Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Jack »

Premiera: 4 sierpnia 2019

Paranoia starts to set in across both tribes with rumours of contestants having idols, but are they real or fake? At Tribal Council, the tribe are faced with some big questions around leadership.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Jakoś bardzo mi się spodobał ten odcinek.

Contenders - dalej ich malutko. Plusik dla Caseya za to, że zrobiła lekki chaos w trakcie zadania i zasiała ziarno niepewności u Pii.

Champions - szkoda mi ich, że znowu na radzie. Taką w sumie fajną paczkę już mieli. No i wolałbym obejrzeć Contenders na radzie. Mogli lepiej to rozegrać strategicznie i 3 najmocniejsze osoby dać do lekkiej Pii, a tak to ET trzymał ponad pół godziny ciężkiego Simona, a potem Janine i Ross nie podołali.

Śmiać mi się chciało jak Baden wybrał Shauna :D

David trochę przesadza, sodówka uderzyła mu do głowy od poczucia władzy. Historia o HI przesadzona. Że niby Nova znalazła i dała jemu, a Steven ją zdradził, więc użył na Pii żeby się zemścić. To wszystko musiało szybko wyjść na jaw. A potem powiedział Abbey o chęci wywalenia Pii. To wszystko może się na nim zemścić. Dziewczyny są coraz bardziej podirytowane, już ostatnio im się nie podobało jak traktuje Simona i ET, czy dziś, że dużo szepcze z Shaunem.

ET był nijaki, więc średnio mi go szkoda, ale był jakiś taki poczciwy. A, że Simon jest bezpieczny było pewne, bo nadal jest totalnym duchem. :D


Moi ulubieńcy do trio dziewczyn z Champions (przede wszystkim Pia), a w Contenders póki co Sarah, ale czekam jak będzie więcej Casey, Hanny czy Sam.

Poniżej na temat "next time on Survivor":

Przemieszanie, wyczuwam 3x6 plemiona. Mam nadzieję, że jakoś lepiej poznamy w końcu Contenders i że moi ulubieńcy będą bezpieczni. Szkoda, że w sumie przemieszanie w takim momencie, mogło być wcześniej, gdy plemiona były bardziej wyrównane, ale później, żeby oryginalni Contedners jeszcze przegrali, a Champions urządzili może blindside na Davidzie :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Jack »

To już szósty odcinek, a mam wrażenie że w ogóle nie znam contenders, ale nie będę hejtować tylko czekać na kolejne odcinki i to zapowiedziane przemieszanie plemion.

Shaun na razie się nie połapał co do ukrytego immunitetu. Jestem ciekaw jak rozwinie się ta akcja. I tak jak pisze Umba, ta cała akcja jest bardzo przesadzona. Cała historyjka stworzona na wymysłach Davida :D Mam nadzieje, że David niedługo poleci.

ET - nie za bardzo wiem kto to, tylko pamiętam, że należał do znanego sojuszu sportowców, który miał zdominować grę :D

Co widzicie w tej Pii? Jej prawie w ogóle nie ma w odcinkach? Już Cirie pisał mi, że to królowa sezonu, a ja ją hejtuję :(

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Maw »

Jack pisze:
05 sie 2019, 21:39
Co widzicie w tej Pii? Jej prawie w ogóle nie ma w odcinkach? Już Cirie pisał mi, że to królowa sezonu, a ja ją hejtuję :(
Janine to królowa tego sezonu, a nie Pia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Jack »

Maw pisze:
07 sie 2019, 23:58
Jack pisze:
05 sie 2019, 21:39
Co widzicie w tej Pii? Jej prawie w ogóle nie ma w odcinkach? Już Cirie pisał mi, że to królowa sezonu, a ja ją hejtuję :(
Janine to królowa tego sezonu, a nie Pia.
Spróbuj przekonać do twojej opinii Umbę i Ciriefana :)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Lubię Janine, ale wolę Pię. Nie wiem czemu, ma w sobie coś takiego, że wzbudza sympatię i przykuwa moją uwagę. Editu nie ma jakiegoś wielkiego, ale jak dochodzi do głosu to mówi rozsądnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: ciriefan »

Kolejny bardzo dobry odcinek. Kolejna niby mega przewidywalna rada, ale znowu montaż był zrobiony tak, że oglądało się ciekawie i nie nudziłem się ani przez chwilę.

Contenders - mamy już 6 odcinek, a ja większości osób nie znam. Jedyny istniejący wątek w tym plemieniu to ukryty immunitet Shauna. Mam nadzieję, że w kolejnym epie pokażą, jak zareaguje na wiadomość od Casey, że David wcale nie zagrał ukrytym immunitetem.

Champions - ten odcinek był heartbreaking. Tak właściwie to ich wszystkich lubię - no prawie. Nie przepadam za Davidem, ale jest ciekawą postacią. No i o Simonie niewiele mogę powiedzieć, bo jest duchem. Ale cała reszta jest spoko, już naprawdę Contenders mogli pójść na radę. Zaskoczyła mnie Abbey to są swoją wrażliwością, bo w sumie to sądziłem, że jest twarda i bez emocji. Bardzo mocno u mnie tym zaplusowała.
Co widzicie w tej Pii? Jej prawie w ogóle nie ma w odcinkach?
Jack Ty chyba oglądasz inny program XD Gdyby nie płacze Abbey, to z kobiet w tym odcinku byłoby jej najwięcej XD To ona zauważyła kombinacje Davida z Shaunem i ostrzegła kobiety. To ona na zadaniu zdemaskowała kłamstwo Davida. To ona potem w konfach oceniła go adekwatnie do swoich słusznych obserwacji. Jest może malutka i niepozorna, ale wie, co robi i jej wypowiedzi i spostrzeżenia są bardzo trafne. Jej sojusz z Janine i Abbey to teraz moje top 3 faworytów, aczkolwiek... Ciężko jest kibicować komuś innemu, bo wg editu żadne inne sojusze poza szóstką a w niej trójką pań nie istnieją XD Także no czekam na to przemieszanie, bo edytorzy uznali, że 6 odcinków to za mało, aby pokazać sytuację strategiczną u przeciwników.

Zostaje jeszcze kwestia Davida - koleś jest ciemnym charakterem tego sezonu. Sodówa uderzyła mu do głowy i pewnie za to zapłaci. Gra z całych sił i to na plus, ale... robi to aż za mocno. Totalnie przekombinował. Samo przekazanie fałszywki było dyskusyjne, ale to kłamstwo, że zagrał swoim HII na Pii... I nic nie powiedział o tym zainteresowanej, żeby jakby co go kryła? Wiadomo było, że to się wyda. Jeśli odpadnie, to na własne życzenie, bo jego gra to jest po prostu too much. Dziwi mnie, że Pia nie powiedziała nikomu o rozmowie z Casey (ani Simon, który to wszystko słyszał), albo tego nie pokazali. Ciekawe byłyby reakcje innych na te rewelacje.

Odpadł ET. Nie spodziewałem się, że go polubię, no a jednak. Graczem był marnym strategicznie. Fizycznie zrobił na mnie ogromne wrażenie wytrzymując 30 minut dźwigając Simona. Widać po nim, że jest sportowcem. Jego spokój, reakcja na eliminację, zrozumienie i akceptacja sytuacji. Jest takie powiedzenie, że zwycięzcę poznaje się po tym, jak przegrywa. Szacunek.
Spróbuj przekonać do twojej opinii Umbę i Ciriefana
Ale po co przekonywać? Każdy ma prawo do swojej opinii. A że Twoje Jack są jakie są... No cóz, Twoje prawo hehe XD

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: MaciekRS »

Też lubię Pie i życzę jej aby doszła jak najdalej.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Saw »

Bardzo fajny odcinek. Niby przewidywalna rada, ale wszystko zostało tak przedstawione że emocje były do samego końca. Nawet przez chwilę uwierzyłem że David rzeczywiście zostanie zblindsidowany.
David się doigrał. Czułem że to tak się potoczy z tym HI. Plan był ciekawy, ale przydałoby się dopracować pewne szczegóły. Kłamstwo o tym że zagrał immunitetem na Pii słabe. Tym bardziej że ona nie była w to wtajemniczona i doznała szoku jak się dowiedziała o tym od Casey. David ma niby super pozycje, ale szybko to się skończy. Nie wiem po co tez gada do Abbey o chęci eliminacji Pii. Tym samym jeszcze bardziej kopie pod sobą dołek. Poczuł się zbyt pewnie i myśli że może sobie pozwolić na wszystko. Sojuszniczki już dostrzegają w nim duże zagrożenie i chodzi im po głowie żeby go wywalić. Ciekawe czy Pia będzie chciała wyjaśnić całą sytuację z tym kłamstwem. Jednak bardzo się cieszę że to on został w grze bo bardzo go lubię i podoba mi się jego agresywna gra. Choć popełnia błędy to walczy z całych sił. Ta cała akcja z fałszywym immunitetem może być jeszcze ciekawa w przyszłych odcinkach tym bardziej że będzie przemieszanie.
Odpadł E.T. i tak trochę nawet mi się go szkoda zrobiło. Choć mu szczególnie nie kibicowałem, to jednak facet był sympatyczny i poczciwy. Zaimponował mi w zadaniu o immunitet, gdzie przez tak długi czas utrzymywał Simona. Mimo wieku nadal daje z siebie wszystko i nie ustępuje młodym. Strategicznie wypadał dość nijako i lepiej że to on odpadł.
Tak sobie pomyslałem że jak E.T. odpadł to już nie ma bata i edytorzy muszą dać pierwszą konfę Simonowi. Został ostatnim niedobitkiem sojuszu więc pewnie zacznie się udzielać. Ale teraz będzie przemieszanie i pewnie gdzieś sie znowu schowa i go nam nie pokażą. Jestem ciekawy jego gry, bo tak naprawdę nie wiele o nim wiadomo. Będzie trzymał ze starym plemieniem gdzie był na samym dnie, czy też poszuka innych opcji.
Sojusz kobiecy bardzo mi się podoba. Na czele stoi wspaniała Pia. Babka coraz bardziej mi imponuje spokojem i chłodnym myśleniem. Abbey i Janina też pokazują się z dobrej strony. Widac że nie pozwolą sobie w kasze dmuchać.
Coraz bardziej lubię też dziadka Rossa. Jak go pokazują to od razu pojawia się banan na mojej twarzy :D Byłem w szoku że to on poszedł do walki z Shaunem w zadaniu o nagrodę i ku mojemu zdziwieniu wygrał. Podobnie jak w przypadku E.T. jego siła mimo wieku robi ogromne wrażenie.

O Contenders nadal nic nie wiadomo. Już chyba dawno w Survivor nie widziałem zeby jakieś plemię było tak olewane przez edit. Ja po sześciu odcinkach nadal nic o nich nie wiem i cieżko jest mi komuś z nich kibicować. Dużo jest Shauna ze względu na tą całą sprawę z HI. Na razie się nie zorientował że ma fałszywy, ale podejrzewa że to tylko kwesta czasu. Facet jest sympatyczny i trzymam za niego kciuki. Lubię też Casey i Badena. Casey nie dostaje konf, ale przykuła uwagę podczas zadania. Tym razem próbowała wyciągnąć informacje dotyczące HI od Pii. Dzięki tej zagrywce kłamstwo wyszło na jaw i można to wykorzystać. No i moją uwagę przykuwa Hannah, która wyglada na słodziaka. Reszta jest mi obojętna.

Może to przemieszanie wpłynie trochę na grę i uda się poznac większą liczbę osób.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Roxy »

Nadrabiam :D tamtego sezonu nie skończyłam to może z tym się uda :D

Jakby na to nie patrzeć australijczycy robią lepsze sezony od USA, ale co mnie boli to to że nie znam dużej ilości osób :lol: dziś na przykład odkryłam że typ, który jak dla mnie jest tłem w plemieniu Champions to Simon xd swoją droga przystojny, więc na pewno go nie pokazywali wcześniej tak często jak dziś, bo dopiero dziś zwróciłam na niego uwagę :lol: ewentualnie mam w końcu czyste okulary :lol: nie zmienia to faktu że typka jest mało i nie wiedziałam jak ma na imię aż do 6 odcinka :D o contenders za wiele też nie powiem, bo no kurde xd jest ich mało :lol: choć fakt w miarę udaje mi się rozróżniać trzy kobiety, a te dwie blondynki to dla mnie jedna osoba, czy one w ogóle miały jakąś konfę? z facetami zawsze jest lepiej bo ich pokazują... choć do tej pory muszę sie zastanowić żeby sześciu sobie przypomnieć :lol:

Zadania to bajka, choć te o nagrodę jakoś mnie nudzą xd o immunitet są zdecydowanie lepsze, ale no jak kto woli xd

Niepopularna opinia wśród forumowiczów, ale Pia nie jest królową tego sezonu, ale Janine też nie ;p z tym że Pię lubię i jej kibicuję :D a Janine już nie :lol: jak dla mnie ten sezon nie ma królowej i tyle ;p ewentualnie próbuje mieć kliku króli, bo już kilku panów mówiło w konfach jacy to oni nie są zajebiści, jak to oni tej gry nie rozwala i te inne bzdety o których zawsze się mówi jak się ma za wielkie ego i małego siusiaka ;) ale David to musi mieć mikropenisa i pewnie zawsze miał go dofotoszowanego na zdjęciach :D nawet piękna twarz mu nie pomoże jak wyleci na zbity ryj, taką mam nadzieję przynajmniej :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 6

Post autor: Jasasiek »

Zawiódł mnie ten odcinek. Znowu Champions przegrali, serio? xD Naprawdę w porównaniu do Championsów z poprzedniej edycji, ci wypadają przy nich bardzo marnie. Aż przykro się na to patrzy. Wracają wspomnienia z sezonu 2016 i seria porażek plemienia Vavau albo Matsing z Filipin. Dobrze, że nadchodzi swap, może dzięki temu uda się w jakiś sposób poznać Contenders.
David zaczyna grać zbyt ostro. Może mieć przez to problemy, bo widać już, że sprawy wymykają się spod jego kontroli. Pytanie Casey skierowane do Pii na zadaniu świadczy tylko o tym, jak daleko to wszystko zaszło. Na miejscu Pii skłamałbym i potwierdziłbym, że David użył HII, żeby ją uratować, ale domyślam się, że nie było to proste. Simon stał tuż obok, a to pytanie było zupełnie niespodziewane, więc rozumiem, że nie miała czasu na dokładne przemyślenia co powiedzieć. W dodatku Casey zawsze może uznać, że Shaun ją okłamał :D
W każdym razie, David poczuł się zbyt pewnie. Dziewczyny z Champions zaczęły to zauważać. Z jednej strony chciałbym, żeby ktoś ukrócił mu te zagrywki, ale z drugiej bardzo go polubiłem i jestem ciekawy, na co jeszcze go stać. Prowadzi najbardziej interesującą grę ze wszystkich uczestników i dzięki niemu ten sezon przestał być tak nudny. Najbardziej chciałbym żeby w pewien sposób oberwał, ale nie na tyle żeby odpadł :D Swap jest do tego idealną okazją.
Trochę szkoda mi ET. Zalatywał sawedżowym vibem, ale ostatecznie pokazał się z lepszej strony. Odkąd przestał współpracować z Novą i Stevenem, to nawet go polubiłem, chociaż nie wykazywał się niczym szczególnym. Może ugrałby coś więcej, gdyby nie ten sojusz sportowców skazany na flopa. Wolałbym żeby odpadł Simon, który jest pozbawiony charakteru (a przynajmniej tak to jest pokazane).
Liczę na to, że rezultat przemieszania nie będzie krzywdzący dla Pii :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości