nominowana i udawało się jej wychodzić obronną ręką. Niestety tym razem poniosła minimalną porażką z Radek. Przynajmniej tak wnioskuje, po wynikach jakie pokazywali w poprzednich dniach. Niestety Radzio został i co najgorsze będzie w programie jeszcze co najmniej dwa tygodnie :(

Biedny Łukanio został teraz sam po odejściu Kasi. To że będzie nominowany było pewne. Choć przeżyłem szok że nie nominował go Oleh. Wnioskuje że zrobił to ze względu na Madzię. Ale naprawdę duży szacun za to.
Decybelowa niech odpadnie, bo coraz większe pośmiewisko z siebie robi. Żal mi jej rodziny, a przede wszystkim córki, bo musi oglądac co zboczona mamusia odwala. Już niewiele brakuje do tego by przeleciała Igora. Wkładanie rąk w majtki przekracza już pewne granice. Najśmieszniejsze jest to że Igor nie jest nią zbytnio zainteresowany, a ona nachalnie się do niego lepi.
Niestety boję sie że następny odpadnie Łukasz i już w ogóle nie będzie czego oglądać. Romans Madzi i Oleha oraz zazdrość Łukasza to w tym momencie najmocniejsze punkty programu.

Na ten moment najbardziej kibicuję Madzi, Łukaszowi i Bartkowi. No i ewentualnie lubię jeszcze Oleha.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość