Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Jack »

Premiera: 6 sierpnia 2019

Who is controlling the game? Will their antics soon be uncovered? Will they fall victim to their own success? Or are they still calling the shots?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny całkiem spoko odcinek. Jednak przemieszanie wyszło sezonowi na dobre, poznajemy więcej osób (choć kilku Contenders + Simon to dalej duchy) i jakoś strategicznie się to rozhulało.

Jeśli chodzi o nowe Contenders. Rzeczywiście fajnie, że trio Janine, Pia i Abbey jest razem i wydaje się kontrolować wszystko. Lubię i Harry'ego i Casey, więc mam nadzieję, że im się uda przetrwać. Szkoda, że Harry chce celować w kogoś z Champions, a nie w Matta lub Shauna, skoro się tam poczuł zdradzony. W sumie obwinia o eliminację Sam pannę Daisy, więc może powinien jej wywalić Shauna.

W Champions nie mogę zdzierżyć Daisy i Andiego. Andy udaje super gracza, a nim ewidentnie nie jest, dodatkowo udaje, że ma wszystko pod kontrolą i dopiero co go zblindsidowali eliminując Sam. A Daisy mnie irytuje tak po prostu, jej mimika i głupie uśmieszki mnie doprowadzają do szału. Jest pewna swojej pozycji i emanuje poczuciem wyższości. Sary mi trochę szkoda, bo ją lubiłem. Moją ulubienica jest Hannah, mimo że nie istnieje :D Ale przejęła się uroczo eliminacjami obu koleżanek. Liczę, że się odkuje.

PS: Zadanie o nagrodę niby proste, ale całkiem świeże i ciekawe.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Jack »

Ja nie do końca się zgodzę, że to przemieszanie wyszło na dobre. Oczywiście "champions" po raz kolejny przegrywają immunitet, Luke nadaje tonu całej rozgrywce. Nie musi się nawet martwić o to, że ktoś pomyśli o jego eliminacji XD

Trio: Janine, Pia i Abbey może i wygląda ciekawie, ale nie sądzę, że ta trójca ugra coś większego.

Daisy i Andy rzeczywiście są tak strasznie irytujący, że nie mogę tego znieść. To ciągle pokazywanie Andy'ego przypomina mi typowy sezon Survivor gdzie ulubieniec produkcji dostaje milion konf o niczym, a widzowie mają być nim zachwycenii.

Strasznie szkoda mi eliminacji Sary. Łudziłem się, że może uda jej się jakimś cudem przetrwać tę radę, jednak jest kolejną po Sam ofiarę przemieszania :(

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Maw »

Sarah i Sam robbed queens... Teraz królowe Casey (która w końcu dostała screentime <3) i Purple Hannah są zagrożone, jak one odpadną następne to będzie tragedia. W ogóle ten sezon jest taki meh. Nie ma dużo osób, którym można kibicować. Uwielbiam Janine, Luke'a, Abbey, Shauna i to na tyle. Casey też jest spoko, no i Pia ujdzie. Hannah wydaje się być zabawna, ale jej w ogóle nie pokazują. Tak samo Matty. Jak więc mam kibicować ludziom, których nie pokazują? Jeśli oni i Simon odpadną pre-merge to będzie edit na miarę Projektu Lady, gdzie każda UTR laska odpada na początku. :) Ale i tak wolę ich niż takich tragicznych tryhardów w stylu Andy i Daisy... No i nadal trudno mi się pogodzić z tym, że Sam odeszła z 0 konf. Jakby edit był lepszy to sezon oglądałoby się lepiej, nie ogląda się źle, ale zdecydowanie zapowiada się na najgorszy sezon AU. No chyba że Janine, Luke i Abbey dojdą do samego końca, a Andy, Daisy czy nawet David, który zaczyna robić się irytujący zaraz odpadną.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Umbastyczny »

Zgadzam się co do editu. Ten australijski zawsze był specyficzny. Niektórzy byli widoczni od samego początku, inni dostawali swój czas z lekkim opóźnieniem. Zawsze się zdarzały jakieś przestoje, gdy ktoś po kilku mocnych odcinkach, na kilka znikał. Ale tym razem ewidentnie brakuje balansu. Cała historia skupia się na kilku osobach, kilka jest postaciami supportującymi, a reszta została całkowicie zignorowana.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: MaciekRS »

Casey wygląda na BARDZO ciekawą postać a tu przez osiem odcinków (ok 10h czasu emisji) dostaliśmy jedynie jej świetną scenę na deskach w szóstym odcinku no i odrobinę tutaj.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: ciriefan »

Odcinek ciekawy, ale heartbreaking.

Mieliśmy okazję poznać sytuację w Contenders i Purple Casey przestała być purple. Mogłaby dołączyć do trio Pia-Abbey-Janine, bo wydaje się spoko. Z kolei Harry mnie niemiłosiernie irytuje. Oby odpadł jak najszybciej.

Champions znowu poszli na radę. Contenders całkowicie się rozpadli i zaczęli celować w siebie. Andy i Daisy są tragiczni. Sama końcówka była hearbreaking. Sarah była fantastyczna. Miała ciekawą historię. Jak na swój wiek i budowę ciała była bardzo waleczna. To była piękna walka i odejście w jej wykonaniu. Wielka szkoda :(

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Saw »

Przyjemny odcinek. Głownie dlatego że edit był lepszy niż w poprzednich odcinkach i pokazano więcej osób. Wiadomo jak wygląda sytuacja w obu plemionach. Pierwsze swoje konfy dostała też Casey :D
W Contenders jest podział na stare plemiona, czyli 5:4. W najgorszej sytuacji wydają się Harry i Casey. Harry niestety znalazł HI, ale mam nadzieję że go nie wykorzysta przeciwko starym Championom. Na moje mógłby odpaść, bo specjalnie za nim nie przepadam. Casey natomiast próbuje się wmieszać w sojusz kobiecy. Jestem zdecydowanie na tak. Taki skład byłby boski. Dobrze że Casey w końcu przemówiła. Oby tylko to nie zwiastowało jej eliminacji w jednym z przyszłych odcinków. Panie z Champions wyraźnie kontrolują sytuacje w plemieniu. Wydaje się że Simonem nie muszą się martwić, bo ten szybko zapomniał o tym że był w starym plemieniu na dnie i przeskoków nie planuje.
W Champions nie mogę już patrzeć na Andy'ego. Myślałem że w tym odcinku odpadnie, ale niestety nadal trzeba się z nim męczyć. Facet myśli że jest wielkim graczem, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Popełnia błąd za błędem, a wszyscy na około mają już na niego wymierzony celownik. Teraz mu się udało, ale dłuższej przygody już mu nie wróże. Na nerwach też coraz bardziej gra mi Daisy. Nie wiem czemu, ale ona ma coś w sobie odrzucającego. Nie trawię jej i tyle.
Sarah trochę szkoda. Poruszyła mnie jej historia, a w tym odcinku pokazała że grac potrafi. Teraz niestety moja biedna Purple Hannah została sama. Oby jakoś się dziewcze uchowało, bo miło patrzy się na jej uroczą twarzyczkę. Mam nadzieję że edytorzy i nad nią się zlitują i dadzą jakąś konfe.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 8

Post autor: Jasasiek »

Fajny odcinek, zadanie o immunitet trzymało w napięciu :)
W Contenders na pierwszym planie byli Harry i Casey. Wygląda na to, że Casey chce się odciąć od Harry'ego i dołączyć do dominującego sojuszu dziewczyn, podoba mi się to. Dobrze, że dali się jej w końcu odezwać, wydaje się być ogarnięta. Harry znalazł HII, niezbyt za nim przepadam, ale niech będzie. Nie wiem po co dostał drugi raz wizytówkę, była przecież idealna okazja do tego żeby bliżej przedstawić Casey, której wizytówki jeszcze nie pokazano. Denerwuje mnie już ten przesadnie nierówny podział czasu antenowego.
W Champions Andy kompromituje się jeszcze bardziej. Otrzymuje ode mnie miano najbardziej delusional gracza sezonu, a to dopiero 8. odcinek. Ze wszystkich sił próbuje podlizać się Davidowi i wygląda to komicznie. Porównanie go do Steve'a z poprzedniej edycji przez Davida było idealne. Myśli, że wszystko kontroluje i że jest proplayerem, ale z uśmiechów współplemieńców na radzie można łatwo wywnioskować jak bardzo się myli. Zaliczył kolejnego flopa, obgadując Sarah, kiedy była tuż obok. Mam nadzieję, że nie będę musiał go długo oglądać, strasznie jest męczący.
Szkoda mi Sarah. W tym odcinku pokazała się z dobrej strony. Do ostatniej chwili próbowała pozbyć się Andy'ego, ale w zadaniach byłaby mniej przydatna, dlatego Champions 2.0 woleli go oszczędzić.
David ciągle jest u władzy, ciekawi mnie czy ktoś w ogóle wpadnie na to, żeby się go pozbyć. Jego arogancja trochę odpycha, ale z drugiej strony pełni rolę głównego villaina edycji, do tego jest charyzmatyczny. Takich villainów sobie cenię, ale mimo tego chciałbym żeby w końcu znalazł jakąś poważniejszą konkurencję. Według zapowiedzi jego kłamstewko wyjdzie na jaw, czekam na to z niecierpliwością :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość