Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: Jack »

Premiera: 12 sierpnia 2019

Tribe members have been given a wake up call, and it's clear to everyone that it's every man for himself in the game of Survivor.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny dość ciekawy odcinek.

W Contenders w sumie najciekawsze było, że w końcu Simon dostał więcej czasu. Wydaje mi się, że graczem będzie nijakim, ale jest sympatycznym i spoko gościem, nawet go lubię. Na zadaniu ładnie sobie Ross radził jeszcze.

W Champions ciekawiej. Rada to chaos. Mieliśmy kiepsko pokazane co się stało, dzięki czemu wynik był zaskakujący.

Andy zagłosował na Daisy - OK. Luke i David na Shauna - OK. Hannah, Shaun i Daisy na Davida - OK. Ale John i Baden na Hannę, a nie Luke'a? To zaskakujące. Ale dzięki temu mieliśmy 2 HI użyte i swego rodzaju blindside i na kilku graczach i na widzach.

Hanny mi średnio szkoda. Nawet sympatyczna, ale jako gracz nie miała nic ciekawego do pokazania, poza kiepską gra aktorską :D Ale przynajmniej dostała konfę.

Czekam na więcej, bo w obu plemionach pewne konflikty się zaostrzają.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: Jack »

Heh, no i po raz kolejny, tradycyjnie, champions przegrali wyzwanie o immunitet :D Czekam aż w końcu ich zmergują, żeby biedacy nie musieli się tak martwić tym głosowaniem co odcinek :(

Rada była chaotyczna, ale super że w końcu ktoś zdecydował się na jakiś większy ruch. Niestety ofiarą została Hannah :( Ktoś musiał. Nie wnosiła zbyt wiele do gry, a to dzięki niej użyto dwóch immunitetów na jednej radzie :D Trochę szkoda, że nie udało się wyeliminować przemądrzałej Daisy :(

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek. Szkoda Hannah, a zwłaszcza przez edit. Serio - Dave, Shaun, Janine, Harry dostają setki konf o jednym i tym samym w kółko. Shaun o tym, że chce zemścić się na Davidzie, powiedział dzisiaj: w podsumowaniu poprzedniego odcinka, z 10 razy w ciągu odcinka i jeszcze powtórzył to w zapowiedzi kolejnego. Edit w tym sezonie jest naprawdę kiepski.

Na szczęście wszystko ratuje naprawdę ciekawa rozgrywka i dobrze się to ogląda. Wygląda na to, że Baden i Daisy postanowili na wszelki wypadek oddać głos na Hannah, która i tak była poza sojuszem. Dobrze, że podzieli między Dave'a i nią a nie Luke'a, bo wtedy by odpadł Shaun.

Andy to zdecydowanie jeden z najgorszych i najgłupszych zawodników w historii. Nie bardzo wiem, co chciał osiągnąć. Contendersi go olali. Luke i Dave też go olali i wybrali sojusz z Daisy i Badenem. Gdy pojawiła się logiczna szansa na pozbycie się kogoś z Champions i zapewnienie bezpieczeństwa sobie i Hannah, która chyba jako jedyna była mu jakkolwiek przychylna, to on wygadał cały plan. Ciężko mi zrozumieć, dlaczego na podstawie dotychczasowej rozgrywki on mógł sobie pomyśleć, że Dave i Luke chcą z nim grać. Do tego doszło informacje od Shauna, jak bardzo Champions są ze sobą blisko w drugim plemieniu - co było kolejnym argumentem za zrealizowaniem planu. Koleś jest tragiczny.

Na ten moment moi faworyci w Champions to Shaun i Baden, a w Contenders trio Abbey, Pia i Janine.

KONFY
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: Saw »

Dobry odcinek. Jednak bardzo szkoda że Hannah odpadła. Było jej malutko w odcinkach, ale przykuwała moją uwagę. Szkoda że miała tak marny edit i dopiero dali jej konfy w ostatnim odcinku. Szkoda bo wygląda na typowego słodziaka, a takim dziewczynom zawsze lubię kibicować. Co do jej gry to była poza sojuszem w Champions i tak naprawdę szła za większością. Nie miała żadnego pewnego sojusznika, który by ją bronił. Szkoda że edit jest tak kiepski w tym sezonie. Już wiadomo czemu kobiet z Contenders z wyjątkiem Daisy nie pokazywano. Żadna nic wielkiego w tym sezonie nie osiągnie. Sarah pokazali tylko wtedy gdy bała się skoczyć i w ostatnim odcinku, Sam i Hannah robiły za tło dla historii. Jestem wręcz pewien że Casey poleci jako następna. Patrząc na edit to tez nie wróżę sukcesu Mattiemu.

Miało dojść do ostatecznego starcia pomiędzy Davidem i Shaunem, a skończyło się na tym że oboje nadal są w grze. Nie wiem skąd nagle wyszedł pomysł by podzielić głosy pomiędzy Davida i Hannah. Ciekawe kto wpadł na taki pomysł, ale z drugiej strony dobrze że tego nie pokazali bo to tylko dodało dramaturgii na radzie. David i Luke stracili HI, ale było pewne że nimi zagrają. Luke oczywiście mógł zaryzykować, ale wiadomo czym moglo to sie skończyć. Szkoda że nie poszli na układ z Andym i nie zagłosowali na Daisy. Nie rozumiem po co się wyłamali i głosowali na Shauna. Pozbyliby się najbliższego sojusznika swojego wroga i mieliby otwartą sytuacje. A tak zostali bez HI i przeciwko mocnej czwórce. Rozumiem że nie ufali Andy'emu, ale mogli się liczyć z tym że on jednak mówi prawdę.
Andy jest fatalnym graczem. Widać jak bardzo chce być na siłę efektownym graczem. Ja w jego ruchach nie dostrzegam żadnej logiki. Ostatnio z sojuszem większościowym pozbył się Sarah, czyli swojej sojuszniczki. Teraz leci do zagrożonych Davida i Luke'a i proponuje im układ, by pozbyć się Daisy. Też nie rozumiem dlaczego pomyślał że ta dwójka chce w ogóle z nim współpracować. Wkopał się tym głosem na Daisy i już nikt mu nie zaufa. Zostaje mu utknąć na dobre z Luke'm i Davidem. Choć podejrzewam że oni próbując sie bronić, będą chcieli go wepchnąć pod autobus.

W Contenders kiepsko gra Harry. Po tych wszystkich kłamstwach nikt już mu nie ufa. Ma jednak w zanadrzu HI i przeciwnicy o tym wiedzą. Więc pewnie jak pójda na radę to Casey zostanie ukrócona o głowę. Fajnie że było trochę Simona w odcinku. Podobała mi się jego mowa motywująca przed zadaniem. Widać że to prawdziwy sportowiec, który walczy z całych sił i nigdy się nie poddaje. Świetnie wypadł na zadaniu i to głównie on zapewnił zwycięstwo plemieniu. Polubiłem gościa i liczę że więcej razy będą go pokazywać.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Post autor: Jasasiek »

Szkoda, że znowu odpada osoba, o której mało co wiadomo. W poprzednich sezonach jak zbliżała się czyjaś eliminacja, to dało się tę osobę chociaż trochę wcześniej poznać. Może to w pewien sposób spojlerowało kto odpadnie, gdy nagle ktoś dostawał kilka konf pod rząd, wcześniej nie dostając wcale, ale myślę, że da się nadal to pogodzić i przedstawić odpowiednio odpadających, którzy nie byli akurat w centrum wydarzeń. Naprawdę edit w tym sezonie jest wyjątkowo straszny, cofam wszystkie moje narzekania na ten temat przy sezonach 2016/2017/2018 xD
W Contenders Harry jest w totalnej dupie, zasłużenie. Dobrowolne pokazanie wszystkim graczom, nawet przy obecności tych z drugiego plemienia, jakim się jest kłamcą, było idiotyczne i teraz się to na nim mści. W tej chwili chyba nikt nie traktuje go poważnie i może liczyć tylko na swoje HII. Prawdopodobnie z tego powodu niedługo pożegnamy się z Casey, która swoją drogą też dziwnie postępuje.
W Champions panuje chaos. Średnio ogarniam, czemu Baden i John ostatecznie zagłosowali na Hannah, ale ostatecznie dzięki temu Shaun jest jeszcze w grze. Może wyczuli, czym kieruje się David i ostatecznie woleli poświęcić Hannah, zamiast tracić bliskiego im Shauna.
Obydwaj Luke i David zużyli swoje HII, będzie im teraz naprawdę trudno przetrwać. Plus dla Davida, dobrze wyczuł, że plan głosowania na Hannah to przykrywka, ale prawdę mówiąc to przez słabe aktorzenie Hannah na radzie. Miał pozbyć się Shauna i nie wyszło, ale przynajmniej sam nie odpadł. Może mógł oszczędzić HII i głosować z Lukiem na Daisy według sugestii Andy'ego, ale Andy to taka porażka, że nie dziwię się, że David postanowił z nim nie głosować. Typ jest śliski i robi wszystko żeby mu nie ufać. Miał większość 7-2, a przez ciągłe podlizywanie się Davidowi i nieudolne próby współpracy z nim jego trzecia potencjalna sojuszniczka odpadła xD Nie wróżę mu niczego dobrego.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości