Odcinek 13

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 8 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek mi się za bardzo nie podobał.

Jakoś było tak nudnie i przewidywalnie. Boli mnie trochę, że:
1) w sumie grupa trzymająca władzę jest w mniejszości i pozostali mogliby ich łatwo obalić, ale nie próbują
2) Robowi się wszystko udaje i idzie jak po maśle
3) nie potrafią nawet wykurzyć HI :D jak chcecie to zrobić to rozdzielcie głosy tak, żeby na Jacquesa poszła większość. Albo straci HI albo z nim wyleci. A tak to 2 rady zmarnowali i dalej nic.


Zaintrygowała mnie rozmowa Mike'a, Mmaby i Durao, którzy chcą czekać na F7 z dużym ruchem. Gdy przygruchają wtedy Laetitię/Jacquesa może im się udać obalić główny sojusz, o ile nie HI. W sumie lepiej jakby już w F8 spróbowali.



PS: Zapowiedź kolejnego odcinka jest zabawna :D Chyba będzie niezła drama.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: ciriefan »

Odcinek nie był zły, dobrze się go oglądało.

Nie do końca rozumiem strategię Mmaby, Durao czy Mike'a, że nie próbują obalić trójki Rob-Nicole-Steffi. Jakie mają plany na endgame? Dziwne to dla mnie trochę, bo to była dobra rada na dokonanie ruchu.

Najbardziej lubię niezmiennie Mike'a i Nicole. Widać jednak, że jury za Nicole nie przepada, zwłaszcza gdy ta daje swoje gadki o lojalności. Muszę jednak przyznać, że Jacques swoim zagraniem z HII zyskał mój szacunek. Koleś totalnie odkupił się tym w moich oczach po niesmaku z radą z Ting-Ting, pokazał że ma jaja i aktualnie wskakuje w moim rankingu na 3 miejsce.

Dante znalazł sobie godnego zastępcę. W tym momencie Steffi jest tak niemiłosiernie irytująca. Patrzeć nie mogę na jej miny. Nie mogę słuchać jej głosu. Jest cholernie arogancka, pozjadała wszystkie rozumy.

Lubię Roba, ale kurde... Idzie mu za łatwo. Pomimo fantastycznej gry (na ten moment najlepszej z wszystkich) jego wygrana byłaby średnio satysfakcjonująca, bo byłaby po prostu przewidywalna. Wolałbym, żeby musiał trochę o ten finał powalczyć, bo na razie to nikt za bardzo mu nie rzuca rękawicy.

Oby w kolejnym odcinku ktoś w końcu zaczął działać.

KONFY
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Maw »

RIP Cobus :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: To nie jest dobry rok dla reality shows...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Saw »

Dobry odcinek. Cieszę się że Cobus odpadł,bo od początku go nie lubiłem. Irytujący z charakteru i grą też jakoś specjalnie nie zachwycił. Głównie trzymał się w cieniu innych, choć dla niego była akurat to dobra taktyka przede wszystkim po połączeniu. Jednak teraz nieco za późno się obudził. Co prawda była szansa by zblindsidować rządzącą trójkę, ale nie przekonał ludzi do tego.
Ogólnie dziwię się trochę dlaczego Mike, Mmaba i Durao tak długo czekają z wykonaniem ruchu przeciwko trójce Rob/Steffi/Nicole. Teraz mieli idealną sytuacje, ale wolą zaczekać na F7. Jestem wręcz pewien, że ten plan się im nie uda. To powinno być wykonane natychmiast gdy nadarzyła się okazja.
Rob ma taką potęgę w grze, że aż się prosi żeby zaliczył bolesny blindside. Niby nic do niego nie mam i nawet lubię, ale kurde za dużo mu się w tej grze udaje. Jest Rob, dwie bliskie sojuszniczki i banda pionków, którymi Rob steruje. No mam nadzieję że coś w tej grze jeszcze się wydarzy, a nie będzie tak, że Rob idzie po pewną wygraną. Na ten moment jednak wszystko wskazuje, że to on wygra. Moim zdaniem ma winner edit i nie widać osoby, która mogłaby go pokonać. Realnie szanse mają chyba tylko Jacques i Mike. Ewentualnie Nicole, ale ona jest pokazywana w zbyt negatywnym świetle. Choć już zdarzały się przypadki że i taka osoba wygrywała.
Nicole i Steffi trzymają się blisko Roba co jest zrozumiałe. Ale też zastanawia mnie czy podejmą decyzję, by się w którymś momencie od niego odwrócić. No chyba że ci wszyscy ludzie tam nie dostrzegają dobrej gry Roba.
W ogóle ta cała grupa na czele z Robem pokazała słabość w przypadku pozbycia sie HII Jacquesa. Druga próba i druga nie udana. O matko, ale to było słabe :? Jeszcze w poprzednim odcinku można było to zrozumieć, ale teraz to jednak zero logiki. Rozdzielając głosy logiczne jest że większość leci na osobę z HII. Brawa dla Jacquesa, że trzymał nerwy na wodzy i zaryzykował. Mimo że za nim nie przepadam i jego gra z początku była kiepska, to jednak teraz go doceniam jako gracza.
Laetitia nadal błąka się pomiędzy tymi ludźmi bez wiekszego celu. Trójka Durao, Mike i Mmaba planuje ją wykorzystać w F7, ale do tego jeszcze daleka droga. Poza tym babcia jest jak chorągiewka. Leci tam gdzie wiatr zawieje. Co chwilę w innym sojuszu i z kimś innym gra.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Jasasiek »

No nie, już miałem nadzieję, że ta menda Steffi odpadnie. Ale mnie ona denerwuje, chyba już wolałem Dantego. Te gadki do Jacquesa, że będąc w sojuszu powinien mówić o swoich przewagach. Typiaro Rob i Nicole od dawna kitrają dwa HII, a ty chyba nie jesteś nawet tego świadoma :x
Sojusz Amigos robi co chce i trochę jest to wkurzające. Mike, Mmaba i Durao mogliby się w końcu obudzić. Jeszcze Nicole i Steffi może nie są takie groźne, bo jurorzy za nimi nie przepadają, ale Rob jak narazie ma prostą drogę do finału, w którym z łatwością powinien wygrać, dlatego ja nie wiem na co oni czekają.
Cobus miał dobry pomysł na blindside Steffi, szkoda, że oprócz Jacquesa nikt go nie posłuchał.
Laetitia to jeden z największych waste of space jakie widziałem od dłuższego czasu. Zazwyczaj kibicuję starszym babkom, ale nie ma ani jednego powodu, dla którego miałbym jej kibicować. Najwyraźniej Tania i Seipei wyczerpały wszelkie pokłady mocy starszych pań przeznaczone dla tego sezonu.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości