Big Brother 21

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Nowy sezon, ale spekulacje co roku te same :D Może tym latem to rzeczywiście edycja all-stars?
https://www.newsweek.com/will-big-broth ... st-1434038

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Uwielbiam CBS <3 Dzisiaj miał pojawić się cast i oczywiście się pojawił na milionie różnych stron, a oczywiśćie nadal brak go na oficjalnej stronce.
Tutaj pojawi się cast 21. edycji (miejmy nadzieję xD)
https://www.cbs.com/shows/big_brother/cast/

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Odc. 1

Fajna premiera, chociaż bardzo krótka. Zdecydowanie za dużo Jacka było. Lubię go i wydaje się być ogarnięty, ale czy trzeba od razu robić z niego gwiazdę show? Tym razem to on jest fav produkcji. Przynajmniej bliżej mu do Tylera niż do Paula. Ten twist niby ciekawy, ale nie podoba mi się, że już Day 1 ktoś odpadnie. Przecież oni dopiero co zaczęli grać. Szkoda mi tej osoby, którą to spotka. Jackson oczywiście został camp director. :) Nie lubię go, denerwuje mnie jego głos, zachowanie, twarz. Zdecydowanie lepszym i mniej oczywistym wyborem byłaby Jessica. Niestety, Christie, Tommy i Nicole odwrócili się od niej. Jak dla mnie Nicole ma napisane na twarzy season ruiner. She's ugly i będzie na pewno głosować z najgorszymi osobami, i jest słaba. Bye. Tommy i Christie mogą się jeszcze odkupić. Bardzo podobał mi się ten girl alliance, bo kobiety w tym sezonie naprawdę obiecująco się zapowiadają. Kathryn i Bella są mega zabawne, uwielbiam je, Kemi, Christie i Jessica mogą namieszać, a Analyse pewnie będzie prowadzić mądrą UTR grę dzięki zajdzie daleko. To właśnie im kibicuje. Ze względu, że odcinek trwał tylko 40 minut, Holly z Wyoming, Nick i David nie istnieli w ogóle. Jackson na pewno poda te osoby, które ubiegały się o tytuł camp director, więc RIP ktoś z nich.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

21x01-02
Jakie te początki są przewidywalne.
Oczywiście zaczyna się od bromance, którzy szybko póżniej tworzą sojusz 6-8 po drodze pozbywając się najsłabszych kobiet. Chyba w tym sezonie też tak mamy XD
Na wylocie w pierwszym odcinku są: starszy pan, grubsza kobieta i ktoś innego koloru skóry. O, mamy to w tym sezonie.
Tandetne wizytówki i powtarzanie "expect the unexpected". O, mamy to w tym sezonie.
Twist like never before - mamy to w tym sezonie
Całkiem nowe competition, które zmienia przebieg gry. Chyba w niedzielnym odcinku będą jakieś szczegóły dotyczące tego czegoś.
16 osób i ktoś musi wylecieć na samym początku - to również odhaczone.

Nastawiłem się na sezon all-stars, a tutaj zaserwowano nam to co zawsze po raz kolejny mówiąc, że to coś niezwykłego i dzieje się to po raz pierwszy w BB...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x01-02

Zgadzam się z Jackiem. Generalnie nic zaskakującego. Mam wrażenie, że po raz setny widzę to samo. A najgorsza niestety jest dla mnie obsada, która nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia. Mamy dominujący sojusz trzech ładnych, silnych chłopców, którzy oczywiście dobrali sobie trzy ślicznotki. No i założenie sojuszu zostaje pokazane tak, że to faceci of course wszystko organizują, a kobitki się tylko zgadzają i są przeszczęśliwe, że o nich pomyśleli. Pierwsze osoby na celowniku to oczywiście osoby odstające od tej grupy: o innym kolorze skóry, grubsze lub starsze. Już widziałem jakieś artykuły na amerykańskich portalach, że to najbardziej rasistowski cast od czasów BB 15, więc zapowiada się kontrowersyjnie w złym tego słowa znaczeniu.

Pierwszego dnia powstał sojusz kobiet. Zacząłem się zastanawiać, po ilu dniach się rozpadnie. Tymczasem on nawet nie przetrwał godziny XD Kobiety nie umieją trzymać się razem, co po raz kolejny zostało udowodnione.

Co do obsady, to jest kilka perełek castingowych. Na plus:
- Isabella - królowa pokoju zwierzeń. Jej wypowiedzi są fantastyczne. Zapowiada się na najciekawszą osobę sezonu. Jedyny plus tego sojuszu szóstki.
- Jessica - uwielbiam ją, ale oczywiście już jest na uboczu
I w sumie tyle XD

Bardzo polubiłem Davida, oczywiście odpadł pierwszy. No ale niby ma być jakiś twist z jego udziałem, więc zobaczymy, o co chodzi.

Na razie jeszcze mnie nikt jakoś strasznie nie irytuje. Większości osób nie pamiętam. Z tych, co zapamiętałem:
- Jackson - niby złoty chłopiec, niby mocne wejście, niby mądrze rozegrane, niby zdobył większość. Na razie nic do niego nie mam, ale jest w nim coś takiego... creepy. Mam przeczucie, że niedługo pokaże o wiele gorszą twarz, ale może się mylę.
- Jack - wstępnie irytujący. No i oczywiście widać, że produkcja go uwielbia.
- Cliff - no niby powinienem kibicować underdogowi, ale jego jedyna strategia to być "starszym, niegroźnym dziadkiem". Czy naprawdę nie da się mniejszości wybierać mniej stereotypowo?
- Tommy - strasznie przerysowany, kolejna stereotypowa mniejszość
- Christie - jestem ciekawy, co zrobiła swojej dziewczynie, że tak bardzo bała się reakcji Tommy'ego XD Na razie lekko na plus, ale jest coś w niej, co też we mnie wywołuje odczucie "creepy".
Kemi - kolejna stereotypowa mniejszość, dzika murzynka. Generalnie wkurzają mnie osoby, które w wizytówce mówią, jak to kochają być mean girl i są nią od zawsze. Wydaje mi się to strasznie sztuczne, tak jakby laska taką rolę sobie wymyśliła, żeby np. zdobyć czas antenowy. Jestem na nie, chociaż to murzynka, które zazwyczaj kocham.
O reszcie za dużo nie da się na razie powiedzieć. Zobaczymy, jak rozegra się pierwszy tydzień.

KONFY:
Jackson - 12+9=21
Jack - 9+3=12
Jessica - 4+7=11
Isabella - 4+4=8
Cliff - 3+5=8
Tommy - 3+5=8
Christie - 2+5=7
Kemi - 2+5=7
Sam - 3+4=7
Holly = 0+5=5
Nicole - 3+1=4
Kathryn - 2+1=3
Ovi - 2+1=3
Analyse - 2+0=2
Nick - 0+2=2

David - 1+7=8

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

21x03
Heh. Ten odcinek niczym mnie nie zaskoczył. Wszystko toczy się według tych samych schematów co zawsze.
Nowe comp okazało się tym co jakieś tempations tylko w nieco innej formie.
Oczywiście zagrożona jest Kemi. W dodatku nominowany jest dziadek Cliff. Aż trzeba tutaj docenić "grę" Kevina z BB19 któremu udało się dotrwać do jury 😁
Teraz czekam na jakieś battle back 😃

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

21x04-05
I nic mnie nie zaskoczyło po raz kolejny. Odpadł typ, który nie pasował do grupy. Chociaż w tym wypadku słowo "odpadł" to za dużo powiedziane, ponieważ po raz kolejny mamy battle back tylko pod zmienioną nazwą. Teraz przed dwa tygodnie odpadać będą najsłabsze osoby, bo nikt nie będzie ryzykować z eliminacją zagrożenia, wiedząc że ta osoba za chwilkę może wrócić.
Zastanawiam się czy oglądanie tego sezonu ma jakikolwiek sens. Pewnie Jack albo inny Michie będzie w finale.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x03-05

Sezon zapowiada się tragicznie. Osoby, które da się lubić, oczywiście jak zwykle nie potrafią nic wygrać. Ten cały sojusz jest okropny. Faceci jak zawsze tragedia. Tak naprawdę jedynie Nick wzbudza sympatię. Kobiety prezentują się nieco lepiej, ale też szału nie ma.

Nie przepadam za Christie, ale szanuję ją za to, że ostatecznie nie nominowała Kemi. Za to odpadł Ovi. Graczem był kiepskim, okej. No ale naprawdę miły koleś. Jak wyjdzie i się dowie, że jego nominacja miała podłoże rasistowskie... Szkoda mi go. Oczywiście nic z tego nie pokazali w odcinkach. W ogóle tworzą już alternatywną rzeczywistość tak jak w TVP - Christie nie wie, kogo nominować, wtedy Ovi przychodzi zaprosić ją na obiad i nagle olśnienie, trzeba nominować właśnie jego XD

Wraz z Ovim odpadła zdobyta przez niego moc - no beka. Który to już twist z kolei, który nie wypalił produkcji? 50 czy 100?

Twist z powracającymi - dramat w takiej formule. Teraz nikt z sojuszu na bank nie odwróci się przeciwko reszcie, bo będzie się bał. Silni zawodnicy tylko Jack i Jackson nie mają czego się bać, nikt nie odważy się ich wywalić tylko po to, żeby potem wrócili. Kolejne dwa tygodnie gry można więc spisać na straty, pewnie jak i cały sezon.

Jedyne osoby, które lubię to: Isabella, Jessica, Nicole i Nick. Pewnie ktoś z nich teraz odpadnie, bo gdy wydawało się, że nic gorszego nie może się wydarzyć, to Jack wygrywa HOH XD Kto odpadnie w tym tygodniu? Murzynka czy grubaska? Ja nie wiem, kto wybrał tych ludzi XD

Konfy:
Christie - 7+15+2=24 (31)
Jackson - 2+2+3=7 (28)
Cliff - 6+8+0=14 (22)
Jack - 2+7+1=10 (22)
Isabella - 5+2+0=7 (15)
Sam - 1+7+0=8 (15)
Kathryn - 7+3+1=11 (14)
Jessica - 1+0+0=1 (12)
Tommy - 2+1+1=4 (12)
Kemi - 1+1+0=2 (9)
Nicole - 2+2+0=4 (8)
Holly - 0+0+1=1 (6)
Analyse - 3+0+0=3 (5)
Nick - 2+1+0=3 (5)

Ovi - 13+2+7=22 (25)
David - 0 (8)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Nie pojmuję kompletnie tego co się stało. Jacy idioci pracują przy tym programie skoro robią twisty które cementują dominujące sojusze, zapobiegają blindsidom i powodują kompletny zanik strategicznej gry na najbliższe 2 tygodnie? Przecież to powinno być ABC takiego programu, producenci powinni MYŚLEĆ jakie skutki przyniesie ich ukochany "twist".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Kto by się spodziewał, że w tym tygodniu na bloku pojawią się najsłabsze osoby. Jakimś przypadkiem to czarnoskóra dziewczyna i nieco grubsza kobieta...
Naprawdę straciłem już wiarę w ludzi pracującyh przy tym show. Jest dokładnie tak jak mówi Maciek, ten twist podobnie jak wcześniej BoB powoduje, że graczom nie opłaca się robić wielkich ruchów. Lepiej pozbywać się słabszych osób, które i tak wylecą zaraz po swoim powrocie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Mnie zastanawia jak można nie lubić Kathryn? To gwiazda tego sezonu.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Week2

Beznadziejny week. Oczywiście nominowane zostały Jessica z Kemi, czyli jedne z nielicznych osób, które dało się polubić, a Nick wygrał HoH... Szkoda Kemi, bo mogła namieszać, może powróci, chociaż wolałbym powrotu Davida. Nie jest nawet aktywnym uczestnikiem a ogarnia bardziej niż większość. Bardzo został skrzywdzony tym twistem. Lubię Jessice jako osobę, ale kiedy ona się w końcu ogarnie i zacznie grać? Najgorsza jest Bella. Na początku nawet ją lubiłem, ale pokazała jaka z niej paskudna osoba i żałosny gracz. Prowadzi tam aktualnie najgorszą grę i robi wszystko, żeby nie wygrać. Nie mogę się doczekać jej eliminacji, mam nadzieję, że przed jury. Christie, Kathryn, Nicole, Kemi, David, Jess to moi faworyci, ale reszta jest bardzo meh. Niestety zapowiada się kiepski sezon, pewnie takie maksymalnie nudne osoby typu Analyse zajdą daleko, a jeszcze pewnie będzie jak w EoE, że najgorsza osoba powróci, czyli w tym przypadku Ovi. :) Mam nadzieję, że to się nie stanie, bo on jest taką amebą, że szkoda słów jak można być tak tępym.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x06-08

Dramat. Tragedia. Żenada. Dominujący sojusz to banda rasistów, a odcinki edytują tak, że to super mili ludzie. Widzowie jednak nie są głupi, co widać po komentarzach na fejsie. Oglądalność spada na poziom 4 milionów. I szczerze, jeśli to tak ma wyglądać, to niech to zakończą. Który to już sezon z kolei, kiedy nie umieją wybrać ciekawej, wartościowej obsady?

Żeby było gorzej, Jack wygrał przewagę. Bella całkowicie straciła mój szacunek. Ma dwa sojusze po obu stronach domu, które ją chronią. To co robi? Idzie do Jacka i mówi mu o sojuszu kobiet XD Jaki to niby miało sens? Straciła tylko zaufanie Czarnych Wdów i wystawiła się na ich cel. Do tego wzmocniła pozycję sojuszu rasistów, także dzięki Bella za uczynienie najgorszego sezonu ever jeszcze gorszym.

Na ten moment lubię tam tylko 3 osoby i jest to Nicole, która jest moją totalną faworytką, ale pewnie bardzo szybko dołączy do grona wyeliminowanych (w końcu wszyscy kolorowi odpadli już po kolei, więc teraz trzeba wziąć się za nerdów/grubaski/staruszków). Drugą osobą jest David i tu widać, że niestety udupienie go przez twist sprawiło, że straciliśmy dobrego i mającego trafne obserwacje gracza. Trzeci jest Sam, który wydaje się ogarniać, co tam się dzieje, ale na ten moment nie ma zbyt wielkiego pola manewru. No i dobra, jest jeszcze Kathryn, której normalnie bym nie kibicował, ale przy tej bandzie paskudnych osób ta jej naiwność i głupota są przynajmniej szczere i na swój sposób urocze. Jej problem tkwi w tym, że nie prowadzi jakiejkolwiek gry i jest bardzo łatwą "przypadkową" ofiarą na wypadek twistu/double eviction itp. No ale chwilowo jest bezpieczna, bo nie jest czarna/stara/gruba.

Underdogom poza Nicole jest trudno kibicować. Cliff to tragedia i waste of space. Jessica - co za idiotka. Miałem co do niej jakieś nadzieje, a co ona zrobiła? W POV wybrała Jacksona? Najlepszego przyjaciela kolesia, który ją nominował? Niech odpadnie, błagam.

Wydaje mi się, że tego sezonu nic nie jest w stanie uratować przed katastrofą, a to jest dopiero week 2.

KONFY
Jack - 9+7+3=19 (41)
Jackson - 7+3+2=12 (40)
Sam - 3+14+5=22 (37)
Christie - 1+1+1=3 (34)
Cliff - 0+1+4=5 (27)
Jessica - 4+8+1=13 (25)
Isabella - 3+2+2=7 (22)
Kathryn - 4+0+0=4 (18)
Tommy - 4+1+0=5 (17)
Nicole - 2+3+1=6 (14)
Holly - 3+0+0=3 (9)
Analyse - 0+1+2=3 (8)
Nick - 0+0+1=1 (6)

Kemi - 2+8+4=14 (23)

Ovi - 4+2+0=6 (31)
David - 3+4+0=7 (15)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Tydzień 2
Sam nie wiem co mogę napisać. Zapowiada się na najnudniejszy sezon w ciągu ostatnich lat.
Kolejna czarnoskóra osoba została wyeliminowana z gry. Kto by się spodziewał? Teraz pewnie znów poleci jakiś pionek, bo jaki jest sens w pozbywaniu się zagrożeń jak i tak ktoś w czwartek wróci do gry...
Wygląda na to że Whactivity comp też skończą się w tym tygodniu :D
Aż boję się pomyśleć jaki twist wrzucą po czwartkowym powrocie XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości