Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Jack »

Premiera: 11 sierpnia 2019

In camp, plans start to unravel, leading to an epic Tribal Council no one saw coming that leaves everyone shocked.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek mi się nawet podobał, ale generalnie nie jestem fanem tych wszystkich fałszywych rad i odcinków bez eliminacji. Australijczycy się jednak w nich lubują, bo regularnie nam takie serwują. Plus taki, że przynajmniej wyjaśniono przed radem jasno i wyraźnie zasady. Nie irytuje mnie nic bardziej jak już po odczytaniu głosów "ej, jednak głosowaliście w innej kwestii".

Champions


Hannah <3 To jak była wkurzona na Mattiego :D Szkoda, że dalej jest w zasadzie duchem. Z innych rzeczy fajnie, że David będzie miał kłopociki po dołączeniu nowego kolegi. Ciekawe jak ułożyłoby się to bez twistu i co zrobiliby Daisy i Baden (ciekawe czemu nie poszła z tym do Johna).


Contenders

Tutaj parada błędów i głupoty. Oryginalni Championsi ok, nawet pokazali się dobrze, że nie chcieli rozłożyć głosów tylko przenieśli target na Casey. Simon mocno nijaki, był na dnie, a teraz trzyma się ich dalej.

Matt - jak mógł wyskoczyć z takim tekstem o Hannie? :D Kolejny pustak, który uważa, że strona fizyczna i zadania to jedyny aspekt tej gry. Socjal i strategia są dużo ważniejsze. Przecież po jakimś kolejnym twiście może wylądować razem z Hanną i np. od jej głosu będzie wszystko zależeć. Bardzo mnie zirytował.

Casey - lubię ją, ale bardzo nieporadnie była podwójnym agentem i moim zdaniem głupio się dała namówić Harry'emu, żeby polecieć do dziewczyn i powiedzieć o HI. Było oczywiste (a przynajmniej powinno być), że dzielenie głosów w sytuacji 5:4 jest dla Champions ryzykowne i nie pójdą na to, a tylko znajdą nowy cel. Powinni Contenders siedzieć cicho i po prostu użyć tego HI i tyle.

Harry - o matko, a nawet go lubiłem. Po pierwsze nie potrzebnie mówił o swoim HI, to zawsze zły pomysł. Po drugie, jeśli chciał trzymac Contenders strong, to niepotrzebnie wysyłał Casey do dziewczyn. I za dużo generalnie mówił. Pokazał się jako strateg, gracz i oszust. Biedny Oscar :( Stracił tatę :D

Za to podobało mi się, że dziewczyny, które przestały ufać Davidowi napuściły na niego Shauna i uruchomiły machinę zagłady :D Generalnie lepiej byłoby dla nich bez twistu, bo nie wiadomo jak to się potoczy, gdy panowie są w jednym obozie. W sensie może znowu wycieknąc sporo informacji, że Janine ma prawdziwy idol, że znała cały plan itd.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Jack »

Muszę znów zgodzić się z Umbą. Plus za to że wyjaśniono dokładnie zasady tego twistu i uczestnicy byli świadomi na kogo głosują i w jakim celu to robią :D

Gdy champions wygrali pierwszy raz od bardzo dawna wyzwanie o immunitet to okazało się, że nikt z contendersów nie wyleci na stałe z programu. Genialnie XD

Harry XD Już wiem dlaczego od tylu odcinków było go tak dużo. W końcu jego kłamstwo się wydało. Szkoda, że nie mógł odpaść w tym odcinku :(

Casey pewnie wyleci jeszcze przed Harrym, bo gra strasznie głupio. Szkoda nawet komentować tę jej rolę podwójnego agenta.

I Shaun zmieni sobie plemię. Czekam na epicką walkę między nim i Davem :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek. Ja tam lubię te twisty australijskie :P A teraz dzięki temu czeka nas wojna David vs Shaun.

Moja ulubiona scena odcinka.
Daisy: Nie możesz nic nikomu powiedzieć!
Baden: Nie jestem Andy!

No ciekawy jestem dalszego przebiegu. Zgodzę się z tym, że Casey kiepsko to rozegrała. Powiedzenie o HII Harry'ego to tragiczny ruch - powinna była przewidzieć, że Champions nie będą dzielić głosów i znają sobie inny cel. Sam Harry oczywiście przekombinował. Bez sensu było też przyznawanie się do kłamstwa z synem XD

Ogólnie sojusz trzech czempionek wydaje się być teraz najciekawszy - panie pięknie wrzuciły Davida pod autobus. Królowa Pia już rozprzestrzenia swoje socjalne wici.

Umba, co do Matta się nie zgodzę. Oglądając miałem wrażenie, że to był żart i taka docinka jak brata do siostry - może właśnie taką relację miał z Hannah? Kto się czubi ten się lubi. No właśnie, biedna Hanna. Lekarka w dzisiejszym odcinku miała więcej czasu antenowego niż Hanka przez cały sezon.

Ciekawy jestem strasznie konfrontacji dwóch Adonisów :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
14 sie 2019, 22:51
Lekarka w dzisiejszym odcinku miała więcej czasu antenowego niż Hanka przez cały sezon.
I 10 razy więcej niż Sam od pierwszego odcinka do swojej eliminacji. Szkoda, że lekarce nie wrzucili wizytówki w tym odcinku xD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem niezły. Choć nikt nie odpadł, to oglądało się przyjemnie.
Zaskoczyło mnie że Pia, Janine i Abbey postanowiły podpuścić Shauna na Davida. Powiedziały mu że jego HI to fake. Swoją drogą dziwne że prędzej nie zajrzał do paczki i nie zorientował się że David go oszukał. Ogólnie trzy panie z byłego Champions prowadzą w tym momencie zdecydowanie najlepszą grę. Widzą że David jest sporym zagrożeniem, więc już na tym etapie chciałby żeby odpadł. Mają komfortową sytuacje, bo Ross i Simon wydają się być silnymi sojusznikami i ani myslą o jakiś przeskokach.
Harry popełni wiele błędów w tym odcinku. Ok ma HI i chce utrzymac sojusz starego Contenders. Tylko na co mu to wysyłanie Casey jako agenta. Tym samym dziewczyna sprowadziła na siebie target i gdyby odbyła się normalna rada zapewne trafiłoby na nią, a Harry straciłby HI. To kłamstwo Harry'ego o synu słabe. Myślałem że utrzyma je przez całą grę, a on już wszystko wypaplał. Pokazał że jest kłamczuchem i nikt już mu nie zaufa. Po przejściu Shauna do Champions, wydaje się że trójka Harry, Casey i Matt ma przesrane i nawet ten immunitet za wiele może nie pomóc. Chciałbym żeby Casey się jeszcze uchowała, a tamta dwójka niech odpada.

W champions dojdzie do ciekawej konfrontacji Shaun vs David. Cos czuje że będzie ostro. Daisy, Baden i John raczej odwrócą się od dwójki Champions i będą grac z Shaunem. Wkurza mnie że taka Daisy znów miała wizytówkę, a Hannah po dziewięciu odcinkach nadal ma 0 :cry:

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Post autor: Jasasiek »

Obydwoje Casey i Harry pokazali się kiepsko w tym odcinku. Z Casey słaby podwójny agent, a wszystko to, co robił Harry na radzie, tylko pogorszyło jego sytuację. Na miejscu Matta odwróciłbym się od niego, pokazał tylko, że nie warto mu ufać. Niby ma HII, ale co zamierza zrobić potem, jeśli je zużyje? Jest w dupie, tym bardziej, że zabrali Shauna. Nikt z tego ani z drugiego plemienia mu prawdziwie nie zaufa. Reakcje uczestników na prawdę o Oskarze <3
Jak Jonathan powiedział, że Champions też będą na radzie, to pewne było, że w tym odcinku nie dojdzie do eliminacji, tylko będzie jakiś twist. W sumie wyszło ok, zanosi się na walkę David vs Shaun :D Pewnie polecą jakieś HII, ale myślę, że kluczową rolę odegra w tej konfrontacji trio Daisy-Baden-John, no i nie wiadomo, co odwali Andy. Gdzieś tam w tle można dostrzec Hannah, może w końcu będzie miała okazję żeby pokazać, co potrafi i dostanie konfę.
Moimi faworytkami na ten moment nadal są Pia, Abbey i Janine, lubię Luke'a, Davida, Shauna i Badena, Andy niech wraca rzucać krążkami w garażu
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości